Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. Inna opcja to zrobienie logów. Tuner wysyła soft. Znajomemu tak chipował @spanky AVF.
  2. Spodziewałbym się 180 KM jedynie po samym programie, ponieważ przy wyższych temperaturach seryjny cooler nie wydoła. Przy +30°C w serii BEX puchł mimo DSMIC.... Wszystko zależy od osoby dokonującej modyfikacji, bieżącej kondycji silnika (zdrowy silnik nie odczuje w znacznym stopniu zmian) i tego jak będziesz dbał o auto.
  3. +1. Przy okazji dorzuć quattro.
  4. Na sprzedaż? @Dev i @rs dziadek
  5. Zestaw od B7 320/288.
  6. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mechanizm czyściłeś/wymieniałeś?
  7. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powinno pasować, w końcu to klon B7. Na przykład magiel od Exeo pasuje do B6.
  8. Tył odpowietrzony w rękach? Dev kiedyś pisał o tym.
  9. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mi udało się trafić taki set tj. Quattro, BEX, 2x S-line, prawie koniec produkcji, ponieważ jest S-line Plus. Jeden właściciel przez 14 lat, niecałe 200 kkm. Fakt, że był potrzebny lifting po sarnie, ale to kosmetyka. Kupione za 18 k Bixenon, BOSE, grzana kanapa.
  10. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szukałem AVF QUATTRO w Niemczech i gnioty za 2-3k euro , coś sensownego to bliżej 5 k... Golas, ale przyzwoity stan to 4 k. Generalnie towar deficytowy.
  11. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Używane Audi A4 - 25 990 PLN, 280 000 km, 2004 - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Nie Uszkodzony Audi A4 - Nie Pierwszy właściciel, Szary, Nie...
  12. george odpowiedział(a) na -=INDI=- temat w Audi A4 B6/B7
    Około 100 km od Krakowa jest @gregor10 .
  13. Mniej zachodu będzie z wymianą na inne auto, które ma DSG (Stronic w serii).
  14. W B7 nie było DSG, więc nie ma szans, żeby zagadało z ECU w serii.
  15. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    AVF z Q i niezmęczone oraz rozsądnej cenie to jak yeti.
  16. Czyli tylko standardowe odgrzybianie, wymiana filtra kabinowego i uzupełnienie czynnika.
  17. Jeżeli musisz i tak zrzucać przód, to można ogarnąć to. U kolegi @dzik zestaw SNR+ pompa HEPu masz za około 400 zł. Coś takiego szło na pierwszy montaż. Czy masz nieprzyjemny zapach z kratek chwilę po uruchomieniu? Jeśli tak, to warto zrobić, zanim pójdziesz w koszta, to najpierw odgrzyb układ. Zapytaj osoby u której nabijasz klimę czy posiada taki sprzęt tj. do płukania.
  18. Na rozrządzie możesz jeszcze przelecieć 30 kkm, chyba, że tylko jeździsz po mieście. Oprócz skraplacza wymień osuszacz. Jeżeli będziesz miał spuszczony czynnik to warto przepłukać układ i oczywiście odgrzybić.
  19. Cena zależy od robocizny, ale i komponentów. Mocno różnią się zestawy pomiędzy tymi warsztatami?
  20. Sprawdź smok olejowy.
  21. Czy masz kanał do dyspozycji?
  22. Poniesionych kosztów nie odzyska się przy sprzedaży. Lepiej przeznaczyć fundusze na coś z fabrycznym Q np. 2,0 TFSI lub 1,8 T i modować.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.