Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. Tak są do tego takie dwie zaślepki na boki http://allegro.pl/ramka-radia-wzmacniacz-audi-a4-b5-antena-klucze-i4852191270.html
  2. Widzę ze rzeźbiłes klimatonik i masz jeszcze popielniczki 1 DIN mnie trochę drażnila ta szpara.
  3. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Coś słyszałem ze prawko odebrales
  4. 8v tez miały te wadliwe pompy oleju
  5. Jeszcze napęd pompy oleju Ci zostal
  6. wydaje mi się , że wystarczy wymienić tylko ramke tablicy na normalną(na dużą tablice) Numer tu 8E0807285M , zalezy też jeszcze jaki chcesz kolor tej ramki
  7. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja biore Twój wygaszacz ekranu
  8. U mnie to też nie występowało za każdym razem, zdarzało się , że wszystko było normalnie bez cofania kluczyka.
  9. u ojca w aucie było podobnie od kleju z termometru. APC od Shiny Garage załatwił sprawe. Na to dressing Poorboy's
  10. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Trzeba pomyśleć nad jakimś terminem Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  11. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ale jeśli już ustawimy się na dany termin będzie łatwiej się dostosować każdemu. tak mi się wydaje przynajmniej Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  12. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Graniczy to z cudem, ale jak wiadomo tu w ciemno się nie jedzie nigdzie wiec trzeba zarezerwować to pole namiotowe. Wiec jeśli ktoś się zadeklaruje ze przyjedzie to myślę że nie zrobi świństwa i nie przyjedzie... Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  13. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Gdzieś na środku kolo Kassel. Całych niemiec się raczej nie da ściągnąć ale przynajmniej połowa (wiadomo czym więcej tym lepiej) i juz fajnie by wyglądało takie spotkanie. I Zrobić termin parę weekendów do przodu żeby każdy mógł sobie czas ogarnąć Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  14. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Była kiedyś rozmowa o spotkaniu się na polu namiotowym (oczywiście gdy temperatura będzie odpowiednia ) taki weekendowy. Do tego jakieś ognisko, grill i czego sobie ktoś tam za życzy.
  15. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Plan jest ale ciężki do zrealizowania. ..
  16. Nie wiem czy w b6 też tak może być, ale w b5 miałem walniętą stacyjke i musiałem ją delikatnie cofnąć po odpaleniu silnika żeby działało mi właśnie to wszystko co Tobie teraz nie działa
  17. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Tylu to w całych Niemczech nie ma Ale jest nas spora grupka
  18. Griffe wrzuć jakąś relacje bo nie mam motywacji żeby się za swoje auto wziąć
  19. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A może któraś strona spryska się przestawila i nie siedzi jak powinna. I nie pryska po całej szybie Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  20. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Więcej nie widzę. Przejrzałem od początku i oni byli wiec wpisałem. Kiedyś się udzielali a teraz już mniej Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  21. 2.0 BLB FWD bez dpf Niewiem czemu ale mi jest ciężko uzyskać wynik powyżej 7.5 l w mieście a nie którzy mają po 9 może mam coś zepsute Miasto - 6.5 l Trasa - 150 - 6.8 l
  22. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    My z Andrzejem tez mam czasem spoty Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  23. podziwiam zmiany z b8 na b7, ale jeśli miałbym wybierać między gołą b8 i wypaśniętą b7 wybór prosty B7 . Musisz wykreślić dokładke z cupry bo nie jest ori

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.