Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Panowie potrzebuje informacji gdzie mozna zawiezc moja dmuchawke zeby ustawic WG? Jako ze nie mieszam na stale na podkarpaciu to nie jestem zorientowany w temacie DOBRYCH mechanikow. Najlepiej w okolicach Strzyzowa, Jasla, Krosna, Rzeszowa.
  2. gumke od stringow
  3. Ja to wiem, Ty to wiesz a zwykly potencjalny klient nie. Na takie auto naprawde trzeba miec fanatyka marki. Mody niestety nigdy sie nie zwracaja... Zreszta nie robmy wszyscy wiedza co tam siedzi. Oby tylko w dobre rece trafila
  4. nie pitol gloduje od dwoch dni zeby do mc'a pojsc
  5. no wlasnie,
  6. Chodzi o to ze auto jest po modach i ciezko bedzie je sprzedac. Na forum wiadomo co i kto robil i chyba tylko ktos stad bedzie potrafil docenic co kupuje. RS4 nie kupuje zwykly szary czlowiek tylko pasjonat klasyki gatunku. Tuning w Polsce jeszcze sie zle kojarzy, szczegolnie jak ktos nie ogarnia tematu, otworzy maske i powie ze bity przod bo oslony nie ma.
  7. ale... te tez niczego sobie i rowek
  8. Podobno od trasnita jeszcze mozna wsadzic
  9. Myślisz, że pełne GT28RS z A/R ~0.87 będzie gorsze od twojego Eliminatorka :> Zobaczymy zresztą co pokaże samo auto, no i Compoty bo tam prawdopodobnie będzie ponowne strojenie na 1.3Bar.... . Czy one nie byla czasem kiedys na allegro do sprzedania??
  10. Trzeba wziac o troche krotszym skoku bo amortyzator nie bedzie prawidlowo pracowal. Po wymianie dla pewnosci polecam sprawdzenie geometrii.
  11. Stary pól forum jest o tym
  12. ELO2 jest i tak najlepsze :polew:
  13. odsiebie.com zamkneli wiec skad ciagniesz takie bazyle??
  14. zal.pl zmien strone z porosami
  15. Wydaje mi sie ze ET powinno byc obok rozmiaru czyli na ostatnim zdjeciu na dole
  16. nie ma w ogole nic o logach dla benzyny na tym forum??
  17. karwa , dopiero teraz zobaczyłem twojego posta ja wiem ze ty wiesz chciałbym na Tip-ie , FMIC-u , Test-Pipe , i programie uzyskać ponad 190KM , mam nadzieje ze silnik jest w dobrym stanie , jutro jade na hamownie zobacze ile trzyma w serii , graty maja przyjść pod koniec tygodnia , do wiosny trzeba wyrzeźbić FMIC-a i ruszyć do GoodHope Moskal czyzbys czytal w moich myslach z goodhope :naughty: O jakiej ty mowisz serii jak masz juz soft zrobiony. A teraz jedziesz z TIPem zalozonym na hamownie??
  18. Poziu nie to samo bo jak pojedzie do ASO to cena bedzie sie zasadniczo roznila :gwizdanie:
  19. znaczek zostal ja bym rozebral, wyczyscil i jeszcze raz zalozyl dla pewnosci bo to kolo prawie nie hamuje
  20. LPG bo zobaczysz czy znowu ci LPG nie powoduje bledow w ECU
  21. przeciez te od TT tez moga byc
  22. a wymoczony? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.