Treść opublikowana przez iwadrian
-
Pas przedni
Poszukaj na stronach internetowych. Ja znalazłem takie coś na przykład: http://www.oemepc.com/audi/part_single/catalog/au/markt/RDW/modell/A4Q/year/2010/drive_standart/636/hg_ug/805/subcategory/805000/part_id/258636/lang/e
-
Płukanka-stosować czy nie
Odkręć filtr i sprawdź czy czasem nie puścił na zawinięciu i czy uszczelka jest cała i na miejscu. Może cieknie coś powyżej filtra a po nim tylko ścieka.
-
Pas przedni
Filozofi wielkiej z tym nie ma, Jak przyłożysz do auta to będzie widać gdzie przykręcić trzeba. Śruby w podłużnice, w fartuchy nad lampami, podłączasz węże, kostki elektryki i po robocie. Żaden schemat do tego nie jest potrzebny.
-
Cykliczne wibracje po przekroczeniu 130km/h i inne wibracje
Gdybym tego nie doświadczył to byłbym w stanie się zakładać, że taka sytuacja jest niemożliwa. Przy prędkości 115-120 km/h 5 sekund cisza 2-3 sekundy wibracje na kierownicy cyklicznie jak w zegarku. Zdjąłem ciężarki z przednich kół, sprawdziłem też czy koła są w ogóle dokręcone (na szczęście były) i efekt taki, że wibracje, były o wiele mniejsze i przez cały czas. Wizyta u innego oponiarza wyeliminowała problem całkowicie.
-
Słaba przyczepność
Kiepskie zimówki są bardzo śliskie na mokrym asfalcie. W poprzednim aucie miałem jakieś chinczyki i o ile na śniegu spisywały się nieźle to właśnie na asfalcie trzeba było uważać bo zachowywały się jak na lodzie.
-
Passat b6 1.9 tdi nie grzeje
Pompa wody, może wiatrak się na ośce poluzował.
-
Cykliczne wibracje po przekroczeniu 130km/h i inne wibracje
Miałem takie cykliczne wibracje jak mi Angole źle koła wyważyli. Jakby ktoś przy ok 120 km/h co 5 sekund jakiś wibrator w nadwoziu włączał Zatrzymałem się na parkingu przy autostradzie, zerwałem wszystkie ciężarki z kół i od razu poprawa, wiadomo, coś tam lekko drgało ale już nie tak jak wcześniej. Na waszym miejscu zaczął bym od wyważenia kół, chociaż wiem ,że w b8 był też problem z tulejami na wahaczach i problem znikał po wymianie na poliuretanowe.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w klubie
-
Problem z hamulcem ręcznym
Sprawdź wtyczkę i przewód. widziałem przypadek, że kable się stopiły i zwarły. Dobrze by było pdłączyć VCDS i sprawdzić błędy.
-
WIELKI PROBLEM
Pierwsza sprawa, to że po zaświeceniu kontrolki oleju nie powinno się kontynuować jazdy. Prawdopodobnie zatarłeś silnik.
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Jeszcze czerwonego fisa wywal i będzie bajka.
-
Zaawansowane wartości pomiarowe UDS
Ciekaw jestem do czego dojdziesz bo moja CAHA też strasznie " gumowa" jest zwłaszcza do 2000 2200 obrotów a powyżej też szału nie ma. Na pewno nie jedzie to tak jak powinno jechać 170 koni. Spalanie 10l miasto 5.5-6 autostrada tak do 130km/h. spalanie na postoju nigdy nie spada poniżej 0.9l/h syncro rozrządu w okolicy 0.0. Brak jakichkolwiek błędów w ECU. Co logować, na co zwrócić uwagę?
-
Wskazowka temperatury silnika. A4 B6 1.9 tdi awx
To postępujesz tak jak pisze Lukasz_mk2.
-
Wskazowka temperatury silnika. A4 B6 1.9 tdi awx
Na wyłączonym zapłonie wskazówka spada zawsze na zero?
-
Wskazowka temperatury silnika. A4 B6 1.9 tdi awx
Miałem identycznie w B6. Wskaźnik pokazywał bzdury nawet na wyłączonym zapłonie nie zawsze wracał na sam dół i zatrzymywał się w losowych pozycjach. Każde kolejne włączenie i wyłączenie zapłonu skutkowało innym wskazaniem. Uszkodzony był sam zegar. Po wymianie wszystko wróciło do normy.
-
Jaki to typ nawigacji MMI?
[h=5]Ukryte[/h] Wskazanie poziomu naładowania akumulatora Wygodne przełączanie źródeł Video in Motion Lap Timer AUX O co chodzi z tym wygodnym przełączaniem źródeł?
-
Nie kasuja sie km w FIS
Tryb 1 to tryb dzienny, kasuje się sam po postoju, chyba po dwóch godzinach ( sam też możesz go wyzerować przytrzymując reset) Tryb 2 to tryb który zapisuje dane długoterminowo czyli do momentu kiedy go sam wyzerujesz. pomiędzy trybami przełączasz się przyciskając krótko przycisk reset.
-
Audi A4
Ogólnie fajna i ładne felgi masz. Czerwony fis i wyświetlacz mmi to już powinni w tych rocznikach sobie darować. Oby się dobrze sprawowała
-
Zmiana b6 awx na b8 caha
Dzięki, wzajemnie
-
Nie działa żarówka tablicy rej - problem :(
to sprawdź na nich czy dochodzi plus i masa. i czy żarówka którą kupiłeś jest napewno sprawna. Oczywiście z góry zakładam, że dwie blaszki (styki) z tyłu lampki są na miejscu i nie są skorodowane.
-
Nie działa żarówka tablicy rej - problem :(
W kostkę jest wpięta lampka. Zarówka powinna od razu świecić.
-
Nie działa żarówka tablicy rej - problem :(
Miernik albo próbnik w rękę i sprawdź napięcie na stykach, i w kostce na początek.
-
Jak działa podgrzewanie spryskiwaczy audi a4 b7 ?
Wrzątku bym się raczej nie spodziewał, dysze są podgrzewane tylko na tyle aby płyn w nich nie zamarzł.
-
Zarysowany zderzak - dużo będzie zabawy?
Zaprawka bez sąsiednich elementów wyjdzie w tym miejscu, ewentualnie bazą miejce uszkodzenia a cały zderzak w bezbarwny.
-
Oświetlenie kokpitu
Kupujesz 4 czerwone diody 5 lub 4 milimetrowe (nie pamiętam dokładnie) 12v, wklejasz w zaślepki w pokrętłach klejem na gorąco i podłączasz pod oświetlenie zapalniczki. Tani i prosty do wykonania mod.