Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
super ! swietna robota !
-
[ALL B6/B7] S4 a RS4-różnice
to nie sa auta sportowe. to sa szybkie sedany/avanty ale nic wiecej
-
[B5 AEB] Dziwna reakcja 1,8t
moge sie mylic ale to ze turbina swieci to wcale nie oznacza ze jest sprawna...
-
Spociki Łódzkie
znaczy sie ze nas juz nie lubisz ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
to nie jest ogromne turbo wiec turbodziury jako takiej raczej nie bedzie. po zalozeniu fmic pojemnosc ukladu sie zwiekszy wiec w minimalnie pozniej uklad zostanie napelniony.
-
Spociki Łódzkie
przebieg przebiegiem ale pozostaje jeszcze jedna kwestia - wiek. ja zostalem nauczony ze rozrzad wymienia sie albo po przejechaniu okreslonego dystansu albo co 5 lat
-
Spociki Łódzkie
jakie by te ujecia nie byly, jakim sprzetem nie byloby to krecone to film jest za***isty - raz ze jest nasz, wlasciwie wasz bo mnie nie bylo a dwa scena "tylko raz przed slubem :)" Pantonik musisz przerejestrowac auto. nie masz wyjscia. koniec tematu !
-
Spociki Łódzkie
najlepszego DeeJay !
-
[B6 AWX] Gdzie w Łodzi podkręcić motorek
kolega chcial robic u nich passata. po pytaniu o to czy auto bedzie hamowane przed i po uslyszal informacje ze nie ma takiej potrzeby poniewaz tuner wykonujac modyfikacje poczuje ile wyszlo na wlasnym ciele. po tej wypowiedzi nie polece ich chyba. z lodzi do stolicy rzut beretem wiec najrozsadniej bedzie chyba udac sie do MR-MOTORS ul. mineralna 26
-
Spociki Łódzkie
- [B5 AEB] Pytanie o TIPa
zgadza sie. tam nie ma rownych 50mm !- [B5 AEB] Zaślepienie odmy
wydaje mi sie ze kolega Krycha mial w swoim aeb wykonany taki myk z filtrem na odmie i zaslepieniem otworu w dolocie. mysle ze mozesz do niego uderzyc po informacje- [1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
wydaje mi sie ze rowne 3 cale- Spociki Łódzkie
dalo by rade- Spociki Łódzkie
no to pora na Sonisphere ! w zeszlym roku bylo 80tys widzow, ciekawe ile w tym roku bedzie UP THE IRONS !- [B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
wtryski zamontuj juz na miejscu u tunera. w przeciwnym wypadku beda strasznie laly po drodze- [ALL] Blow off audi a3 i kilka pytań pomóżcie
tak. jest to ori dv- [ALL] Blow off audi a3 i kilka pytań pomóżcie
zarowno dv jak i bov maja swoje zadanie ktore realizuja w troche inny sposob. w przypadku bova powietrze idzie w atmosfere, w przypadku dv wraca do dolotu przed turbina. ma to swoj cel. zaslepienie na dluzsza mete wyrzadzi krzywde turbosprezarce- [ALL] Blow off audi a3 i kilka pytań pomóżcie
mozna zamontowac standardowy zawor dv. kiedys czytalem ze powinno sie kuc przy mocach powyzej 300KM ale zostalo udowodnione ze silniki vag znosza bardzo duzo i nie wiem czy to stwierdzenie dalej jest aktualne- Mega KONCERTY na których byłem lub będę...
w zeszlym roku bylem na Bemowie to i w tym bede Up the Irons !- Spociki Łódzkie
bo widzisz moj drogi - jak zdejmiesz noge z gazu zeby np zmienic bieg to w kolektorze ssacym wytwarza sie podcisnienie czyli ujemny boost- Spociki Łódzkie
ten wyswietlacz wyswietla cyfry a tak powaznie to obstawiam cisnienie doladowania- Spociki Łódzkie
Kimi, Kimi! zobacz to:- Spociki Łódzkie
vcds na bank. ale vag coma jeszcze nie widzialem poprawnie dzialajacego na win7 64 bit- Spociki Łódzkie
pod 64 bitowym windows 7 tylko i wylacznie maszyna wirtualna a nie tryb zgodnosci to raz, dwa widzialem ze da sie odpalic na 32 bitowym win 7. tak czy inaczej najzdrowsza opcja to dedykowana instalacja windowsa xp tylko pod vaga klysek89 - jak wezmiesz kompa na spot to ci to zrobie na miejscu - [B5 AEB] Pytanie o TIPa