Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. czas na inspekcje serwisowa .... ;-) trzeba ja poprostu skasowac :twisted: jezeli autko jest chyba po 1998 roku to mozesz to zrobic sam ... jezeli starsze to trzeba podpiac Vag'a ... ;-)
  2. no wlasnie .... nie wiem na jakiej oliwie jezdzil ... ale chyba nie byla to mineralna zupka ... :twisted:
  3. jasniej prosze....
  4. taki los silniczka ...... :twisted: choc słyszalem o przypadku Seata Toledo 1.9 TDI 1Z który nakrecil 1,5 mln km bez zdejmowania czapki z silnika ....
  5. spanky odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    audiczka wpada w notlauf zapieczone kierownice,zaworek N75 temat wałkowany 100 razy ;-) Podepnij Vag'a i wszystko sie wyjasni...... :twisted:
  6. ładny wykresik ... :twisted: a jak tam odczucia z jazdy ?
  7. spanky odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    basket .... nawet nowemu nabytkowi nie odpuscisz ... ;-)
  8. +100 kkm czyli tak jak powinno byc .... ;-)
  9. no ... bo juz sie balem ze tylko dolewasz ... ;-)
  10. Pare razy dolewke zrobiles?? :shock: To co Ci sie dzieje z tym plynem, ze musisz robic dolewki?? pewnie gdzies ucieka ..... :twisted:
  11. Pasek i rolki mają ok. 30 000 km. zero wycieków, po ostatnim podpięciu pod kompa zero błędów.... :?: :?: :?: A co z rabatem... :mrgreen: jak wszystko OK i oliwy nie spija to jechac i wirusowac ... ;-) co do rabatu .... to juz musisz dogadac sie z M .... ;-)
  12. dziwne.... u mnie jest cichutko a i w ex-B4 Avant nie mialem z tym problemów..... moze juz sprezyna sciagajaca rolete jest słaba i dlatego skrzypi ..... a moze skrzypia spręzynki w tych dzióbkach co wystaja z rolety ???
  13. Możesz to rozwinąć Ci od wirusów tego nie robią :???: podjedz do jakiegos mechanika który by Ci sprawdzil autko od strony mechanicznej ..... w jakim stanie jest rorzad,wszystkie paski,rolki, czy nie ma duzych wyciekow ... generalnie autko powinno byc po dosc dokladnym przegladzie mechanicznym ..... potem diagnoza komputerowa i sprawdzenie mocy na rolkach ... jezeli autko nie budzi zastrzezen wgrywana zostaje dawka "moczu" do komputera i wyjezdzasz z bananem na twarzy zakladajac beret z gumka ..... :twisted:
  14. prawdopodobnie pompka zdycha ......
  15. mineral to mozna lac ale do silnika ktory ma grubo powyzej 500 tys ... wtedy mu juz nic nie zaszkodzi ...... :twisted:
  16. no baskecik ... gratulacje furaka :mrgreen: wszystko co trzeba : A4 Avant TDI :twisted: no i jeszcze Quattro ... ;-) P.S a ten przebieg to ori ?
  17. kolega tez jest zarejestrowany na AKP ;-) ale furak kiedys mial wlasciciela w Warszawie .....
  18. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    nie w kazdej ..........
  19. spanky odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    najlepsza zabawa w TDI jest na 3-im biegu ...... :twisted: 2 jest krótka ... takze i wrazenie jest ze jest bardziej dynamiczny , ale tak jak pisalem wyzej zabawa zaczyna sie od 3 biegu ....... :twisted: na 4 jest troszke słabszy ...... mam tylko 1Z ale potwierdzam 3ka jest miłym odczuciem :mrgreen: pamietam jak w swojej ex-B4 TDI 1Z (wirusik plus wtryski AFN :twisted: ) trojka byla piekielna ..... :twisted:
  20. Masz rację , zgapiłem się nie wiem jak to przenieść, może Hugo to zrobi Piszecie o kościach , programach - co wybrać :?: Czy dołożyć koni czy niutonków :?: Masters czy VTG :?: najpierw przed jakakolwiek zmiana softu zrob porzadna diagnoze silniczka zeby potem nie bylo placzu jak cos sie wysra .... :twisted:
  21. wymien na DOT-4 ..... i po sprawie ;-)
  22. autko dosyc znane .... kiedys jezdilo po Warszawie ... ;-)
  23. wszystko sie da ..... tylko pytanie po co ??? jak złodziej jest juz w srodku to po aucie ... :twisted:
  24. spanky odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    najlepsza zabawa w TDI jest na 3-im biegu ...... :twisted: 2 jest krótka ... takze i wrazenie jest ze jest bardziej dynamiczny , ale tak jak pisalem wyzej zabawa zaczyna sie od 3 biegu ....... :twisted: na 4 jest troszke słabszy ......

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.