Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. :polew: :laghing2:
  2. zainstaluj XP
  3. cos wiecej o tej furmance? pierwszy raz ja widze...
  4. kwestia jak dlugo... Chinczyki sa w innym temacie :tongue4:
  5. raczej nie bardzo ...
  6. Moskal jak sie jezdzi bez dziurawych przewodow?
  7. tylko nie chodzi o zdjecie turbo tylko o tabliczke z numerami i wszystkie oznaki tego ze jest ori. w ktoryms dziale jest podpiety temat o chinszczyznie
  8. Przeplywki sie nie czysci, zrob logi i zobaczysz ile powitrza liczy. U mnie kiedys jak padala tez byly takie objawy... Reszta j.w. Co do logow to poszukaj na forum albo udaj sie na spota i ci chlopaki sprawdza
  9. załóż temat-pogadamy z Pożkiem i podwiesi... ja to nawet kiedys zaczalem pisac cos takiego takie info co po zakupie zrobic/sprawdzic i takie najczestsze awarie i usterki ale niestety z braku czasu nie dalo rady...
  10. czopki kto ma jakies rabaty, znizki, promocje, upusty w ASO? potrzebuje jedna ori czesc
  11. http://moto.onet.pl/131907,5492180,2,zdjecie.html jak wam sie podoba nowy potworek Bugatti? Srodek calkiem calkiem (rozbroil mnie uchwyt do zamykania :>) ale z zewnatrz jakos nie bardzo to polaczenie...
  12. mozna tylko kolektor wydechowy jak zdejmiesz sam kolektor to dostaniesz sie do srubek reguacji WG? Podobno sie nie da bez wyjecia calosci...
  13. Jak zrobisz sam to bezcenne a jak w ASO to 200. Proste
  14. Musisz wyjac turbo. Jest na forum opisane jak to zrobic.
  15. Buba odpowiedział(a) na domjenick temat w 1.8T
    jest patent na wlozenie stozka i zachowanie 10cm nawet z tym ogromnym pipercrossem. trzeba tylko miec TIP, kawalek rurki i kolanka z kwasowki i spawarke. Jedyna opcja bezpiecznego, glosnego PSSSSSS to TIP i stozek w seryjnych autach. W dlubanych 1.8T i 2.7biT to z tego co czytam to wszyscy seryjne puszki stosuja bo sa wydajniejsze ale to przy grubych projektach
  16. nudy?? ja tam mam wesolo w pracy...
  17. Jesli przy skreconych kolach to prawdopodobnie przegub. Niech ktos skreci kierownica i delikatnie rusza a ty sluchaj ktore kolo. wjedz na kanal i zobacz oslony przegubow (tzw manszety). jak sa popekane/cieknie smar to dla wlasnego spokoju od razu wymien przegub bo prawdopodobnie dostal piachu.
  18. Buba odpowiedział(a) na domjenick temat w 1.8T
    dzwiek uslyszysz tylko przy obciazeniu. Najlepiej wrzuc dwojke lub trojke do 4-5tysRPM i pusc pedal gazu. U mnie na samym TIPie slychac Pssss ale tylko na zewnatrz. Jak dmucha 1Bar to juz wogole poezja i muzyka dla uszu. Moskal wczoraj jezdzil to stwierdzil ze tez chce TIPa Po zalozeniu Pipercrossa efekt jeszcze lepszy ale Mixture Adaptation sie zaraz pokazywal. Mozliwe ze gdzies lapal lewe powietrze bo stozek byl ogromny i ledwo sie miescil a ja go na szybko montowalem. Wydaje mi sie ze nie ma sensu wydawac kase na jakies BOV czy inne gadzety. Na poczatku lepiej to zainwestowac w TIP bo robi swoja robote
  19. Tomek-przeciez cisnienie spada za intercoolerem-nieznacznie,ale jednak,wiec najlepsze miejsce,zeby okreslic cisnienie panujace w kolektorze-jest kruciec na kolektorze ssacym...dlatego w B6 masz czujnik cisnienia za intercoolerem,a nie przed Tomkowi chodzilo o to zeby na wezyku od DV->kolektor wpiac sie blizej DV bo jest blizej turbiny...
  20. jaka moze byc roznica jesli sie wepniesz przy kolektorze a przy turbo?
  21. To ze spada w dol to normalne. Powiem ci ze to wina tlokow K03 powinno w serii ladowac 0.5-0.6Bara
  22. ktory parking i ktory krzyz...aaaaa, chodzi o ten krzyz przy biedronce? a co ty tam caly czas urzędujesz? jutro czyli w niedziele moge podjechac bo dzis mnie nie ma.Jezeli ci pasuje to napisz kiedy i gdzie, godzina.POZDRO Napewno caly czas siedzi na parkingu pod krzyzem I tak bedziesz musial wymienic i termostat i czujnik wiec po co sprawdzac. Czujnik czesto u szybko pada. Koszt nie jest jakis kosmiczny. Jak nie wymieniales wczesniej to profilaktycznie to zrob
  23. [br]Dopisany: 03 Październik 2009, 08:08_________________________________________________ 15 bo przewaznie jakies kwiatki wychodza i sie przy okazji wysypuja inne rzeczy. Wszystko zalezy od tego czy robisz sam czy dajesz tunerowi bo jeszcze roboczogodziny dochodza
  24. Odkryles ze masz posladki... :mysli: Zyciowe takie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.