Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NYNA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NYNA

  1. Ja sobie zakupiłem alu 15 na zimę bo szkoda mi było moich 16 na zimę no i wygoda większa przy zmianie bo można samemu koła sobie zmienić w każdej chwili bez kolejek i nerwów. Wydaje mi się też że opony 195 są wystarczające na zimę poza tym cenowo też lepiej to wychodzi UG7+ 195/65/15 kupiłem w cenie 193 zł za sztukę a 16 raczej ciężko w tej cenie znaleźć.
  2. Odpowiedź na większość z tych pytań jest w tym wątku podana już chyba ze 100 razy ale jakoś większości nie chce przeczytać nawet kilku postów w górę bo łatwiej napisać i dlatego wątek niedługo będzie miał 100 stron i nic nie będzie można w nim znaleźć. Może lepiej by było pousuwać część postów które nic nie wnoszą do tematu a najbardziej istotne informacje napisać u góry wielkimi literami tak jak to zrobił Musashi
  3. Też kupiłem UG 7+ w rozmiarze 195/65/15 tylko jeszcze jakieś alumy musze do nich kupić bo letnie mam 16
  4. Podałem Ci link do oleju który spełnia normy dla Twojego silnika czy tak trudno jest kliknąć i przeczytać a później pytać. http://www.mobil.com/Poland-Polish/Lubes/PDS/GLXXPLPVLMOMobil_1_ESP_Formula_5W-30.asp A czy w tym 5W50 widzisz gdzieś normę dla Twojego silnika??? http://www.mobil.com/Poland-Polish/Lubes/PDS/GLXXPLPVLMOMobil1_5W-50.asp
  5. 3.78 - 5 gr. przy płaceniu kartą czyli 3.73 PB i ON w tej samej cenie Stacja NESTE Częstochowa
  6. Wysłałem Ci link to poczytaj troche i pisz na PW do kolegów którzy przerabiali temat to Ci na pewno podpowiedzą i podeślą jakieś materiały. Nikt za Ciebie szukał przecież nie będzie a na forum jest wszytsko co Ci potrzeba
  7. Jeden post wyżej masz napisane jakie normy do PD 505.01 lub 506.01 http://www.mobil.com/Poland-Polish/Lubes/PDS/GLXXPLPVLMOMobil_1_ESP_Formula_5W-30.asp
  8. G004000 z ASO
  9. Właśnie po to żeby nie rozbierać później jeszcze raz jak nie wytrzyma kolejnych 90 tys.km. Poza tym te 140 zł to cena jaką wolę zapłacić za święty spokój.
  10. No pewnie tylko po jednym Ci się co nie co może rozszczelnić a po innym nie a różnica w cenie 20 zł :gwizdanie:
  11. No nie wiem czy jest taki sam jak w ASO. Ten Febi co napisałeś jest mineralny a w ASO mineralny był G002000 ale juz go nie robią i został zastąpiony G004000 a to syntetyk. Osobiście wymieniłem na G004000 z ASO i wspomaganie lżej chodzi i pompa nawet nie mruknie nawet przy max. skręcie.
  12. Nie martw się oni wszystko będą wiedzieć że miałeś zabrane prawko i za co.Także za pierwszym obstawiam ze nie zdasz raczej chociaż dużo zależy od gościa ale odgórnie mają przykaz żeby uwalać. Za alkohol na przykład to minimum z 5 razy. Znajomy w Częstochowie nie mógł zdać to się wkurzył i do Katowic pojechał i tam go dopiero przepuścili.
  13. To już od razu rozrząd najlepiej wymienić żeby drugi raz później nie rozbierać i za robotę nie płacić
  14. Płyn:najlepiej na ORI G004000112 bo G002000 juz nie produkują. Wymiany możesz dokonać sam bez wiekszych problemów. Wyciągasz strzykawką stary płyn ze zbiorniczka. Odpinasz wężyki. Na zgaszonym silniku kręcisz kier. w prawo i w lewo aż zleci stary płyn. Podpinasz wszystko i zalewam nowym płynem. Odpalasz kręcisz w prawo i w lewo kilka razy żeby odpowietrzyć. Sprawdzasz stan w zbiorniczku,uzupełniasz do MAX Możesz to wszystko zrobić dwa razy żeby przepłukać układ. Jeżeli mi pompa nie wyje i nigdzie nie cieknie to raczej nic mi się nie uszkodziło.
  15. Nie zgodzę się.Ja wymieniłem na Ori i chodzi mi dużo lepiej niż wcześniej. U Ciebie powodem raczej nie była wymiana tylko co innego, tak jak napisałeś. Jak ktoś ma Ori pompę nie jakąś regenerowaną lub inną to jak wymieni płyn to pompie tylko będzie lepiej. A jak się wymienia w już zajechanej pompie to się cudów raczej nie ma co spodziewać.
  16. Co do radia to handlarze często wymontowują radyjko jak jest ze zmieniarką na przykład i wkładają zwykłego chorus-a. Co do licznika to może było coś skopane w tym oryginalnym to poskładali byle jaki na szybko żeby tylko był i tyle. Poszukaj dobrego elektryka i zakładaj pełny fis
  17. No jest troche zamoty ale da sie zrobić. Poczytaj: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_efekt_wymiany_licznika_na_fis-t10354.0.html;msg128723#msg128723
  18. Kolego kupujesz sobie na przykład ten olej: http://www.motul.auto.pl/pliki/motul_produkty/produkty_tds/8100xcess5w40.pdf Ten cleaner: http://www.motul.auto.pl/pliki/motul_produkty/produkty_tds/engineclean.pdf i filtry firmy KNECHT(oleju,powietrza,przeciwpyłkowy,paliwa) są w inter cars na przykład: http://sklep.intercars.com.pl/ A wymianę możesz zrobić sam jeżeli masz kanał i wesz co i jak, albo podjechać do jakiegoś warsztatu na wymianę i zapłacić za samą wymianę a olej i filtry możesz mieć swoje.Popytaj chłopaków na spotach Małopolskich to Ci pomogą na pewno. Jak to wymienisz to 15 000 tys.km lub rok czasu masz spokoju. Ja olej, filtr oleju i powietrza wymieniam co 15 tys. a filtr paliwa i przeciwpyłkowy co 30 tys. km i jest
  19. Ja nie mowie żeby odpuścić, tylko że nie koniecznie zawinił tu sprzedający. Zaczął bym od rzeczoznawcy i ustalenia, kiedy co jak i gdzie było wymieniane.
  20. Poprzedni wlaściciel też mógł nie wiedzieć że mu źle wymienili łożysko w aucie. Czesem zdarzją się rzeczy których nie da się przewidzieć. Z kąd pewość że to wina poprzedniego właściciela?Celowo by to zrobil?
  21. Faktycznie ten licznik jakis taki jak by się rozleciał i ktos go na szybko poskładał.Coś tam było przy nim robione na pewno.Zawsze możesz sobie zmienić na licznik z pełnym fis-em.
  22. Tylko żeby Ci na stacji nie dali jakiegoś g.... bo Ci całkiem pompa siądzie albo magiel.Na zbiorniczku jest napisane jaki wlać(zielony)Wymień ten płyn, najlepiej na ori w ASO butelka około 40 zł kosztuje, ewentualnie febi zielony. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ajm_chyba_mam_zalany_zly_olej_rozowy_do_wspomagania_co_robic-t19923.15.html http://www.a4-klub.pl/smf/b5_18_v5olej_do_wspomagania-t10784.0.html
  23. Chyba raczej się nie da z tego co mi wiadomo ale może użytkownicy tych motorków niech się wypowiedzą http://www.a4-klub.pl/smf/b6_ake_wymiana_termostatu_wydzielony-t18366.0.html;msg212475;topicseen;highlight,wymiana+termostatu#msg212475 http://www.a4-klub.pl/smf/wymiana_termostatu_25_tdi_afb-t18224.0.html;msg211576#msg211576[br]Dopisany: 28 Październik 2008, 08:20_________________________________________________Faktycznie może lepiej zacznij od czujnika bo też kosztuje 80 zł ale łatwiej wymienić. http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bcz_problem_z_temperatura_w_25_tdi-t44068.0.html;msg484941#msg484941 Tu masz wszystko ładnie opisane: http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html;msg214639#msg214639 http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=51291&postdays=0&postorder=asc&start=20
  24. NYNA odpowiedział(a) na daro temat w 1.9TDI
    No chyba tak
  25. http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronika-t70.0.html;msg411#msg411 Jak masz auto po lifcie to kanał 49

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.