Treść opublikowana przez NYNA
-
[B6 AKE] Wymiana oleju (Czy mechanik mnie oszukał)??
Te 6 litrów to może troche faktycznie za dużo bo chyba 5,5 powinno być ale nie jestem pewnien niech się wypowiedzą użytkownicy 2,5 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t8017.0.html;
-
[B6 AKE] Wymiana oleju (Czy mechanik mnie oszukał)??
To normalne są 2 metody wymiany oleju, a która lepsza to zdania są podzielone. Było o tym na forum poszukaj i poczytaj. Jak Ci odciągali ten olej to powinieneś widzieć ile go sciągneli bo przez rurkę gdzieś musiał spływać przecież. Ogólnie nie masz się czym martwić
-
Zientarski jechal 140km/h !!
140 czy 240 co za różnica i tak mu pewnie nić nie zrobią bo to Zientarski!!! Zwykły Kowalski pewnie by poszedł siedzieć na pare latek i nikt by nie sprawdzał 15 razy jaka była prędkość.
-
Zwrot akcyzy
Jakoś tego nie widzę Zresztą 90% ludzi miało dużo zaniżone umowy więc nie będą walczyć o zwrot bo jeszcze się okaże że umowa w Polsce jest na inną kwotę niż ta w Niemczech a tak cisza spokój nikt się nie czepia
-
Jak zaimponowac lasce ....:)))
- [ALL B5] Kupiłem ale niejestem przekonany
Wszystko fajnie pięknie tylko że sprawa w sądzie to moze trwać tyle lat że to auto się zdąży rozlecieć a koszty sprawy, prawnika i wogóle.A wystarczyło przed sprzedarzą podjechać chociaż na stację diagnostyczną na sprawdzenie i było by oki bo każdy diagnosta by to zauważył odrazu.Nauczka na przyszłość zaj...... nie ma co.- [ALL] Gdzie kupić słowackie i węgierskie winiety??
Na granicy są zawsze do kupienia i na stacjach też. Zawsze jest oznaczone przy granicy gdzie można kupic więc nie ma ogólnie z tym problemu.- [B5 ADR] kod do radia
U mnie nawet w ASO po numerach seryjnych się nie dało.Dopiero pod kompa podpieli i kod odczytali. 40zł mnie to kosztowało a ASO- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a taki na przykład: http://www.allegro.pl/item392334834_motul_6100_synergie_10w40_5l_f_ra_vat_g4.html- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
http://www.allegro.pl/item392068879_motul_engine_clean_0_3l_f_ra_vat.html[br]Dopisany: 01 Lipiec 2008, 12:25 _________________________________________________ 5W40 lub 0W40 to są pełne syntetyki. Jak chcesz półsyntetyk to raczej 10W40- [INNE] AVB Wymiana rozrządu
Ja bym na Twoim miejscu tego sam nie ruszał bo możesz sobie dopiero kosztów narobić, chyba że się naprawde na tym znasz.- [B5 AVG] Rozrząd - jak poznać, że był 3 tyś. km wcześniej wymieniany ?
No fakture złatwić to faktycznie nie sztuka. Nie wiem czy Ci sie uda to jakoś sprawdzić bo jak nie to duże ryzyko jeździć- [B5 AVG] Rozrząd - jak poznać, że był 3 tyś. km wcześniej wymieniany ?
A ten gość z komisu nie ma zadnych rachunków za części ani paragonu nawet? Przecież takie rzeczy się raczej trzyma To gdzie on kupował te części i gdzie wymieniał też nie wie? Troche mi to dziwnie wygląda- [B6 AVF] Spadek mocy przy 3500 - 4000 podczas zmiany na następny bieg (prośba o analizę)
Pierwsza sprawa to że logi to raczej do działu diagnostyka Druga to że mnie sie tam nic nie wyswietlam poza paseczkami na żółtym tle Uzyj funkcji i będziesz wiedział gdzie wrzucić logi i w jakim formacie :th:- [B5 AHU] Jak wykręcić filtr paliwa w AHU ?
Śiamo sie zrobi Przynajmniej u mnie tak było.- [B5 AKN] Ciepło=słaby
http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag-b24.0/- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No to juz od dawna Niemcy przestali jeździc do serwisów, oczywiście nie wszyscy ale to tak jak wszędzie. W sumie nie jest aż tak ważne żeby olej koniecznie w ASO wymieniać.Najważniejsze żeby olej był dobry i filtry a gdzie to bedzie wymienione to juz raczej bez rożnicy bo filozofi wielkiej w tym nie ma, można nawet samemu sobie wymienić.- [B6 AWX] Problem z mocą
http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag-b24.0/ poszukać troszke się nie chce- [B5 AFN] Ciężka praca pedału sprzęgła.
Nie wiem czy to jest cos nie tak ale u mnie też tak jest.Nie jest to aż tak uciążliwe żeby mi to przeszkadzało,trzeba się poprostu przyzwyczaić.W każdym aucie chodzi gaz i sprzęgło inaczej w jednym ciężej w innym lżej.- 2.5TDI v6 150 KM Automat a Vmax.
A czy Ty na pewno masz silnik 2.5 Spalanie 5,5 litra też jest jak dla mnie mało prawdopodobne :gwizdanie: Chyba że Ty juz ten cudowny olej nalałeś to sie nie dziwie że nie chce jechać, ale nie masz się co martwić w razie czego w Polsce przy trasie bar z frytkami otworzysz- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Jechałem ostatnio do Włoch 2500 km w dwie strony i średnie spalanie 5,2 z klimą i 4 osobami.Prędkość przeważnie 130/140 km/h- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Wszystkie 1.9 potrzebują 3,8 litra Chyba że sie mylę to mnie poprawcie- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Lej smiało pełny syntetyk :th: Ja też nie wiedziałem jaki olej wlać straszyli mnie że pełny syntetyk wymyje silnik i bedzie po silniku i takie tam głupoty różne Ale na całe szczęście wszedłem na to forum i poczytałem o olejach: http://www.p12.neostrada.pl/oleje.pdf i zalałem pełny syntetyk Mobila 0W40 http://www.allegro.pl/item384343162_olej_mobil_1_0w40_4l_turbo_diesel_odbior_warszawa.html Przejechalem na nim 8 tys.km do tej pory jest wszysko ok :th: Tylko przed wymianą zastosuj sobie Motul Engine Clean http://www.allegro.pl/item382451888_motul_engine_clean_0_3l_f_ra_vat.html I jezdzić i sie nie martwić I nie ma co sluchać mechaników i ich filozofi z XIX wieku- [B5 AFN] Co to za kontrolka?
Sprawdz sobie ile Ci zostało klocków poprostu.Mnie się teraz zapaliła ta kontrolka a mam jeszcze polowe klocków.Ponoć to zależy od tego jak jest wtopiony kabel w klocek,czasem jest glebiej wtopiony to się szybciej zapali kontrolka.Wiec nie jest to do końca wiarygodna ta kontrolka.- [ALL B5] Stuk w kolumnie kierowniczej
U mnie tez ostatnio zauważyłem taki delikatny stuk jak krecekierą w prawo i w lewo.Zawieszenie ma 100% ok, a to slychac jakby w środku pod nogami a nie na zewnatrz.Mechanik też nie był w stanie powiedzieć mi co to jest na 100% a nie będę wymieniał na chybił trafił wszystkiego po koleji a w jeździe to wogóle nie przeszkadza więc stwierdziłem że nic nie ruszam. - [ALL B5] Kupiłem ale niejestem przekonany