Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alona

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alona

  1. Chłopaki, jaki jest pierwszy objaw rozładowującego się aku??? :mysli: Bo jakoś dziwnie mi Audik odpala na zimnym silniku, odpali za pierwszym razem, ale jakos dziwnie jakby chciał a nie mógl... nie wiem jak mam to wytlumaczyc :tongue4:
  2. fele mega ładne !!!! :good: ale ta cena :mysli:
  3. piękne vintage stajl :kox: i ta cena??? jak Ci sie podobaja, to bierz, do czerni pasuje wszystko
  4. nie masz nikogo ze zniżką w ASO?? a może spróbujesz tak jak kolega konrdaw111 podkleić silikonem?? najlepiej oczywiście wymienic na nowe, ale co Ty masz za mechanika co z Ciebie tyle za robocizne weźmie?? przecież to prosta robota jest i szybka!!!
  5. hmmm, a ciekawe od kogo mieli moj nr :tongue4: Mydło I'll kill u :tongue4:
  6. Spokojnie Alonka, zwalniam miejsce dla Alvara Alvaro to już nie to samo co Ty i Iwonka ;( ;( ;( ;( ;([br]
  7. nie no Mydło, jak Ty nie jedziesz, to ja też nie :thumbdown: :thumbdown: a drogi Vipie Pre, jak wiesz dzisiaj mamy 16, a zaliczki muszą być na koncie 22 go, więc jeszcze kupa czasu :tongue4:
  8. A miała nikomu nie mówić nikomu nie mówiłam, nie wiem skąd się dowiedzieli pewnie Ty im powiedziałeś, a teraz głupa strzelasz?? :bicz:
  9. Madziulla, nie ma co gdybać, podjedź do mechanika, i wszystko będzie jasne....
  10. no właśnie, jacyś mało gościnni byliście :angry: i po co ja mam te koleżanki zapraszać, hmmm?? :blink:
  11. nie, nie, nie!!!! bład w rozumowaniu
  12. tylko się przed Zlotem dobrze najedz a mało jedzenia będzie na zlocie? :kox: :kox: toż się naje przecież chłopak w trakcie :tongue4:
  13. Pre, trza było słuchać uważnie tydzień temu :kox:
  14. będę ! do zobaczenia i przygotuj się psychicznie hahahaha :naughty:
  15. Redzim wpadasz na spota pokazać swoje b7 cabrio?? :kox: :kox:
  16. co to za zamuła!!!??? :mysli:
  17. to gratuluje :good: czyli, że niepotrzebnie kupowałam nową, trza było zakleić :wallbash:
  18. ale u nas rozmowni wszyscy :kox: :kox:
  19. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  20. zwariowałeś???? :wallbash: cichooooooo, bo się wyda :kox:
  21. proste, że wiem, toż to jest oczywiste, jak się ma chipa szczególnie :tongue4: :naughty:
  22. ja tez nie narzekam :naughty: w końcu Paździoch to Paździoch :kox:
  23. powiem Ci ze musze wlasnie zobaczyc bo w garazu to samo jest to cos z przodem pokrywy zaworo bo juz patrzalem ale damy radę widocznie cos dalej jest ne tak dziękowa za spota to się nazywa witaj w kręgu właścicieli 2,5 tdi ja całą pokrywe wymieniałam łacznie z uszczelką od spodu a pozniej sie okazalo, że jeszcze przez oring kapie od filtru oleju :wallbash:
  24. usuńcie ten OT!!!!!!!! :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.