Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. Dochodzi jeszcze większy zacisk, który robi swoje.
  2. Coś pomiędzy grafitowym i szarym jest bezpieczną opcją do każdego koloru.
  3. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Biały fajnie zgrywa się ze wstawkami na kierownicy i dekorami, ale to tylko moje spostrzeżenie.
  4. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli na plus. Całość fajnie wyszła.
  5. 255 ma ten sam zacisk jak 245 mm. Jarzmo inne z racji wymiaru tarczy.
  6. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nowo obszyta będzie bardziej matowa i powinna lepiej trzymać się w dłoniach. Po jakimś czasie używania powinna zbliżyć się do fabrycznej faktury. Co do klejenia się... mam ori trójramienną z pikowaną skórą i w trakcie upałów czasem klei się, a wytarta nie jest.
  7. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U Dzika kompletny zestaw firmy RTS to koszt 1 k PLN, ostatnio pytałem o zestaw do 1BV BEX Q Avant.
  8. Na wiosnę też wrzucam oplot, ale heble zostają na razie seryjne. Zawieszenie przód prosi się o wymianę.
  9. Z dwulitrówek oferowanych w B8 FL tak.
  10. Pewnie siódemka z przodu.
  11. Świetnie prezentuje się!
  12. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kolega chce upewnić się. Kiedyś przewoziłem małą lodówkę I chciałem zapewnić maksymalnie przechył 45°. Okazało się, że B6 nie wejdzie, bo otwór drzwiowy jest za mały, do Golfa 3 weszło.
  13. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Raczej na styk wejdzie. Możesz nadrobić pochyleniem klapy względem kanapy. Około 90 cm wynosi wysokości drzwi. Avant i sedan są niemal tej samej długości, a bagażnik ma metr długości tj. od klapy do siedzeń.
  14. Szerokie koło robi swoje. A5 widać na zdjęciach.
  15. Warto wcześniej dołożyć, ale decyzja finalnie należy do tego, który wykłada $. Auto na plus.
  16. Auto kojarzę z FB. W planach dołożenie Q? Ten śnieg z tego roku? Na północy jeszcze nie spadł.
  17. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wpadło 200 000 km i nie sprzedam...
  18. Jaki budżet masz do dyspozycji?
  19. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wówczas mowa o aucie regularnie naprawianym/serwisowanym lub po prostu utrzymanym w należytej kondycji technicznych. Poprzez inwestycję należy rozumieć modyfikację.
  20. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rzeczywiście... korbotronik z tyłu, brak ksenonów, radio 1 DIN, brak wewnętrznego S-line. Widzę jedynie pakiet sport w postaci srebrnych dekorów, inny mieszek skrzyni biegów i podgrzewane fotele z rozsuwanym podudziem oraz dołożoną kierownicę z MF od B7. Nie neguję stanu technicznego, ale FULL OPCJa to nadużycie...
  21. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Servotronic od Exeo?
  22. @MaTeo85 podeślesz logi? Jeszcze raz dzięki za przeskanowanie VCDSem.
  23. Miejsce bez zmian tj. Sektor B10 na Matarnii? BTW. Jedzie ktoś z Wrzeszcza?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.