Treść opublikowana przez iwadrian
-
[B6 AVF] Blokowanie kół
bardzo możliwe.W passacie miałem problem z blokowaniem hamulców ale tylko przy niskich temperturach gdy woda w servo zamarzła. to servo jest rozbieralne?
-
[B6 AVF] Wymiana oleju a wzrost spalania
Zmień mechanika (łajzę) bo następnym razem zamiast filtra oleju to ci głowicę zrzuci. Swoją drogą to znam takiego co szukał cieniutkiego lejka żeby oleju do silnika dolać (przez bagnet oleju)
-
[B5 AFN] Jak powinno pracować wisko?
to zależy od warunków i stylu jazdy. Ja w mieście przy temp zewn ok 15 stopni muszę przejechac około 5-6 kilometów aby 90 na blacie było. Nie piłuję auta na zimnym tylko delikatnie w miarę zanim nie osiągnie przynajmniej 70 stopni. Sprawdź tak jak napisałem powyżej czy da radę pokręcić wentylatorem ręką na wyłączonym silniku albo czy na włączonym da radę go zatrzymać (tylko nie pchaj wtedy tam ręki tylko ostrożnie jakimś patykiem stopniowo próbuj zatrzymać)
-
[B5 AFN] Jak powinno pracować wisko?
Wentylator na zgaszonym silniku powinno dać się swobodnie obracać ręką. Po uruchomieniu silnika wentylator obraca się ale dużo wolniej niż obroty silnika dopiero gdy termostat wypuści gorącą wodę do chłodnicy gorące powietrze owiewa wentylator co powoduje jego załączenie słychać wtedy o wiele głośniejszy szum powietrza. wentylator załancza się w zasadzie przy wysokich temperaturach zewnętrznychi gdy np. stoimy w korku. W normalnych warunkach do schłodzenia cieczy w chłodnicy wystarczy jego powolne obracanie się na osi visco a podczas jazdy powietrze wlatujące przez wloty w zderzaku i grill.
-
[ALL B7] Jak wymienić postojówkę
Da rade bez wyciągania ale nie ma sensu się męczyć bo wyciągnięcie reflektora to chwilka roboty.
-
[B5 AFN] Kiedy gaśnie kontrolka ciśnienia oleju w A4 1,9 TDI 98r
Tak.Dopiero jak ciśnienie spadnie poniżej wymaganego minimum.
-
Spot w Rosji - na bogato :)
Niestety już tam nie pracuję. Planuję jednak odnowić kontakty.
-
[B5 AFN] Zewnętrzny termometr żle pokazuje temperaturę
Myślałem,że za wskazanie temperatury zewnętrznej odpowiedzialny jest tylko czujnik pod zderzakiem
-
[B5 AFN] Kiedy gaśnie kontrolka ciśnienia oleju w A4 1,9 TDI 98r
Ale stary temat odkopałeś. Jak spadnie ciśnienie oleju to dowiesz się o tym ze środkowego wyświetlacza + sygnał ostrzegawczy.
-
Spot w Rosji - na bogato :)
ASMA DEESIGN. wszystko to dzieło polskich designerów.
-
Spot w Rosji - na bogato :)
Klient( producent) taki sobie zażyczył na żywo całkiem nieźle wygląda.kwestia gustu, ja bym go lekko zmienił.
-
[B5 AFB] Zgasł i nie odpala
Najpierw podłącz vaga i sprawdź czy błędów nie wywaliło.Możliwe,że rozrząd przeskoczył.
-
Spot w Rosji - na bogato :)
A ja muszę się pochwalić,że zderzaki i błotniki z wlotami na czarnym mercu cls to między innymi mój projekt.Własnymi rękami rzeźbiłem prototypy.
-
[B5 AFB] Nie działa zapalniczka
Odegnij do wewnątrz 2 blaszki bimetalowe w gnieździe zapalniczki (te na bokach gniazda) aby bardziej przytrzymywały wkład zapalniczki co pozwoli mu się dłużej zagrzać zanim blaszki wypuszczą zapalniczkę do góry. Użyj do tego jakiegoś plastikowego szpikulca bo śrubokręt zwarcie zrobi.
-
[B5 AHU] Tłuczenie podczas hamowania
Jak tłucze przy lekkim hamowaniu to zapewne jest luz na końcówce drązka lub na drążku przy maglownicy.
-
[B6 AWX] Nie świeci się lampka check
U mnie też nie świeci. Dioda jest o.k bo kontrolka zapala się podczas testu vag-iem (i tylko wtedy). Może ten typ tak ma,że po przekręceniu zapłonu ta kontrolka nie zapala się
-
Strefa Śmiechu
brutalny faul
-
Słowenia - Polska 3-0 Eliminacje MŚ analiza i komentarze.Koniec kompromitacji.
Ręce opadają.
-
[B6 ALT] Remont po wypadku
A propos prośby o nowe nauki to pisze się wziął a nie wzioł. Co do części to kolega powyżej napisał. Reflektory proponowałbym oryginalne ponieważ zamienniki zazwyczaj kiepsko pasują i jakość materiałów często pozostawia wiele do życzenia.
-
[B6 ALL] Czy da sie jakoś zlikwidować te przetarcia na zderzaku
Na tych fotkach nic nie widać W wypadku przetarć lakieru diagnoza jest prosta: jeżeli jest lekko uszkodzona tylko warstwa lakieru bezbarwnego to można zapolerować samą pastą lub po delikatnym przematowaniu papierem 1500-2000. Jeżeli przetarcie jest głębokie tzn do bazy,podladu lub metalu(plastiku) konieczna jest naprawa lakiernicza.
-
[B7 BKE] Czy pasują fotele i kanapa z anglika
Raczej tak: wszystko kwestia kodowania podobnie jak z licznikiem(np. mile-kilometry i galony litry) zresztą jak masz Vaga to metodą prób i błędów sprawdzisz odpinając wtyczki kolejno pod fotelami i sprawdzisz której strony błąd wywali. ewentualnie przewody pod fotelami na krzyż zamieni i będzie ok hehe
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
Racja Cuber ale w tym wypadku wnioski nasuwają się same. Nie miałbym pretensji do swojego AWX-a z 290kkm na blacie za takie szopki bo swoje przeleciał ale prawie nowe autko za nie małą kase to już żenujące jest.Sorry za ot oczywiście
-
[B7 BKE] Czy pasują fotele i kanapa z anglika
a jak elektrycznie-to co? Jak elektrycznie regulowany tylko kierowcy to lipa. a to nie zalezy od kodowania,jak z poduszkami? Zpoduszkami to myślę,że nie powinno być problemu. fakt: lewa-prawa różnica w mocowaniu i kształcie ale zasada działania,wtyczka to przecież to samo.
-
[B7 BKE] Czy pasują fotele i kanapa z anglika
a jak elektrycznie-to co? Jak elektrycznie regulowany tylko kierowcy to lipa.
-
[B7 BKE] Czy pasują fotele i kanapa z anglika
Jeżeli manualnie regulowane to nie powinno być problemu.