Treść opublikowana przez NYNA
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Kiedy w tym kraju będzie normalnie:facepalm: Przecież tu chodzi o bezpieczeństwo a czasem nawet o życie twoje czy innych ludzi i na tym chcesz oszczędzać.
-
silnik do wymiany kilka pytań L(
Chyba o niego chodzi Chiptuning Białystok i okolice : TDI - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf - ---------- Post dopisany at 08:08 ---------- Poprzedni post napisany at 07:49 ---------- po czym pada odpowiedz ze CR nie ma w B7 o czym oczywiscie wiem ale czy mozna na takowy silnik wymienic ?? Jesli tak, to czy w ogole bylaby to lepsza opcja niz 1.9 i 2.0tdi? Czy bardziej oszczedna w eksploatacji i mniej awaryjna? Czy sama wymiana bylaby mocno kosztowana i problemowa?? Wymiana silnika 2.0 TDI PD na CR
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Normę 507.00 musi spełniać a markę wybierz sobie według uznania, obojętnie czy jest napisane na nim longlife czy nie to i tak lepiej jest go wymieniać co 15 tys.km
-
silnik do wymiany kilka pytań L(
Wymiana pewnie około 1000 zł a silnik to różnie bywa z cenami, ale lepiej troche więcej zapłacić i mieć pewny niż kupić tanio na allegro nie wiadomo co.
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
He he no tak, nie ma co ryzykowac:decayed:
-
silnik do wymiany kilka pytań L(
Za to jak dobrze pójdzie będziesz miał auto z prawie nowym silnikiem więc chyba warto. Wypozycznie auto lawety na dobę kosztuje około 250 zł i jedziesz normalnie na B albo bieżesz samą przyczepę za około 60 zł tylko trza mieć czym ciagnąć.
-
silnik do wymiany kilka pytań L(
Są pewne źródła i pewni ludzie którzy nie tylko patrzą jak tu kogoś wydymać. Pisałem Ci wcześniej gdzie szukać kontaktu, zresztą poczytaj to sam wyciągniesz odpowiednie wnioski.
-
Wymiana oleju w Golfie V co 30tys lub 2 lata - 1.9 TDI 105KM
Jeżeli ten co wymienia co 30 tys zrobi 3 wymiany to ten co wymienia co 15 zrobi 6 wymian, więc jak dla mnie żadna oszczędność, tym bardziej że 5 litrów dobrego oleju kosztuje 160 zł. Jak auta w DE latają po autostradach 60-100 tys km rocznie to rozumiem że olej wymieniają co 30 tys. a jak u nas ktoś robi 15 tys km rocznie to chyba jak wymieni olej raz w roku to nie zbiednieje. Ja u siebie mam ustawiony serwis co 30 tys. i wtedy robie przegląd w ASO mam wpis, gwrancję itd. a po 15 tys km wymieniam olej i filtry w normalnym warsztacie.
-
Piłka nożna
1 bramka lewego weszła ledwo ledwo Czyli co nie powinna się liczyć czy jak, ważne chyba że wpadła do siatki.
-
silnik do wymiany kilka pytań L(
Przecież pisałeś że mechanik powiedział ze silnik nie nadaje się do naprawy więc musisz szukać nowego to chyba jest oczywiste. Ja bym szukał 2.0 z jak najmniejszym przebiegiem z pwenego źródła. Przeczytaj pierwsze 4 strony tego tematu: http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-bpw-d-d-nareszcie-zdjecia-pierwsza-strona-198661/
-
Piłka nożna
No grubo już 3 im zapodali:decayed: ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- 0-4 Lewy szaleje dziś.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Niedługo papierowe zaczną sprzedawać i chętni i tak będą bo tanio będzie:grin:
-
Piłka nożna
No i już 0-2
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Rozrząd wymienia się nie tylko ze względu na przebieg ale również ze względu na wiek bo pasek ze stali przecież nie jest a dwumas albo zaczyna być słychać na wiśniętym sprzęgle albo pada od tak sobie. Rekord mam w vw jettcie przy około 20 tys km padł
-
silnik do wymiany kilka pytań L(
Poszukaj jak najbardziej świeżego silnika 2.0 TDI bez wałków z małym przebiegiem, przełozysz swój osprzęt i będziesz spokojnie jeździł a tak to za 3 tys zł kupisz zajechanego 1.9 AWX lub AVF i też będziesz miał z nim same problemy. Poczytaj tu z jakimi oznaczeniami silnik jest dobry i takiego szukaj: http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-b7-likwidacja-walkow-wyrownowazajacych-silnika-2-0-tdi-swap-pompy-oleju-113704/index37.html#post3140136 A najlepiej to odezwij się do kolegi jaro444 w sprawie silnika i na pewno Ci doradzi a nawet pomoże znaleźć taki motor.
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
No to właśnie chyba szymeniu mnie na nie namawiał Co do wyboru pomiędzy A4B8 a A6C6, to chyba teraz mając ponownie taki wybór wybrał bym zdecydowanie C6 3.0 tdi 240KM. Jak pojechałem po swoje A4, to powiem szczerze, że się nieco zawiodłem - jak dla mnie to auto jest ciasne jak cholera - wróciłem do domu e91, w której jest znacznie więcej miejsca niż w A4:wink: Oglądałeś to C6 i go nie wziąłeś To ja nie wiem czego ty szukałeś.
- Piłka nożna
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
I po co się ma quattro:kox:
-
Czy 300zł to norm cena wymiany filtra paliwa w 2.0 TDI CAG?
Ja tam w roku robię ze 30 tyś ale wcześniej zawsze wymieniałem przed zimą(co rok). Mówisz że w B8 co 60 tyś. Hmm...nie wiem co o tym myśleć, chyba trzeba zastosować. Jeżeli jeździsz na polskim paliwie to nie radzę stosować tej metody, najlepiej wymieniej co rok zawsze przed zimą, koszt nie wielki, a dłużej będziesz miał spokój z wtryskiwaczami i całym układem paliwowym.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jeszcze się nie spotkałem żeby MS wytrzymał więcej niż 30 tys.km, ale jak kolega już 60 zrobił to naprawdę rewelacyjny wynik. Miejmy tylko nadzieję że naprawdę tyle km przejechał i że nie handluje przypadkiem MS-ami:wink:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Tylko pamiętaj że jak założysz dziadostwo to nawet dokręcanie złotym kluczem nie pomoże.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Właśnie dokręcane powinny być jak auto jest opuszczone.
-
Czy 300zł to norm cena wymiany filtra paliwa w 2.0 TDI CAG?
Coś Cię chyba chcą naciagnąć albo zniechęcić do wymiany u nich. Zapytaj ile przewidują czasu na wymianę bo oni mają ściśle określone ile czasu na co jest potrzebne i na tej podstawie wyliczają cenę robocizny. U mnie wymieniali miesiąc temu jak byłem na przeglądzie w ASO i na filtr paliwa na fakturze wpisali 20 minut i koszt 36,90, więc u ciebie raczej powinno wyjść podobnie no chyba że na wymianę w B8 potrzeba prawie godzinę roboty to wtedy taka cena niestety będzie.
-
B8 TrOOOOp
Dawać tysiaka żeby wszyscy wiedzieli że ktoś jest h...m to już przesada
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Mój młody też był duży jak na swój wiek i już od 6 miesiąca jeździł w foteliku 0-15 przodem do kierunku jazdy, tylko wybrałem taki który można było jak najdalej wysunąć, żeby miał pozycję półleżącą.