Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rosemeyer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rosemeyer

  1. oczywiscie ze tak można taką samą blendę kupić w ASO i będzie pasować do A4 :?:
  2. zastanawialem sie nad tym wiele razy, ale czern z przedniego zderzaka nie bardzo bedzie sie komponowac z szararoscia na tylnym
  3. to wlasnie ten wydech ktory widziales ostatecznie cena byla troche nizsza. Zderzaka nie trzeba zmienia bo przod i tyl sa takie same. Jedyne co musisz zmienic to ta dolna listwa.
  4. kamera ma nieco lepsze parametry od montowanej fabrycznie. zamontowane jest w fabryczna blende z otworem na kamera i podswietlaniem tablicy rej. Obraz przelacza sie automatycznie, podpieta jest pod swiatla wstecznego. Co do podwojnych szyb, to byla taka opcja w A4 - szyby podwojne/dzwiekoszczelne. Sa nieco grubsze i przez to w srodku jest nieco ciszej - ponoc
  5. czytalem i wspolczuje - sam to tez kiedys przezylem... a co do pomyslow to korca mnie caly czas podwojne szyby. no i monitory na pewno bede robil zeby mloda (od kilku tygodni jestem ojcem) miala w drodze co robic zastanawiam sie jeszcze nad alcantara na sufit... zobaczymy... pomysly sie koncza ale zawsze cos sie znajdzie
  6. a nie lepiej/fajniej zamontowac kamere montowana w ori blendzie oswietleniowej tak jak w A6/Q7 itp? te w lampce to wg mnie troche "odpustowa" jest
  7. tak, sa specjalne adaptery tak jak do dvd. witam autko naprawde piekne... mam pytanie co do tych gratów do dvd, mam navi plus z rns-e z mmi ale dvd płyt to nie odtwarza poza to od navigacij co mozesz poradzic co mam dokupic pozdrawiam oprocz dvd potrzebujesz adapter - np taki: http://www.martos.com.pl/produkty.html (ten ma sterowanie przyciskami rns-e) lub taki http://www.naviservice.com.pl/navi/produkty3.html (ten nie ma sterowania)[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 20:19_________________________________________________Kilka urodzinowych modow - czujniki parkowania z przodu - kamera cofania - wydech od S4 powoli wyczerpuja sie pomysly
  8. nie spodziewalbym sie ze ceny beda tansze. z racji tego ze troche jezdzilem seatami i wiem jak dziala iberia to czesci beda kosztowac tyle samo lub nawet wiecej a dystrybucja bedzie 100x gorsze. z doswiadczenia wiem ze w vw/skodzie bylo taniej i do tego szybciej, bo kulczyk ma szeroki magazyn w pl, a z niemiec sciagaja w ciagu 3 dni. Iberia magazyn ma waski a sciagniecie czegos z hiszpanii trwa min. 3 tygodnie. Watpie zeby w miedzyczasie cos sie zmienilo, ale pamietam jak dzis jak ch... mnie trafial jak na byle pier**le musialem miesiac czekac
  9. Mam do sprzedania swoja ramke na tablice - wlasnie udalo mi sie ogarnac czujniki z przodu Kolor szary (S-line) Cena 149PLN. Jesli ktos jest zainteresowany to zapraszam na prv.
  10. BOSE to system glosnikow a nie radyjko adapter fabryczny kosztuje ok 400pln
  11. niestety w avancie jest trudniej niz w sedanie - tam za otwierania odpowiada sprezyna ktora nie poradzi sobie z klapa avanta. mozesz oczywiscie zakupic elementy od a6 avant ale wowczas bedziesz musial wyciac i wspawac w dach nowe zawiasy klapy z domykaniem. Nawet jesli bedziesz zdeterminowany i to zrobisz to modul komfortu Ci tego nie obsluzy i nie zakodujesz tego. mial to byc jeden z moich pierwszych modow...
  12. kiepsko szukacie chlopaki http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t58796.0.html;highlight=szyba
  13. tak samo jest w B7
  14. RS6 jest nieco grubsza
  15. widze ze kolejny uparty - ja swoje graty tez juz dawno temu sprzedalem ;-) jesli chcesz pociagnac temat i uniknac bledow poprzednikow to na poczatek badz oszczedny z wycinaniem lamp od A4. BTW jesli chcesz moge Ci odsprzedac 3szt tych lamp - kupilem je zeby na ich bazie robic LEDy. Jesli nie masz LEDow to sprawdz sobie w ASO cene samego wkladu (to jest osobna czesc) - cos mi mowi ze jest tansza niz cala lampa z allegro, ktora i tak potniesz i wywalisz Lampy od A4 na poczatek rozklej, dopiero potem dopasuj LEDY i ostroznie wytnij zostawiajac miejsca montazu lamp. W ogole sie nie sugeruj zdjeciami hiszpanow bo to co oni zrobili to jakas masakra jest. Dziury ktore Ci powstana przy montazu ledow mozesz zalatac sylikonem dekarskim w kolorze chromu. Ew mozesz sie wesprzec lakierem w kolorze chromu. Klosze naklej dopiero po dokladnym dopasowaniu ledow i usunieciu sladow wycinania. Niestety b7 nie ma chyba dlugiego kodowania i nie nie da sie zaprogramowac swiatel przeciwmgielnych jako dodatkowe stopy i bedizesz musial pociagnac jeszcze kabel od stopa nad szyba (inaczej bedziesz mial tylko stop w blotniku). Tak podsumowaujac zwroc uwage na: - dziury po wycieciu (rob to przemyslanie) - sruby montazowe lampy - mozliwosc wymiany pozostalych zarowek - ledowy stop w klapie mimo wszystko powodzenia
  16. ja dotychczas robilem w unitronicu i sobie chwale i polecam
  17. jedyny sensowny wybor to holandia 300 de luxe
  18. Lepiej jednak dostać się do modułu BT znajdującego się pod nogami pasażera i tam wlutować się w kabel mikrofonu biegnący do 11 i 12 pinu wtyczki BT. a nie mowilem
  19. dzisas to co Ty z nia zrobiles? probowales WD40? Moze on ja poluzuje....
  20. jedynie sluszne fele ;-) jak juz wszystko ogarniesz to autko bedize super wygladac. Listwy drzwiowe zostawiłbym czarne, zeby było jak w ory
  21. Atak i co? Ogarnales to? Znajomy ma podobna historie i najsmieszniejsze jest to ze nie ma zadnych bledow :-/
  22. Andrew musisz zdjac ten plastik przy progu i polaczony z nim czarny element przy zawiasach drzwi obok schowka. Pozwala to na podniesienie podlogi i dostania sie do BT. SDShack nic u mnie nie zmienial - po wgraniu wszystko dzialalo tak jak trzeba
  23. na szczescie boazeria na zywo wyglada zupelnie inaczej niz na zdjeciach. Jest duzo ciemniejsza i calkiem ciekawie sie komponuje z alkantara - moze Malikowi uda sie kiedys zrobic fotke ktora to odda ;-) Kiedys rozwazalem zmiane na carbon, ale tak na dobra sprawe nic by to nie wnioslo, bo zestawienie kolorow pozostaloby takie samo. Pozostaje ew. jedynie szlifowane alu, ale i tak obecne deski mi pasuja ;-) co do ramki to nie wyobrazam sobie singleframe'a bez niej - szkoda ze sie audi z tego wycofalo
  24. ja mowie calkiem serio - do konca tygodnia jestem w CK

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.