Treść opublikowana przez spanky
-
B5 podlokietnik
zdjecia podlokietnika w A4 B5 Avant 2000 r ...
-
Wloty na masce
nie podobaja mi sie .............
-
[B5 1.9 TDI 90KM]
a moze masz dziure w dolocie ..... :twisted: filry tez powinienes zmienic (jak nie wymieniales) i ogolnie zrobic pelna diagnoze autka ... ;-) P.S silniki dizla nie sa wysokoobrotowymi jednostkami wiec to wkrecanie powyzej 4000 obr mija sie z celem ...choc faktem jest ze na pierwszych 3-ech biegach powininie sie wkrecac powyzej .......
-
[ALL B5] Czerwone zegary - wymiana na białe
to jeszcze jest szansa ze kupisz autko po drugim lifce i bedziesz mial biale zegary ..... :twisted:
-
[B5 1,9TDi AFN] ile oleju w skrzyni automatycznej?
z tego co kiedys czytałem to podobno jakies 5 litrów na sucha skrzynie ......
-
[B5/B6] model 2001 a 2002
co by było dokladniej to nastapiło to w 08.2000.r .... :twisted:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
nie wiem jak Wy jezdzicie ze mace takie spalanie ... :roll: macie nizsze niz podaje producent ... :twisted:
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
0.22 :twisted:
-
[ALL B5] Czerwone zegary - wymiana na białe
a tak wygladaja w oryginale (A4 B5 po drugim lifcie) sa sliczne :twisted:
-
[ALL B5] Czerwone zegary - wymiana na białe
pewnie chodziło o bialy .... ;-)
-
[B5 1.9 TDI AFN] Prosze o analize logow
ciezko co wyczytac z tego ... przedstaw log w takiej oto formie ... i bedzimy rozmawiac ;-) tak na pierwszy rzut oka to kat wtrysku OK ... ;-) natomiast 011 :shock: ... turbo ładuje jak głupie ..... rada nie deptac fury (tylko na czas diagnozy ;-) ) ,zrobic porzadnie logi,wstawic i bedziemy radzic ... P.S podaj dokladnei blad jaki Ci wywala i co z ta zmiana N75 :?: P.S 2 generalnie logi zrobione do d*py (widac ze chciałes a sie bales ;-) ) pamietaj 3-ci bieg / moze byc tez 4-ty 1500 rpm sendał do oporu (czyt.do samej podłogi :!: az sie oprze :twisted: ), przy 4000 rpm zdejmujesz sendał z gazu .... :!:
-
[B5 1,9 AFN] diagnoza
pewnie cos zwiazane z dolotem ... ;-) ale zobaczymy sam jestem ciekaw ..... :twisted:
-
[B5 1.9 TDI] Brak ciśnienia w Turbinie
a czy cos sie poprawiło po tych wymianach :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spanky mam nadzieje ze sie jeszcze odwazysz nie naleze do strachliwych ...... :twisted: wiem dlatego sie dziwiłem ze tak długo nas nie odwiedzałes I'll be back :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spanky mam nadzieje ze sie jeszcze odwazysz nie naleze do strachliwych ...... :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
było OK ... :twisted:
-
[B6 1,9 AWX] Bierze oliwe, czy to cos powaznego??
i tu jest pewnie odpowiedz na zwiekszony apetyt na oliwke .... ;-) pobor oliwy masz w normie i nie ma sie czym przejmowac .... a bagnet sprawdza sie w kazdym samochodzie ... ;-)
-
[B5 1.9 TDI 90KM]
nic z tego nie rozumiem .... :roll: gdzie jest problem ... :?:
-
[1.9 TDI] Czyszczenie turbiny!
panowie ... nie wiemy jakie kolega ma zaplecze techniczne ... ;-) a tak powaznie wyczysc kierowniece,złóz wszystko do kupy i ognia .... :twisted:
-
[B5 2,5 TDI], 1999r Helmut w avancie
ładne TDI .... :twisted: a niektórzy maja .... :twisted:
-
Ile oleju wam bierze na 1000 km ??
0,6~0,8 litra na 10 000 km ..... P.S nie wiem czy u Was tak jest ale przy wymianie oleju zalewam na max'a (pod górny dziubek na bagnecie), w mooencie gdy ubytek oleju jest rzedu 0,2-0,25l czujnik poziomu oleju mnie o tym informuje i wyswietla stan oleju MIN. Za pierwszym razem bylem w szoku po 3 000 km wywalilo mi MIN ... zatrzymałem sie sprawdziłem poziom oleju i bylo 50/50 na bagnecie (oczywiscie sprawdzanie poziomu oleju tuz po pracy silnika nie jest miarodajne ale olej ewidentnie byl), dojechałem do domku zostawilem fure na 2 godz co by olej spłynął i sprawdziiłem poziom ... było 3/4 stanu na bagnecie .... :!: dolałem do pełna 0.2l odpaliłem fure i spokoj .... po przejechaniu kolejnych 3 000-3 500 km sytuacja sie powtórzyła~(dolałem 0,25l) ... i tak mam cały czas .... moze czujnik powiadamia mnie za wczesnie ale zawsze mam najlepszy poziom oliwy w silniku .... :twisted: podsumowywujac: 0,25l / 3000 km daje średnio 0,083l / 1000 km .... :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jutro robicie spota pod MM .... :?:
-
[B5 1.9 ATJ] Jaka powinna byc temp. plynu chlodzacego??
A jeżeli VAG pokazuje 90* a zegar 70*C to co wtedy? czujnik do wymiany .... ;-) Albo szafa :mrgreen: ewentualnie mozna pomacac wtyczki za szafa .... :twisted:
-
[B5 1.9 ATJ] Jaka powinna byc temp. plynu chlodzacego??
A jeżeli VAG pokazuje 90* a zegar 70*C to co wtedy? czujnik do wymiany .... ;-)
-
podgrzewanie cylinderka zamka
nie jest to standart i dotyczy tylko strony kierowcy ..... To był tzw wypas :mrgreen: tzn. ze mam wypasiona fure .... :twisted: P.S a tak profesjonalnie nazywa sie to pakiet "Komfort" .... ;-)