Treść opublikowana przez spanky
-
ECU afn kości
Bo u Ciebie sterownik idzie po kablu [emoji23]
-
1,9 tdi brb 116km 2006r bez dpf
Sprzeglo od sharana nie pasuje , a z turbo od AWX osiagniesz ~ 160 ps (po programie)
-
Potrzebuje troszkę więcej koni. Kto pomoże?
A co ma je trafić ?
-
Potrzebuje troszkę więcej koni. Kto pomoże?
Ewentualnie sam program da okolice 110 ps jak pompa i wtryski zyja ...
-
Podnoszenie Mocy w AFN
- Potrzebuje troszkę więcej koni. Kto pomoże?
Tutaj masz przepis na moc w AFF- Audi a4 b7 1.9 tdi 2008 r tak na 150 koni
Program- brak mocy - vw sharan 1.9 AUY 2005 logi
Jakie 220 , jak to katalogowo ma max 181 km/h [emoji23]- Gdzie wykonac ChipTUNING woj. Lubelskie
zapraszam https://www.facebook.com/edctuning/- 1,9 TDI AJM Prośba o zrobienie Logów Warszawa
Jak Otwock pasuje to zapraszam .- proszę o pomoc w diagnozie 1.9 avf po programie
Sprezarka do czyszczenia a ten program to jakis taki dziwny- Powerbox na 170 hp czy warto?
Daj sobie spokoj z boxami .... maja sens gdy auto nowe badz gdy jeszcze nie ma mozliwosci zmiany oprogramowania w sterowniku . A w Twoim przypadku rozsadna zmiana oprogramowania (chiptuning) to okolice 180 ps i 380 nm .... tego nie da Ci zaden box ;-)- Chiptuning AJM
- Chiptuning AJM
jak seryjne pompki zdrowe to 160-170 ps jest w zasiegu ....- Audi a4 b5 1.9 AHU na 110 km
Okolice 130 ps i 300 nm ... Jak 2000r pelen 2 lift to na 99% idzie po kablu- 1.9 TDI AJM Prośba o analizę logów dynamicznych
Jest ok , a slabniecie przy 3000 rpm to charakterystyka seryjnego programu .- jake prawidlowe doladowie afn 1,9
Problem wroci szybciej niz myslisz- 1.9TDI (avb) stage 2+
Nie trzeba zmieniac kolektora- 1.9TDI (avb) stage 2+
Jak pompki zdrowe to okolice 165 ps sa do zdobycia .... (na seryjnym SMIC) zaden fmic nie wchodzi p&p- Pompowtryski BA na AL w AWX czy trzeba korygować soft?
Pw- Pompowtryski BA na AL w AWX czy trzeba korygować soft?
Trzeba zrobic- Prośba o analizę logów 1.9 TDI AVB - Słabo przyśpiesza, przerywa.
Oddaj to auto komus , kto ma pojecie o diagnostyce i chiptuningu ...- 1.9 TDI AWX - Prośba o pomoc przy interpretacji logów
Zacznij od wgrania serii , bo znowu bedziesz regenerowal turbo .... Co do drgan zacznij od wymiany uszczelnien na pompkach- [ 1.9 TDI AWX] Analiza logów po remoncie silnika + filmik - dymi na zimnym
Zacznij od wgrania serii- 1.9 TDI ASV - Logi do oceny
Oddaj auto do kogos kto ma o tym pojecie. Program w tym aucie nadal jest nie seryjny , a w dodatku nadal kiepsko zmodyfikowany. - Potrzebuje troszkę więcej koni. Kto pomoże?