Treść opublikowana przez spanky
-
"1n2" przy uruchamianiu
czas na inspekcje serwisowa .... ;-) trzeba ja poprostu skasowac :twisted: jezeli autko jest chyba po 1998 roku to mozesz to zrobic sam ... jezeli starsze to trzeba podpiac Vag'a ... ;-)
-
Czy olej mineralny nadaje się do tdi???
no wlasnie .... nie wiem na jakiej oliwie jezdzil ... ale chyba nie byla to mineralna zupka ... :twisted:
-
jaki płyn hamulcowy wlać???
jasniej prosze....
-
Czy olej mineralny nadaje się do tdi???
taki los silniczka ...... :twisted: choc słyszalem o przypadku Seata Toledo 1.9 TDI 1Z który nakrecil 1,5 mln km bez zdejmowania czapki z silnika ....
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
audiczka wpada w notlauf zapieczone kierownice,zaworek N75 temat wałkowany 100 razy ;-) Podepnij Vag'a i wszystko sie wyjasni...... :twisted:
-
TDI-ki + wirusek z całego kraju łączcie się
ładny wykresik ... :twisted: a jak tam odczucia z jazdy ?
-
moje a4 2.8 quattro tiptronic + nowe fele 17' Avus
ładna ....
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
basket .... nawet nowemu nabytkowi nie odpuscisz ... ;-)
-
Mój kolejny traktorek ... gekon edition
+100 kkm czyli tak jak powinno byc .... ;-)
-
jaki płyn hamulcowy wlać???
no ... bo juz sie balem ze tylko dolewasz ... ;-)
-
jaki płyn hamulcowy wlać???
Pare razy dolewke zrobiles?? :shock: To co Ci sie dzieje z tym plynem, ze musisz robic dolewki?? pewnie gdzies ucieka ..... :twisted:
-
TDI-ki + wirusek z całego kraju łączcie się
Pasek i rolki mają ok. 30 000 km. zero wycieków, po ostatnim podpięciu pod kompa zero błędów.... :?: :?: :?: A co z rabatem... :mrgreen: jak wszystko OK i oliwy nie spija to jechac i wirusowac ... ;-) co do rabatu .... to juz musisz dogadac sie z M .... ;-)
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
dziwne.... u mnie jest cichutko a i w ex-B4 Avant nie mialem z tym problemów..... moze juz sprezyna sciagajaca rolete jest słaba i dlatego skrzypi ..... a moze skrzypia spręzynki w tych dzióbkach co wystaja z rolety ???
-
TDI-ki + wirusek z całego kraju łączcie się
Możesz to rozwinąć Ci od wirusów tego nie robią :???: podjedz do jakiegos mechanika który by Ci sprawdzil autko od strony mechanicznej ..... w jakim stanie jest rorzad,wszystkie paski,rolki, czy nie ma duzych wyciekow ... generalnie autko powinno byc po dosc dokladnym przegladzie mechanicznym ..... potem diagnoza komputerowa i sprawdzenie mocy na rolkach ... jezeli autko nie budzi zastrzezen wgrywana zostaje dawka "moczu" do komputera i wyjezdzasz z bananem na twarzy zakladajac beret z gumka ..... :twisted:
-
[A4 '98] Dziwny dźwięk na pełnym skręcie
prawdopodobnie pompka zdycha ......
-
Czy olej mineralny nadaje się do tdi???
mineral to mozna lac ale do silnika ktory ma grubo powyzej 500 tys ... wtedy mu juz nic nie zaszkodzi ...... :twisted:
-
Mój kolejny traktorek ... gekon edition
no baskecik ... gratulacje furaka :mrgreen: wszystko co trzeba : A4 Avant TDI :twisted: no i jeszcze Quattro ... ;-) P.S a ten przebieg to ori ?
-
[A4 B5 2.8 Q] mój maluch:) nowe fele...
kolega tez jest zarejestrowany na AKP ;-) ale furak kiedys mial wlasciciela w Warszawie .....
-
GDZIE CZUJNIK TEMP. ZEWNETRZNEJ?
nie w kazdej ..........
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
najlepsza zabawa w TDI jest na 3-im biegu ...... :twisted: 2 jest krótka ... takze i wrazenie jest ze jest bardziej dynamiczny , ale tak jak pisalem wyzej zabawa zaczyna sie od 3 biegu ....... :twisted: na 4 jest troszke słabszy ...... mam tylko 1Z ale potwierdzam 3ka jest miłym odczuciem :mrgreen: pamietam jak w swojej ex-B4 TDI 1Z (wirusik plus wtryski AFN :twisted: ) trojka byla piekielna ..... :twisted:
-
TDI-ki + wirusek z całego kraju łączcie się
Masz rację , zgapiłem się nie wiem jak to przenieść, może Hugo to zrobi Piszecie o kościach , programach - co wybrać :?: Czy dołożyć koni czy niutonków :?: Masters czy VTG :?: najpierw przed jakakolwiek zmiana softu zrob porzadna diagnoze silniczka zeby potem nie bylo placzu jak cos sie wysra .... :twisted:
-
jaki płyn hamulcowy wlać???
wymien na DOT-4 ..... i po sprawie ;-)
-
[A4 B5 2.8 Q] mój maluch:) nowe fele...
autko dosyc znane .... kiedys jezdilo po Warszawie ... ;-)
-
Otwieranie klapy komory silnika - inaczej otwierana klapa
wszystko sie da ..... tylko pytanie po co ??? jak złodziej jest juz w srodku to po aucie ... :twisted:
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
najlepsza zabawa w TDI jest na 3-im biegu ...... :twisted: 2 jest krótka ... takze i wrazenie jest ze jest bardziej dynamiczny , ale tak jak pisalem wyzej zabawa zaczyna sie od 3 biegu ....... :twisted: na 4 jest troszke słabszy ......