Treść opublikowana przez sadowiak
-
Spot Białystok
Ja tez powinienem na kilka minut zawitać jak nic nie wybuchnie w robocie:)
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Co do gniazda RTV rozważ dodatkowo położenie skrętki internetowej bo powoli światłowody opanowują nasz kraj i za jakiś czas nawet w niedużych miejscowościach kablówka będzie dostępna a zwykłym antenowym kablem jej nie prześlesz. Alternatywą później (jeśli nie położysz skrętki) może być tylko albo wifi (ale musi być blisko) albo są retransmitery co przesyłają sygnał przez kable prądowe. Ja korzystam z drugiej opcji bo pomontowałem same gniada RTV a pojawiła sie kablówka i był problem.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Nie da sie określić ile dachówka bedzie droższa nie widząc projektu dachu. Dachówkę podstawową można kupic w cenie średniej blachy ale dachówki początkowe, gąsiory czy kominki wentylacyjne są niewspółmiernie drogie i przy kopercie z lukarnami koszt wzrasta znacznie. Wysokość krokwi warto odnieść dodatkowo do grubości ocieplenia, jeśli planujesz strych to ocieplasz krokwie cieniej np 15 cm waty i dodatkowo między jętkami i wtedy mozesz dać krokiew 18x8 a jesli dach nie jest strasznie długi to 18x7, ale jeśli nie ocieplasz między jętkami to daj krokiew 20x6 watę 20 cm nabijasz listwy w poprzek i dokładasz jeszcze 10 cm i mozesz spokojnie czekać na syberyjskie mrozy, drewna masowo podobnie a pozniej troche roboty mniej jesli chcesz dobrze ocieplić.
-
aliexpress - kilka pytań
Teraz jest opcja zapłaty przez serwis płatniczy przelewy24 czy paypal (jeden z nich) także wystarczy mieć konto internetowe i po problemie, nie trzeba bawić sie w przewalutowywanie
-
iCar VGate - kilka pytań
Jak używasz iphona to żeby się połączyć potrzebujesz wersji z BT.
-
Truckerzy
Na komfort jazdy z przyczepą wpływa jeszcze długość dyszla (im krótszy tym jest ona "bardziej wrażliwa" na ruchy kierownicą). Z naczepą cofa sie dużo łatwiej i moim zdaniem potrzeba dużo mniej miejsca, szczególnie gdy trzeba ogon wepchnąć w wąską prostopadłą drogę.
-
Pierwszy iphone - 6s?
Jeśli ktoś chce wymienić telefon na iphona powinien wziasc "starego" 5s od jakiegoś znajomego zobaczyć jak działa 3 lata po premierze i porównać go z flagowcem sony czy samsunga z tego samego roku (to będzie chyba odpowiednio xperia z i s5) i w 99% przypadków kupisz iphona. Cena napewno jest duża ale nie trzeba odrazu kupować 6s+. Mozna wziasc właśnie 5s czy zwykłą 6 i mieć fajny telefon za rozsądne pieniądze który nie zacznie zamulać po pół roku. Trzeba pamietać tylko że np: nie można sobie przesłać pliku przez bluetouch tak po prostu na inny telefon czy nie podłączymy telefonu do komputera i tak po prostu nie nawrzucamy sobie muzyki czy teledysków tak prosto jak na andka. Ja miałem 3G, 3GS, 4S, Teraz korzystam z 5S i 6sPLUSA. Nie zamienię na nic innego.
-
Spot Białystok
Zagląda, ale tu cicho
-
Daję do myślenia :(
Byłby też dobry do innej kampanii, która nazywałaby się "Jak pomóc ledwie żywemu poszkodowanemu w wypadku przejść na tamten świat"!! Jedna podstawowa kwestia: założenie kołnierza usztywniającego i machanie tą głową, nawet gdyby jakimś cudem nie mieli bo to Rosja to jedna osoba powinna rękami stabilizować szyję. Ok było tylko dwóch Panów ratowników (ale pomocnych gapiów można było użyć) Gdyby tylko to było zrobione niech dalej sobie prowadzą działania jak na filmie. Może i pasażer przeżył ale ważne jeszcze w jakim stanie. Jeśli przy takim wypadku udało mu się przeżyć to szkoda by przy działaniach po zdarzeniu ktoś zrobiłby z niego roślinę. Apropo stażaka to bardzo prawdopodobne, że przyszedł z łomem bo gość był wyciągnięty a kierowca zostaje w samochodzie (bynajmniej w Polsce trupa się nie rusza na początku) a łom był do odłączenia akumulatora (nie ma sensu bawić się w szukanie i odkręcanie klem).
-
Jakie zegarki nosicie?
Ja mam i mogę szczerze polecić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Ziomka
- B8 TrOOOOp
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
Wielokrotnie na forum wałkujemy że silnik CAGA czy CAHA jest taki sam, Różnica jest w osprzęcie np TURBO, mapy paliwowe Czyli nie może byc różnicy w wymianie imbusa
-
Lektor do MMI 3G BASIC
Moge zrobic obraz plyty i na jakiś serwer wrzucę ale dopiero w weekend bo w lapku nie mam CD-ROMu
-
Lektor do MMI 3G BASIC
Ja mam ta płytę z końcówka 884N U mnie jest podmieniony język z angielskiego na polski czyli w ustawieniach wybieram sobie english i mam polską babkę. Wersja softu 257
-
Truckerzy
Ja jeżdżę 26.480 z 2006 roku z drewnem, z tym że krótkie odcinki (20-60) km i ostatnio mi wyszła norma 62 i to przy dystrybutorze a nie według komputera
-
Czy wymienialiście już opony na letnie?
Ja juz miesiąc po wymianie
-
Naprawa szyby przedniej odprysk
Można naprawiać jeśli uszkodzenie nie jest większe niż średnica 2 złotych
-
Po włączeniu komputera włącza sie "Mój Komputer"
W starcie masz opcję URUCHOM, odpal ją i wpisz msconfig, tam jest zakładka uruchamianie, odznacz wyświetlanie po starcie tej opcji z moim komputerem, zamknij, uruchom ponownie komputer i będzie git
- Spot Białystok
-
sklejanie szyb
Ja też kiedyś kleiłem w innym aucie. Można kleić jeśli całe uszkodzenie nie jest większe niż moneta dwuzłotowa. Fajnie jeśli byś miał ubezpieczenie szyby bo przy takiej operacji może ona pęknąć i wtedy już tylko wymiana. Ja przejeździłem dwa i pół roku i nic się nie działo a moim zdaniem lepsza oryginalna klejoną niż nowy zamiennik.
-
Spot Białystok
Może być jak dla mnie
-
Zakup auta w Niemczech na handel
Pamiętaj tylko, że za auto w Niemczech zapłacisz cenę brutto i to tam dotknie Cię vat. Gdy masz zarejestrowaną działalność tam kupujesz od firmy auto w cenie netto i to u nas dopłacasz vat. Różnicy nie ma gdy kupujesz od osoby prywatnej na umowę bo czy jako osoba prywatna czy firma płacisz tyle samo.
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Ja dzwoniłem kiedyś i przemiła Pani w ASO mi powiedziała, że oni nie wgrywają polskiego menu do takiego Audi
-
Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
Czekamy na info bo temat jest ciekawy