Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. Te hybrydy na bazie RS6? Chyba niedawno wleciały z silnikiem... czy pochodzą z poprzedniego motoru?
  2. Miałem na myśli to, że klocki muszą być pod ten zacisk.
  3. Skoro podmiana przepływki nie pomogła, to sprawca zamieszania może siedzieć w połączeniach elektrycznych (wiązki przepływki).
  4. 320 mm. Pamiętaj, że klocki są mocowane na drut, nie na blaszkę jak w B7/C6/Exeo.
  5. Szkoda! Dalsze problemy po zmianie silnika?
  6. Koncepcja zderzaka S4 jak najbardziej pasuje. Ile osób, tyle koncepcji na auto. Grill od S4 ma dodatkowe pionowe ożebrowania i są powiększone w stosunku do poziomych. Najlepiej szukać całych lusterek od Ski, bardzo często mają fotochrom i składanie. Jeżeli masz fotele z pamięcią to wersja z 14 pin zapamiętuje również ustawienie lusterek i prawe szkło opuszcza się po wbiciu wstecznego.
  7. Zapewne zestrzałem się i to dawno (mentalnie), ale zderzak od S4 na tyle wnosi, że dokładki są już zbędne. Grill od eSki uzupełniłby fajnie zderzak.
  8. Przy takim stanie to tylko drugi piec. Kto stroił nowy silnik? Gratuluję wyniku!
  9. Co się stało z pierwszym? Teraz pewnie pękło 500+ KM?
  10. Oczka ściemniały temu misiu.
  11. Tylko i wyłącznie wymiana na oryginalną. Sprawna odma to podstawa w TFSI.
  12. To LM w tańszym przebraniu na rynek niemiecki. Również zalewam go od jakiegoś czasu.
  13. Jedynie jarzmo. Szukaj raczej nowego, u mnie akurat nie dało się zdjąć bez palnika, ale i tak szło na straty, bo wleciały 288.
  14. Popularny wzór w A4 B6/B7, ale też i A6 C5.. Parametry felgi: 8Jx18" ET 43. BMW 6861224 / Styling 619 8Jx18" ET 30.
  15. @ulisses, zdecydowanie polecam Adama! Widziałem, że wyżej pojawił się temat o wykodowaniu SAI... porządny soft od @Łukasz13, prawidłowe strojenie gazu i będzie inne auto. Jeżeli soft nie domaga, to niestety nie da się sensownie ogarnąć gazu.
  16. U mnie właśnie ograniczyło pobór oleju i zmniejszyło cofanie zapłonu. Teraz planuję kolejną dawkę Xado z wymianą oleju.
  17. W Gdańsku był maksymalny stan, w Grudziądzu minimum. Motor jak nowy! To nawet nie miarka, bo miarka ma 700 ml.
  18. Podejrzewam, że padł uszczelniacz na stronie gorącej (chlapie olejem). Pozostaje sprawdzenie turbo na stole.
  19. Nie ma znacznych różnic pomiędzy cylindrami, a to jest najważniejsze. Jeżeli jest mokro przy intercoolerze, to sprawca zamieszania jest prawdopodobnie namierzony.
  20. Przyzwoicie. Jeżeli byłoby 4 x 12 bar to super. Czy zmieniałeś odmę? Sprawna odma to podstawa. @BartoszSoldier, w ostatni stadium życia potrafił zużyć 700 ml na trasie 130 km, ale właśnie nie dymił. Mógł to maskować kat?
  21. Najlepiej zdemontować i ocenić wzorokowo. Co do błędu mieszanki może być spowodowany błędem od katalizatora. Korekty lecą w górę i pojawia się błąd. Jeżeli wkład nie będzie stopiony czy też luźny, to problem może leżeć w drugiej sondzie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.