Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. tez mnioe to czeka, narazie musze jednak DV i n75 sprawdzic a pozniej i tak wyjmuje turbululum zeby dokladnie WG sprawdzic.
  2. 30 na kanale 49. na vag'u to nie mialem okazji sprawdzic. po chwili znowu wskazowka idzie do gory
  3. powiedzcie mi czy to normalne ze na jedynce nie laduje prawie wogole (albo delikatnie bo nie zwrocilem uwagi), na dwojce 0.2, dopiero na 3 jest ok 0.45, na 4 tez, robilem wlasnie test z dobrym N75 i czy to normalne?
  4. Mnie tez wk***ia temperatura. termostat nowy. nagrzewa sie do 90 na blacie, 49 kanal oscyluje w granicach 85-90, i podczas jazdy spada do 30 i znowu po jakims czasie idzie do gory...
  5. potrzebuje podmienic sprawny DV i n75. kto jest chetny? najlepiej z wawy lub piaseczna
  6. dobrze ze powstal taki temat bo mam podobny problem. Podepne sie i zapytam jak tak lopatologicznie sprawdzic szczelnosc dolotu. gdzie sie wpiac z kompresorem? jakies konkretne cisnienie musi byc czy poprostu dmuchnac? szukalem w necie i wszyscy pisza zeby to zrobic ale nie ma dokladnie jak.
  7. tak tez zrobilem i zero reakcji. chcialem sie tylko upewnic czy aby napewno dobrze to zrobilem. dzieki
  8. prawo w polsce nie przewiduje wiekszej kary niz kilka lat w zawiasach za spowodowanie wypadku ze skutniem smiertelnym. Moj kolega tez jechal autem duzo za duzo i zginela jego dziewczyna (pasazerka) i dostal 2 na 5. W wiekszosci przypadkow podciagaja to pod "nieumyslne" a to znaczaca roznica w kodeksie karnym i nie jest tak restrykcyjnie traktowane.
  9. Chodzi mi o te kolorowe kabelki w tym wskazniku. ktory do ktorego? mam wrazenie ze czegos tu brakuje. polaczylem czarny z czarnym do minusa, czerwony z czerwonym do plusa i tylko sie zaswiecil. Pozostaje jeszcze jeden niebieski i dwa biale. Wiem jak manometr wpiac w uklad
  10. Powiedzcie mi ktore kabelki polaczyc zeby zaczął działać. Kumpel chce wyrzucic wiec stwierdzilem ze skorzystam z okazji. Chce go sprawdzic przy okazji z manometrem bo nie wiem jakiej to firmy jest i na ile jest miarodajny URL=http://www.fotosik.pl][/url]
  11. Nie ma co ukrywac ale mamy niepisane prawo wyzszosci jednych nad drugimi. Te przypadki (i nie tylko te bo jest ich wiele) pokazuja jednoznacznie ze sa i osoby i osoby. Niby te slowa niczym sie nie roznia ale zawsze osoby znane medialnie maja przywileje ktore, niewiadomo dlaczego, sa im przypisywane mimo tego ze wcale nie powinni ich miec. Od puszczania w kolejce w biedronce po laskawsze wyroki w sadach czy zupelne umazanie spraw. Sa innaczej traktowane w kazdym miejscu. Ten nikomu nieznany dziennikarz zginal tragicznie i tak na dobra sprawe po kilku dniach nikt nie wiedzial jak on sie nazywal. Zientarski pomimo tego co sie stalo bedzie pamietany dzieki temu wlasnie zdarzeniu (przyklad: zalozenie tego tematu). jezeli wroci do telewizji to zapewne jego program (jaki by nie byl) bedzie mial spora ogladalnosc chocby dlatego ze ludzie sa ciekawi jak wyglada i wogole. Chora rzeczywistosc naszego kraju i mentalnosci ludzkiej.
  12. zgadza sie, prawio polskie nie jest podzielone i na wszystkich dziala jednakowo. przynajmniej powinno. przyklad kurskiego i jego sprintu z gdanska pokazuje ze nie jest to tak oczywiste jakby sie wydawalo ale taki urok naszego kraju
  13. Widzialem Zientarskiego nastepnego dnia w szpitalu. moge smialo powiedziec ze to ze zyje to cud. Czytanie dokumentacji medycznej zajelo mi dobre 30min. Najgorsze bylo uszkodzenie glowy, ciezko bylo zobaczyc dokladnie struktury mozgu. To w jakim jest teraz stanie mozna okreslic jako zadowalajace. W wiekszosci tego typu przypadkow ludzka egzystencja konczy sie w lozku, wypowiadaniu kilku slow, czasami belkocie, rehabilitacji i ciaglej opiece przez osoby trzecie (lacznie z podstawowymi funkcjami fizjologicznymi). Wspolczuje ojcu bo jego to strasznie dotknelo. Nie oszukujmy sie ale kazdy kto by mial okacje miec takie auto na 30 min to nie jechal by z predkoscia 60km/h...
  14. Po zatkaniu dziury w dolocie auto nie jedzie. znaczy jedzie do momentu jak na na manometrze nie pojawi sie 0.6bara (ok 3tys rpm). potem silnik zaczyna szarpac i dusic. jak puszcze gaz to auto dziala normalnie. wczesniej boost byl 0.3 i dzialal normalnie a teraz d*pa co do wymiany?
  15. Znajdz kolektor ssacy i od niego powinien isc przewod do DV. W AEB wychodzi on na poczatku kolektora, przechodzi po oslonie rozrzadu i w dół. DV jest prawie pod filtrem powietrza zaraz nad osłona silnika. poszukaj jak wyglada DV a napewno znajdziesz jak chcesz jeszcze miec turbo to tak nie rob
  16. Czarna? Po Legionowie czarna jeździ. I to chyba nawet RS a nie S jakis taki ciemny ale nie czarny.
  17. Z wawy do piaseczna w mysiadle byl wypadek i jest troche korek. Jadac dalej to od piaseczna do gory kalawii do ronda wszystko stoi... P.S. Kto wczoraj na C.... eSą B5 (WL ....) killowal prawie wszystkich?? tylko chyba z S6 rowno szli
  18. Umyj, wypoleruj i zapodaj foty. szkoda tylko ze nie avant. bialy jest wypas. zajefajny
  19. jezeli zadzialalo zastraszenie i sie przyzna to bedzie git, w przypadku braku swiadkow mozesz miec spory problem...
  20. Buba odpowiedział(a) na egon0407 temat w 1.8T
    owszem, zdarzają sie takie ale nie w AEB bo o takie konkretnie auto nam tutaj chodzi widzialem AEB sciagniete z USA na spocie i mial dwie sądy
  21. Buba odpowiedział(a) na egon0407 temat w 1.8T
    jezeli auto jest z USA to sa dwie. jedna przed i druga za katem
  22. + kilku w bagazniku
  23. Buba opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Szukalem bo sporo jes tematow o falowaniu obrotow ale nie moge znalezc podobnego przypadku. Problem pojawil sie niedawno. Kilka dni temu jechalem sobie w trasie i podczas wyprzedzania tirow auto przestalo reagowac na pedal gazu. Wciskam a auto bez reakcji. Zjechalem na pobocze i obroty swiruja. Wylaczylem silnik, odpalilem i dalej to samo. troche sie zestresowalem bo stalem gdzies w lesie. Zapalilem fajke i znowu sprobowalem. Autko odpalilo jakby nigdy nic. Dojechalem podlaczylem kompa bledow brak. Myslalem ze ktorys czujnik zly sygnal zebral albo cos. Sprawe olalem bo auto dzialalo bez zarzutu. Dzisiaj jednak znowu sie problem pojawil. Znowu w stresie bo autko mi zdechlo przed zakretem i ledwo kierownice przekrecilem. Ale znowu tak samo. Wylaczylem silnik i wszystko gra. Dzieje sie tak na benzynie i na gazie. Normalnie obroty wogole nie faluja. Lambda ? Przepływka ? Cos robi zwarcie? Resetuje sie? Wyłacza? Jakie cholerstwo moze podczas jazdy dac takie objawy ? Od czego wogole zaczac szukanie
  24. http://s5.zapodaj.net/images/21393783.jpg http://s5.zapodaj.net/images/93651551.jpg http://img22.imageshack.us/img22/1733/photouwi.jpg http://img19.imageshack.us/img19/8740/photo1hxi.jpg http://img18.imageshack.us/img18/9836/photo2hen.jpg wczorajsze wyscigi na C.... civic zawracal i nie zobaczyl motoru
  25. chyba dopiero od 99' byly montowane czujniki. Ja kupilem klocki i tarcze ATE na przod. Zobaczymy jak sie beda sprawowac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.