Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. quadral20004 odpowiedział(a) na marek241 temat w 2.0TDI
    sa problemu bo nie wylaczaja minusa od aku
  2. nie rozumiem. to czemu nie wsadzil tych pierwszych wtryskow?
  3. quadral20004 odpowiedział(a) na marek241 temat w 2.0TDI
    przeczysc przepustnice,egr. podstawowe rzeczy do ktorych mechanior nie jest potrzebny.
  4. wrzuc ja na podnosnik .krec kołami.moze cos wyniuchasz. jak sprawdzalem historie swojej.to lozysko z przodu przy 100tys bylo wymieniane.slyszalem jakis mit o przegubach wew.,ze tez lubia siadac.
  5. sprecyzuj ten dziwek.skad dochodzi?
  6. przepustnice sam wyczyscisz,zadna filozofia.
  7. quadral20004 odpowiedział(a) na marek241 temat w 2.0TDI
    stawiam na ktorys wtrysk
  8. wymiana samego imbusa to czynnosc na krotka mete. gniazdo gdzie obraca sie zabierak tez jest wyjechane. wymiana calej pompy oleju zalatwi sprawe, jesli jeszcze silnik nie zatarty
  9. rzeczoznawca zas bedzie kazal rozebrac.
  10. ja u siebie mam jedynie zestaw naprawczy,chodz wneka przygotowana pod kolo zapasowe:D
  11. ja na twoim miejscu pojechalbym do serwisu.niech oni stwierdza czy to z winy poprzednich mechanikow auto sie sypie. z taka diagnoza z powrotem do tych głąbów .niech wszytsko robią na swoj koszt.jak nie to sprawa do sadu.sprawe masz wygrana
  12. quadral20004 odpowiedział(a) na Tmxp temat w 2.0T
    raczej nie mozna ale jest taki srodek jak "ceramizer" wlewasz do oleju,niby robi jakas powloke ceramiczna na tlokach i cylindrach. ponoc pomaga.nie stosowałęm
  13. nad wnęką na kolo zapasowa jest plastikowa pokrywa pokryta takim samym materialem jak reszta podlogi w bagazniku
  14. odrazu trzeba było regenerowc lub wymieni turbine a nie ją czyscic .podczas czysczenia tez mogli cos uszkodzic,no i poszlo wszytsko jak domino.twoje mechaniory to niezle giganty
  15. ja to samo mam w mondziaku sluzbowym .wydaje mi sie ze to plywak cos swiruje
  16. jaki olej miales wczesniej a jaki wlales ?
  17. tak sie po prostu bawimy w lubuskim
  18. Z tego co się orientował to Ci pośrednicy to naciągacze , chcą jakąś zaliczkę bez żadnego zabezpieczenia dla osoby która płaci , dlatego darował se . Z drugiej strony dziwię się , że zabrali mu prawko za puknty ponieważ znam go troochee i jak na 33latka jeździ strasznie powoli lubi prędkość patrolową Wiem , że to nie miejsce na załatwiane takich spraw ale zapytałem tylko czy jest taka możliwość a nie kto załatwi , a jeżeli ktoś potrafiłby pomóc mojemu koledze to pisać na priv , parę tysi czeka I właśnie za to powienieneś wylecieć z forum na zbity pysk... Ale jak wskazuje emotikonka po pogrubionym tekście to strasznie zadowolony z kuzyna jesteś... To jeszcze podaj namiary na kuzyna może da się załatwić tak żeby jednak ktoś zainteresował się bardziej jego nowym prawem jazdy bo takich buców to się zamyka a nie chwali za to że i tak ma prawko po takim czymś wez idz do swojego lekarza,niech przepisze ci relanium.pudelko 8 tabletek jakies 220 zl:) nie tranio ale tobie napewno sie przyda. a co do kuzyna hehe to sam jego panamera 4s 4.8 biturbo 500km spierdzielilem drogowce pow. zaganskiego ubaw nie z tej ziemi mielismy:)
  19. za "tauzena" ale po znajomosci .normalnie za "tauzena" na kategorie "b" nie starczy
  20. Mam dobre źródła. Filtron idzie na pierwszy montaż w fabryce VW. Tak więc śmiało możesz czerpać wiedzę z forum ok teraz wierze,ale to tylko filtr powietrza.zas nie wierze ze na pierwszy montaz ida filtry oleju lub paliwa tej tandetnej firmy
  21. weszyc moga ale nic nie zrobia jesli jestes tymczasowym obywatelem innego kraju,masz zdane tam prawko,to polska policja moze w dupke pocalowac tych co maja takie prawko:) kuzynowi zabrali prawko za ucieczke porszawą pod wplywem kokainy pojechał na ukraine do znajomego,za 1000 zl wszystkie kategorie mu załatwil .
  22. Generalizujesz. Jest w Polsce mnóstwo firm, które robią porządną robotę.Co do Filtrona to coraz więcej jest go na pierwszy montaż. Teraz na przeglądach nawet Audi i VW go wsadza. haha filtron na pierwszy montaz chyba w seacie:) albo skodzie zlituj sie .skad ty takie info bierzesz
  23. tak ale na ukrainie kolego:) poszukaj w necie,posrednikow w tej sprawie jest masa. jeden minus ,trzeba tam jechac osobiscie.
  24. moze spozniles sie z wymiana filtra paliwa.kumpel zrobil 100tys swoim paskiem b5 i do dzis go nie wymienil;D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.