Treść opublikowana przez george
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dochodzi jeszcze większy zacisk, który robi swoje.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Coś pomiędzy grafitowym i szarym jest bezpieczną opcją do każdego koloru.
-
B6 DIVISION
Biały fajnie zgrywa się ze wstawkami na kierownicy i dekorami, ale to tylko moje spostrzeżenie.
-
B6 DIVISION
Czyli na plus. Całość fajnie wyszła.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
255 ma ten sam zacisk jak 245 mm. Jarzmo inne z racji wymiaru tarczy.
-
B6 DIVISION
Nowo obszyta będzie bardziej matowa i powinna lepiej trzymać się w dłoniach. Po jakimś czasie używania powinna zbliżyć się do fabrycznej faktury. Co do klejenia się... mam ori trójramienną z pikowaną skórą i w trakcie upałów czasem klei się, a wytarta nie jest.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
U mnie wskoczyło 200 kkm wskoczyło niedawno.
-
B6 DIVISION
U Dzika kompletny zestaw firmy RTS to koszt 1 k PLN, ostatnio pytałem o zestaw do 1BV BEX Q Avant.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Na wiosnę też wrzucam oplot, ale heble zostają na razie seryjne. Zawieszenie przód prosi się o wymianę.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Przycisk ESP w które miejsce przeniosłeś?
-
Audi A4 B8 Sline+ 2.0TDI 190KM EURO6
Z dwulitrówek oferowanych w B8 FL tak.
-
Audi A4 B8 Sline+ 2.0TDI 190KM EURO6
Pewnie siódemka z przodu.
-
Audi A4 B8 Sline+ 2.0TDI 190KM EURO6
Świetnie prezentuje się!
-
B6 DIVISION
Kolega chce upewnić się. Kiedyś przewoziłem małą lodówkę I chciałem zapewnić maksymalnie przechył 45°. Okazało się, że B6 nie wejdzie, bo otwór drzwiowy jest za mały, do Golfa 3 weszło.
-
B6 DIVISION
Raczej na styk wejdzie. Możesz nadrobić pochyleniem klapy względem kanapy. Około 90 cm wynosi wysokości drzwi. Avant i sedan są niemal tej samej długości, a bagażnik ma metr długości tj. od klapy do siedzeń.
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Szerokie koło robi swoje. A5 widać na zdjęciach.
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Warto wcześniej dołożyć, ale decyzja finalnie należy do tego, który wykłada $. Auto na plus.
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Auto kojarzę z FB. W planach dołożenie Q? Ten śnieg z tego roku? Na północy jeszcze nie spadł.
-
B6 DIVISION
Wpadło 200 000 km i nie sprzedam...
-
B7 BE zimowki 17" jakie opony?
Jaki budżet masz do dyspozycji?
-
B6 DIVISION
Wówczas mowa o aucie regularnie naprawianym/serwisowanym lub po prostu utrzymanym w należytej kondycji technicznych. Poprzez inwestycję należy rozumieć modyfikację.
-
B6 DIVISION
Rzeczywiście... korbotronik z tyłu, brak ksenonów, radio 1 DIN, brak wewnętrznego S-line. Widzę jedynie pakiet sport w postaci srebrnych dekorów, inny mieszek skrzyni biegów i podgrzewane fotele z rozsuwanym podudziem oraz dołożoną kierownicę z MF od B7. Nie neguję stanu technicznego, ale FULL OPCJa to nadużycie...
-
B6 DIVISION
Servotronic od Exeo?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
@MaTeo85 podeślesz logi? Jeszcze raz dzięki za przeskanowanie VCDSem.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Miejsce bez zmian tj. Sektor B10 na Matarnii? BTW. Jedzie ktoś z Wrzeszcza?