Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. zdjecia podlokietnika w A4 B5 Avant 2000 r ...
  2. spanky odpowiedział(a) na sline temat w Nadwozie i Wnętrze
    nie podobaja mi sie .............
  3. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    a moze masz dziure w dolocie ..... :twisted: filry tez powinienes zmienic (jak nie wymieniales) i ogolnie zrobic pelna diagnoze autka ... ;-) P.S silniki dizla nie sa wysokoobrotowymi jednostkami wiec to wkrecanie powyzej 4000 obr mija sie z celem ...choc faktem jest ze na pierwszych 3-ech biegach powininie sie wkrecac powyzej .......
  4. to jeszcze jest szansa ze kupisz autko po drugim lifce i bedziesz mial biale zegary ..... :twisted:
  5. z tego co kiedys czytałem to podobno jakies 5 litrów na sucha skrzynie ......
  6. co by było dokladniej to nastapiło to w 08.2000.r .... :twisted:
  7. nie wiem jak Wy jezdzicie ze mace takie spalanie ... :roll: macie nizsze niz podaje producent ... :twisted:
  8. 0.22 :twisted:
  9. a tak wygladaja w oryginale (A4 B5 po drugim lifcie) sa sliczne :twisted:
  10. pewnie chodziło o bialy .... ;-)
  11. ciezko co wyczytac z tego ... przedstaw log w takiej oto formie ... i bedzimy rozmawiac ;-) tak na pierwszy rzut oka to kat wtrysku OK ... ;-) natomiast 011 :shock: ... turbo ładuje jak głupie ..... rada nie deptac fury (tylko na czas diagnozy ;-) ) ,zrobic porzadnie logi,wstawic i bedziemy radzic ... P.S podaj dokladnei blad jaki Ci wywala i co z ta zmiana N75 :?: P.S 2 generalnie logi zrobione do d*py (widac ze chciałes a sie bales ;-) ) pamietaj 3-ci bieg / moze byc tez 4-ty 1500 rpm sendał do oporu (czyt.do samej podłogi :!: az sie oprze :twisted: ), przy 4000 rpm zdejmujesz sendał z gazu .... :!:
  12. spanky odpowiedział(a) na Nomal temat w 1.9TDI
    pewnie cos zwiazane z dolotem ... ;-) ale zobaczymy sam jestem ciekaw ..... :twisted:
  13. a czy cos sie poprawiło po tych wymianach :?:
  14. spanky mam nadzieje ze sie jeszcze odwazysz nie naleze do strachliwych ...... :twisted: wiem dlatego sie dziwiłem ze tak długo nas nie odwiedzałes I'll be back :twisted:
  15. spanky mam nadzieje ze sie jeszcze odwazysz nie naleze do strachliwych ...... :twisted:
  16. było OK ... :twisted:
  17. i tu jest pewnie odpowiedz na zwiekszony apetyt na oliwke .... ;-) pobor oliwy masz w normie i nie ma sie czym przejmowac .... a bagnet sprawdza sie w kazdym samochodzie ... ;-)
  18. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    nic z tego nie rozumiem .... :roll: gdzie jest problem ... :?:
  19. panowie ... nie wiemy jakie kolega ma zaplecze techniczne ... ;-) a tak powaznie wyczysc kierowniece,złóz wszystko do kupy i ognia .... :twisted:
  20. ładne TDI .... :twisted: a niektórzy maja .... :twisted:
  21. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    0,6~0,8 litra na 10 000 km ..... P.S nie wiem czy u Was tak jest ale przy wymianie oleju zalewam na max'a (pod górny dziubek na bagnecie), w mooencie gdy ubytek oleju jest rzedu 0,2-0,25l czujnik poziomu oleju mnie o tym informuje i wyswietla stan oleju MIN. Za pierwszym razem bylem w szoku po 3 000 km wywalilo mi MIN ... zatrzymałem sie sprawdziłem poziom oleju i bylo 50/50 na bagnecie (oczywiscie sprawdzanie poziomu oleju tuz po pracy silnika nie jest miarodajne ale olej ewidentnie byl), dojechałem do domku zostawilem fure na 2 godz co by olej spłynął i sprawdziiłem poziom ... było 3/4 stanu na bagnecie .... :!: dolałem do pełna 0.2l odpaliłem fure i spokoj .... po przejechaniu kolejnych 3 000-3 500 km sytuacja sie powtórzyła~(dolałem 0,25l) ... i tak mam cały czas .... moze czujnik powiadamia mnie za wczesnie ale zawsze mam najlepszy poziom oliwy w silniku .... :twisted: podsumowywujac: 0,25l / 3000 km daje średnio 0,083l / 1000 km .... :twisted:
  22. jutro robicie spota pod MM .... :?:
  23. A jeżeli VAG pokazuje 90* a zegar 70*C to co wtedy? czujnik do wymiany .... ;-) Albo szafa :mrgreen: ewentualnie mozna pomacac wtyczki za szafa .... :twisted:
  24. A jeżeli VAG pokazuje 90* a zegar 70*C to co wtedy? czujnik do wymiany .... ;-)
  25. nie jest to standart i dotyczy tylko strony kierowcy ..... To był tzw wypas :mrgreen: tzn. ze mam wypasiona fure .... :twisted: P.S a tak profesjonalnie nazywa sie to pakiet "Komfort" .... ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.