Treść opublikowana przez TOM3K
-
Car Audio
Tak są do tego takie dwie zaślepki na boki http://allegro.pl/ramka-radia-wzmacniacz-audi-a4-b5-antena-klucze-i4852191270.html
-
A4 B7 Niebieski Avant by Dominik :)
Widzę ze rzeźbiłes klimatonik i masz jeszcze popielniczki 1 DIN mnie trochę drażnila ta szpara.
-
B6 DIVISION
Coś słyszałem ze prawko odebrales
-
Audi A4 B7 2.0 TDi 140KM, który?
8v tez miały te wadliwe pompy oleju
-
Audi A4 B7 2.0 TDi 140KM, który?
Jeszcze napęd pompy oleju Ci zostal
-
Blenda tablicy rejestracyjnej NIE s-line
wydaje mi się , że wystarczy wymienić tylko ramke tablicy na normalną(na dużą tablice) Numer tu 8E0807285M , zalezy też jeszcze jaki chcesz kolor tej ramki
-
B6 DIVISION
ja biore Twój wygaszacz ekranu
-
nie działają kierunki, wycieraczki, szyby elektryczne i podświetlenie zegarów
U mnie to też nie występowało za każdym razem, zdarzało się , że wszystko było normalnie bez cofania kluczyka.
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
u ojca w aucie było podobnie od kleju z termometru. APC od Shiny Garage załatwił sprawe. Na to dressing Poorboy's
-
A4-KLUB.GERMANY
Trzeba pomyśleć nad jakimś terminem Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
A4-KLUB.GERMANY
Ale jeśli już ustawimy się na dany termin będzie łatwiej się dostosować każdemu. tak mi się wydaje przynajmniej Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
A4-KLUB.GERMANY
Graniczy to z cudem, ale jak wiadomo tu w ciemno się nie jedzie nigdzie wiec trzeba zarezerwować to pole namiotowe. Wiec jeśli ktoś się zadeklaruje ze przyjedzie to myślę że nie zrobi świństwa i nie przyjedzie... Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
A4-KLUB.GERMANY
Gdzieś na środku kolo Kassel. Całych niemiec się raczej nie da ściągnąć ale przynajmniej połowa (wiadomo czym więcej tym lepiej) i juz fajnie by wyglądało takie spotkanie. I Zrobić termin parę weekendów do przodu żeby każdy mógł sobie czas ogarnąć Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
A4-KLUB.GERMANY
Była kiedyś rozmowa o spotkaniu się na polu namiotowym (oczywiście gdy temperatura będzie odpowiednia ) taki weekendowy. Do tego jakieś ognisko, grill i czego sobie ktoś tam za życzy.
-
A4-KLUB.GERMANY
Plan jest ale ciężki do zrealizowania. ..
-
nie działają kierunki, wycieraczki, szyby elektryczne i podświetlenie zegarów
Nie wiem czy w b6 też tak może być, ale w b5 miałem walniętą stacyjke i musiałem ją delikatnie cofnąć po odpaleniu silnika żeby działało mi właśnie to wszystko co Tobie teraz nie działa
-
A4-KLUB.GERMANY
Tylu to w całych Niemczech nie ma Ale jest nas spora grupka
-
Moje prace
Griffe wrzuć jakąś relacje bo nie mam motywacji żeby się za swoje auto wziąć
- B7 Crew
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Powoli do przodu widzę
-
A4-KLUB.GERMANY
Więcej nie widzę. Przejrzałem od początku i oni byli wiec wpisałem. Kiedyś się udzielali a teraz już mniej Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
2.0 BLB FWD bez dpf Niewiem czemu ale mi jest ciężko uzyskać wynik powyżej 7.5 l w mieście a nie którzy mają po 9 może mam coś zepsute Miasto - 6.5 l Trasa - 150 - 6.8 l
-
A4-KLUB.GERMANY
My z Andrzejem tez mam czasem spoty Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
A4 Avant, 2.0TDI 170km, QUATTRO, FULL S-line, 2007
podziwiam zmiany z b8 na b7, ale jeśli miałbym wybierać między gołą b8 i wypaśniętą b7 wybór prosty B7 . Musisz wykreślić dokładke z cupry bo nie jest ori
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam