Treść opublikowana przez Traviz
-
Jaka żarówka w bocznym kierunku
Hmmm... zobaczymy na miejscu - wykonanie na fotkach też jest wątpliwe, ale jak już pisałem licytowałem dla jaj i w sumie to jakbym sprzedawał to napewno nie stracę Może ktoś ma założone i się pochwali ? :mrgreen: Radek321, ja mam teraz takie na aucie Myślę, że są oki...
-
Jaka żarówka w bocznym kierunku
a co myślicie o takich kierunkach bocznych ? Widziałem takie na Allegro za 85zł :/ Licytowałem w pewnej aukcji tak dla jaj od złotówki i zapomniałem o nich na śmierć, a wczoraj przyszedł mi mail, że wygrałem aukcję - za 35zł :twisted: Obecnie mam białe-dymione i zastanawiam się czy te cleary będą komponować się z kolorem auta. W przyszłości planuję dorzucić trochę chromu i soczewki - więc uważam, że razem może to ciekawie wyglądać A co WY na to ?
-
Spotkania na drodze
Faktycznie robactwo nie ma wakacji w te lato Ale niunia była czysta Tylko wczoraj była taka burza, że się kałuża na mnie przewróciła :mrgreen: Niunia stoi w garażu jeszcze w wersji Camel Trophic :twisted:
-
Spotkania na drodze
Murzyn, przy tej prędkości nie wiem czy zdołałbym spojrzeć na podkładkę i rozczytać co jest napisane tym drobniutkim druczkiem
-
wyswietlacz na desce
Jeden rzut okiem na allegro i wyszło na razie 120zł Twój licznik: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=112493018 Licznik z FIS: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=110251065 ceny oczywiście moim zdaniem wygórowane i jak dobrze poszukasz to może jeszcze zarobisz A pytanko takie... mam licznik z FISem i 4 małymi wskaźnikami (dodatkowe temp. oleju i ładowanie). Czy jest jakiś problem w założeniu licznika od 99-2000 roku ?
-
Uszkodziłem oponę
Ale komfort tak mógłbym nazwać Dobra koniec OT PS. kółka
-
Po włączeniu klimy ten wentylator od klimy głośno szumi
Swoją drogą nawet ładny szum wydaje Jak samolot :mrgreen:
-
Spotkania na drodze
Witam! Wątek będzie poświęcony tematowi spotkań na drogach - jak będziecie chcieli pozdrowić kogoś spotkanego na drodze lub zapytać czy czasem auto, które mijaliśmy na drodze nie było od nas z Klubu to ten wątek jest właśnie po to. Może zacznę jako pierwszy: W niedzielę wracając z Wawki ze szkoły spotkałem pod Płońskiem jadące w kierunku Warszawy czarne A4 (o ile pamiętam z tyłu miało lampki po 2 lifcie) na blachach WML Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że kierowca mrygnął mi awaryjnymi Pomyślałem, że to może ktoś z tego forum ? Przyznać się :mrgreen:
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Radek321, jakieś dziwne... nie podobają mi się...
-
Uszkodziłem oponę
Radek321, hehehe te 9" cali było w szerokości :twisted:
-
wyswietlacz na desce
Zawsze możesz zalewać do pełna i sprawdzać I tak będzie najdokładniej, bo te wskazania są tak Π * oko
-
Klima A4
To normalne - jeździć i jeździć i jeszcze raz jeździć I jak zobaczysz pod autkiem plamkę z wody to też jeździć i jeździć
-
Uszkodziłem oponę
Szkoda gumy, ale ja kiedyś miałem podobnie w mojej B3 tylko, że ja się ześlizgnąłem z krawężnika na chodniku bo opony miałem 215 na feldze 9" :twisted:
-
Auto dostawcze
tomaszust, kupiłeś go w wieku 16 lat ?
-
czy u was tez jest słabiutko z komfortem??
pavko, a może allroad ?
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
wojtas-audi, TYC, ale mniejsza o to
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Zerknijcie na to http://www.allegro.pl/show_item.php?item=112227314
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
Pikuś, szkoda Dlatego lepiej mieć bez znaczków... Wczoraj mnie rozwalił taki jeden koleś. Stoję autkiem i rozmawiam z kumplem. Podchodzi jakiś starszy facet i wypytuje o auto. Po chwili patrzy (brak znaczków) i pyta: "A co to jest ? BMW ?" Nogi mi się ugięły. Chcąc być trendy zapytał jeszcze: "Ile to ma kucy ?" Mówię mu, że jeszcze nie wiem, ale w serii 150KM, na co koleś: "A co tak mało? Ja w Warszawie robiłem taką samą co miała 300KM" :shock: . Już nie pytałem co on przy niej robił bo mi ręce opadały, może to jakiś wulkanizator albo człowiek od wymiany klocków bo co on niby mógł robić przy 300 konnym 1.8T jak on nawet A4 od BMW nie odróżnia?
-
[a4 1,8 avant quattro]problem po zalozeniu sekwencji
Kamill, na mój gust masz wtrysk gazu w fazie lotnej i tyle
-
Zawieszenie w A4.Komfortowe czy nie ??
Murzyn, po drugim lifcie podobno zawias był wykonany z trwalszych materiałów No a Ty masz jeszcze comfort +
-
[a4 1,8 avant quattro]problem po zalozeniu sekwencji
Kamill, mój kolega ma holenderską instalację na wtrysku w Volvo - wygląda b.podobnie To jest niepraktykowany na szeroką skalę w polsce wtrysk gazu ciekłego Jeśli nie masz reduktora to najprawdopodobniej jest to wtrysk, o którym piszę Masz też możliwość odpalenia auta bezpośrednio z gazu (i pali tak samo jak na benzynie) oraz poziom gazu wyświetla Ci się na wskaźniku benzyny, prawda ?
-
Strefa Śmiechu
dziarule, ale i tak najbardziej mi się podoba gra Eclipsa http://video.google.com/videoplay?docid=8786879516762915900&q=eclips+beatbox
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Podróbka czy nie, z tych wszystkich hiper-ksenon-zenonów świecą najlepiej
-
[a4 1,8 avant quattro]problem po zalozeniu sekwencji
Kamill, jesteś pewien, że nie masz wtrysków ? To polska instalacja czy holenderska ?
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
W Oplu jeździłem na takich dwa lata (kolejny właściciel jeszcze rok) a w B3 jeździłem równy rok i zero problemów Wypalają owszem, ale nie tak od razu