Treść opublikowana przez main
-
B6 DIVISION
Panowie ktoś jeszcze chętny?? zostały 3 szt do pełnego zamówienia http://a4-klub.pl/index.php?/forum/116-bluzy-i-polary/
-
Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
zgadzam się z Andym. kwestia gustu ale moim zdaniem powoli te czarne dodatki za bardzo rozrzucone po aucie. ale Twoje klocki i Twoja zabawa
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dobry. Pustki panowie straszne. Pod szałasem trzy auta :-)
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
tak użyte dwa razy na próbę
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
racja racja. ja ostatnio zaszalałem i u kolegi wrzosa dopadłem pstryczek składanych luster. czyli równie poważny mod
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
modzik na wielki + :grin: :grin: a tak poważniej to czasem trzeba dokupić tego typu pierdołki
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
ujec ciebie sie chyba popie....... pomieszało we główce od dychanio tego jodu. tak to je jak sie ponad 20 lot tyn metan na dole dycho a ponem wielki ryl górnik pojedzie nad morze i se świyżego luftu sztachnie :facepalm: :facepalm: :facepalm: :kox:
-
[A4 B8] Moja Audi
gratulacje autka i bezawaryjności
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
dzięki Panowie co do listew zewnętrznych to za jakiś czas wpadną
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
no i na Twoja podpowiedź liczyłem bo wiem, że to rozbierałeś ostatnio. kusi mnie rozbebeszanie bo boczek który dostałem raz ma ori dziurę, a dwa miejsce na butelkę w kieszeni nie jest tak podrapane jak u mnie. chce jeszcze uderzyć do firmy która zajmuje się obszywaniem tapicerek samochodowych czy by mi tego nie ogarnęli w rozsądnych pieniądzach. druga strona medalu zawsze to już składany boczek i nie wiem czy to tak pięknie będzie wyglądać ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ostatnio strzelone
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
fajny białas. bezawaryjności i powodzenia w dalszych modach. i pochwal się co już pobroiłeś w niej czester przyznaj się że to drzewo do kominka wywozisz :grin: :grin:
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
haha ja mam podobnie No jak nie widać różnicy......... no ale ONA uważa że to ja mam coś nie tak pod deklem z tym kombinowaniem :-) i weź tu zrozum kobiety:-) Krystian i ma rację ........... jak znaczna większość nas tutaj masz coś nie tak pod deklem :grin: :grin:
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
super się prezentuje :thumbup1:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
No fakt. A pod grubą na strzeżonym czarne b7 avant ciemne szyby na blacha ŚR z ramkami klubowymi
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
nie szarakiem ale moim Tobie tam tez titek dziolo ???? :grin:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry Pany a ja popołudniu grill z oddziału i bez picia zresztą przy tej pogodzie to może i dobrze bo zawodnicy się szybko wykruszą
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Arturoo w Wodzisławiu okolice szpitala. obrugany w ostatnim momencie awaryjnymi ale nie wiem czyś widział abo nie chciał widzieć :grin: :grin:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry Majkel wszystkiego najlepszego na nowej drodze
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry Pany- [ALL B8] moja pierwsza A4
jak na razie to nic nie obciera więc chyba nie ma potrzeby bawić się w odboje -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- no i dalej graty kompletuje pod el. klapę wczoraj wpadł pstryczek a do tego cały boczek pod pstryczek klapy i ori wiązka dzięki wrzosu i tu dylemat. wycinać w moim boczku czy rozbebeszać oba i przerzucać obicie?????- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Jaki dystans? Pomóżcie :)
zgadzam się. ale zawsze pomocne narzędzie jest - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE