Treść opublikowana przez Buba
-
Polecane opony zimowe
Ja kupiłem swoją A4 na zimówkach HANKOK to powyżej 100km/h czułem się jak kamikadze na drodze. Nikomu tego nie polecam. Myślałem że kupiłem auto szrota ale jak założyłem latnie to normalnie kozak Oczywiście zimówki zmieniły właściciela. A co do opon to teraz mam zamiar kupić UG7+ według testów ADAC najlepiej się spisują i nie kosztują majątku. Na allegro 215zł/szt 195/65/15 jest jedna aukcja za 208zl i ida jak swieze buleczki :gwizdanie:
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
kurde gdybym doszedl z porozumieniem z cisnieniem to tez bym sie przejechal ale narazie musze sobie darowac ;(
-
Polecane opony zimowe
ja wzialem UG7. jak sie beda sprawdzac to po zimie powiem. Z tego co rozmawialem to sa trzy opony warte kupna obecnie: 1) UG7 podobno najlepsza ale glosna i szybko sie sciera ale najlepsiejsza 2) WRG2 = S942 troche tansze ale tez polecane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"galerianki" to cos w stylu "czesc tereska". wydaje mi sie ze pelnometrazowy film bedzie calkiem, calkiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
rs4 czy zona nie pozwoli :gwizdanie: Ciekawe kiedy w polsce ktos wpadnie na taki pomysl: http://moto.onet.pl/1578865,1,200-km-h-przez-czerwone-swiatla,artykul.html?node=2
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panie, jeszcze jutro. On muzułmanin (pisze, że ciągnie szisze ) to jutro ma ramadan ja nie ale w pracy mam lekarza ktoremu niedawno sie ramadan skonczyl. przejebana sprawa... cos nie moze sprzedac bo juz kilka razy sie pojawia wracasz do ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No panowie po ciezkim tygodniu czas na shishe i dobry browar
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
musialo bolec
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskal zalozylem dzisiaj nowy N75 z aso i dalej to samo... juz mnie wkurwienie max bierze sprawdz tutaj http://sklep.gajos.com.pl/sklep/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal, robili, nie robili, kogo to obchodzi, kladziesz kase, mowisz ze chcesz parowkowy kolor RSa. Musisz sie tylko zdecydowac czy drobiowy czy wieprzowy bo drobiowy chyba jasniejszy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wlasnie to dlaczego RS4 5xxKM nie smigasz ?? dopoki nie musze placic za studia to jeszcze musze siedziec
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
Kupuj 710N. jak nie planujesz grubszych modow to spokojnie na jakis czas wystarcza. ja tez mam juz jakis rok i smiga, syczy i ma sie swietnie :>
-
[B5 ADR] Auto adaptacja przepustnicy a sposób odpalania wozu
Jak jestes taki bogaty to po co sie rejesturujesz i wydajesz glupie komentarze na forum ktore z zalozenia jest po to zeby nie placic kosmicznych pieniedzy w autoryzowanym serwisie za cos co mozna zrobic za darmo. Jedz do aso i zapytaj ile kosztuje wymiana oleju w skrzyni. W warszawie trzeba zaplacic 1000zl+oliwa. Tez pojedziesz i zaplacisz jak mozna to zrobic za 40zl? Ciekawe czy tez bedziesz taki madry jak ci cos padnie w aucie i zaplacisz za roboczogodzine w aso a oni powiedza ze nie da sie naprawic tylko wymiana albo ze nie wiedza co sie dzieje... Zarejestuj sie na pudelku i tam pisz. 200 zl to nie jest majatek ale wole je wydac np na swietna kolace ze swoja kobieta a nie nieudolnym mechanikom w ASO...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
k**wa zajecia mam od 8 do 20 prawie codziennie :ranting1: normalnie pojebalo tych dziekanow, rektorow i innych debili...
-
[B5 AJL] Spadek doładowania
poczytaj gdzie sie znajduja, jak sie wymienia i jakies 30 min jak ogarniesz temat
-
[B5 AJL] Spadek doładowania
N75 kupilem za 291 a DV za 120 chyba
-
[B5 AEB] Problem z turbem?! Co dalej?
wszystko jest na forum
-
[B5 AJL] Spadek doładowania
Ja kupilem od niego i jutro odsylam bo nie trzyma doladowania. DV i N75 TYLKO ASO koszt jakies 450zl ale pewne ze dziala
-
[B5 AEB] Problem z turbem?! Co dalej?
skoro mowi ze wydaje dziwne dzwieki to chyba cos wiecej sie dzieje
-
[B5 AJL] Spadek doładowania
a kto napisal ze laduje 1 bar???????????? chcac sprawdzic N75 odpialem wtyczke i wtedy auto chodzilo jakby bez turbiny ... wogole nie pompowalo !! i dlatego wiem ze N 75 jest ok[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 23:32_________________________________________________no tak gregory ale bez kanalu to ja moge jedynie popatrzec na kata ja tez nic nie rozumiem... jak sprawdzic?? mieszasz cos pojecia
-
[B5 AEB] Problem z turbem?! Co dalej?
chyba beda koszta Sprawdz ile dmucha ale raczej szukaj nowej albo regeneruj. Obejrzyj jeszcze czy nigdzie sie nie poci z gory i od dolu. przyczyn moze byc wiele... ciezko akurat powiedziec co dolega twojej...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zakladajac ze za kazdym razem widzialem go w dresiku to to zdjecie rozbraja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak dziewczynki wroca z promenady to dopiero bedzie polew :gwizdanie: na torwarze chyba zasiegu nie ma bo zero odzewu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o zesz k**wa ja pier**le rozjebales mnie :polew: :polew:
-
[B6 AVJ] Splitter
Powiedzmy, że tak. Tak wiele ludzi się mnie pytało o TIP-y i Test Pipe, że pomyślałem "czemu by się tym nie zająć". Jak tak dalej pójdzie to te kilka sztuk przeobrazi się w kilkanaście :gwizdanie: Bo tyle jest chętnych. Wystaczyło napisać, że będę miał kilka sztuk fakt faktem jest to chodliwy i poszukiwany towar. szczegolnie ze w El-tec czy innej firmie robiacej takie rzeczy trzeba zaplacic gruba gotowke... jak zrobisz to sie pochwal