Treść opublikowana przez quadral20004
-
Odczuwalne drgania.
sa problemu bo nie wylaczaja minusa od aku
-
problem z samochodem proszę o pomoc TURBO ? 1.9 AJM
nie rozumiem. to czemu nie wsadzil tych pierwszych wtryskow?
-
Odczuwalne drgania.
przeczysc przepustnice,egr. podstawowe rzeczy do ktorych mechanior nie jest potrzebny.
-
szukam dobrego warszatatu w Warszawie
wrzuc ja na podnosnik .krec kołami.moze cos wyniuchasz. jak sprawdzalem historie swojej.to lozysko z przodu przy 100tys bylo wymieniane.slyszalem jakis mit o przegubach wew.,ze tez lubia siadac.
-
szukam dobrego warszatatu w Warszawie
sprecyzuj ten dziwek.skad dochodzi?
-
Problemy z odpalaniem, szarpanie, spadająca temperatura silnika
przepustnice sam wyczyscisz,zadna filozofia.
-
Odczuwalne drgania.
stawiam na ktorys wtrysk
-
Po wymianie oleju wyskakuje kontrolka Ciśnienia oleju i znika
wymiana samego imbusa to czynnosc na krotka mete. gniazdo gdzie obraca sie zabierak tez jest wyjechane. wymiana calej pompy oleju zalatwi sprawe, jesli jeszcze silnik nie zatarty
-
problem z samochodem proszę o pomoc TURBO ? 1.9 AJM
rzeczoznawca zas bedzie kazal rozebrac.
-
Wnętrze bagażnika zapada sie
ja u siebie mam jedynie zestaw naprawczy,chodz wneka przygotowana pod kolo zapasowe:D
-
problem z samochodem proszę o pomoc TURBO ? 1.9 AJM
ja na twoim miejscu pojechalbym do serwisu.niech oni stwierdza czy to z winy poprzednich mechanikow auto sie sypie. z taka diagnoza z powrotem do tych głąbów .niech wszytsko robią na swoj koszt.jak nie to sprawa do sadu.sprawe masz wygrana
-
spalanie oleju 2.0 TFSI
raczej nie mozna ale jest taki srodek jak "ceramizer" wlewasz do oleju,niby robi jakas powloke ceramiczna na tlokach i cylindrach. ponoc pomaga.nie stosowałęm
-
Wnętrze bagażnika zapada sie
nad wnęką na kolo zapasowa jest plastikowa pokrywa pokryta takim samym materialem jak reszta podlogi w bagazniku
-
problem z samochodem proszę o pomoc TURBO ? 1.9 AJM
odrazu trzeba było regenerowc lub wymieni turbine a nie ją czyscic .podczas czysczenia tez mogli cos uszkodzic,no i poszlo wszytsko jak domino.twoje mechaniory to niezle giganty
-
Po wymianie oleju wyskakuje kontrolka Ciśnienia oleju i znika
jaki filtr wsadzil mechanior?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
ja to samo mam w mondziaku sluzbowym .wydaje mi sie ze to plywak cos swiruje
-
Po wymianie oleju wyskakuje kontrolka Ciśnienia oleju i znika
jaki olej miales wczesniej a jaki wlales ?
-
Zabrane Prawo Jazdy...
tak sie po prostu bawimy w lubuskim
-
Zabrane Prawo Jazdy...
Z tego co się orientował to Ci pośrednicy to naciągacze , chcą jakąś zaliczkę bez żadnego zabezpieczenia dla osoby która płaci , dlatego darował se . Z drugiej strony dziwię się , że zabrali mu prawko za puknty ponieważ znam go troochee i jak na 33latka jeździ strasznie powoli lubi prędkość patrolową Wiem , że to nie miejsce na załatwiane takich spraw ale zapytałem tylko czy jest taka możliwość a nie kto załatwi , a jeżeli ktoś potrafiłby pomóc mojemu koledze to pisać na priv , parę tysi czeka I właśnie za to powienieneś wylecieć z forum na zbity pysk... Ale jak wskazuje emotikonka po pogrubionym tekście to strasznie zadowolony z kuzyna jesteś... To jeszcze podaj namiary na kuzyna może da się załatwić tak żeby jednak ktoś zainteresował się bardziej jego nowym prawem jazdy bo takich buców to się zamyka a nie chwali za to że i tak ma prawko po takim czymś wez idz do swojego lekarza,niech przepisze ci relanium.pudelko 8 tabletek jakies 220 zl:) nie tranio ale tobie napewno sie przyda. a co do kuzyna hehe to sam jego panamera 4s 4.8 biturbo 500km spierdzielilem drogowce pow. zaganskiego ubaw nie z tej ziemi mielismy:)
-
Zabrane Prawo Jazdy...
za "tauzena" ale po znajomosci .normalnie za "tauzena" na kategorie "b" nie starczy
-
Mann czy knecht
Mam dobre źródła. Filtron idzie na pierwszy montaż w fabryce VW. Tak więc śmiało możesz czerpać wiedzę z forum ok teraz wierze,ale to tylko filtr powietrza.zas nie wierze ze na pierwszy montaz ida filtry oleju lub paliwa tej tandetnej firmy
-
Zabrane Prawo Jazdy...
weszyc moga ale nic nie zrobia jesli jestes tymczasowym obywatelem innego kraju,masz zdane tam prawko,to polska policja moze w dupke pocalowac tych co maja takie prawko:) kuzynowi zabrali prawko za ucieczke porszawą pod wplywem kokainy pojechał na ukraine do znajomego,za 1000 zl wszystkie kategorie mu załatwil .
-
Mann czy knecht
Generalizujesz. Jest w Polsce mnóstwo firm, które robią porządną robotę.Co do Filtrona to coraz więcej jest go na pierwszy montaż. Teraz na przeglądach nawet Audi i VW go wsadza. haha filtron na pierwszy montaz chyba w seacie:) albo skodzie zlituj sie .skad ty takie info bierzesz
-
Zabrane Prawo Jazdy...
tak ale na ukrainie kolego:) poszukaj w necie,posrednikow w tej sprawie jest masa. jeden minus ,trzeba tam jechac osobiscie.
-
Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
moze spozniles sie z wymiana filtra paliwa.kumpel zrobil 100tys swoim paskiem b5 i do dzis go nie wymienil;D