Treść opublikowana przez wustyle
-
F1, Rajdy i Motorsport
Trudno się z Tobą nie zgodzić. Przypuszczam, że na jego słabe wyniki wpływa też fakt jeżdżenia w niezbyt radzącym sobie w tym sezonie teamie i partner, który radzi sobie jeszcze gorzej niż team. To nie motywuje zbytnio. Z drugiej strony, kierownictwo Renault wie chyba lepiej, co robi. No wlasnie Oni wiedza, co robia
-
F1, Rajdy i Motorsport
Kimi I tak i nie Kierowcy F1 cenieni sa za to "cos" Prosty przyklad - Kobayashi Niby punktow nie zdobywa, gdzies tam zawsze w cieniu, ale potrafi blysnac Na tym polega widowiskowosc tego sportu A Heidfeld jezdzi, jezdzi, jezdzi i nic z tego nie wynika A jesli idziemy tropem formy w teamie BMW Sauber, to dzis Heidfeld powinien byc w dziesiatce najlepszych kierowcow, no - przynajmniej za kazdym razem kwalifikowac sie do Q3 Moim zdaniem raczej nic juz z chlopaka nie bedzie W jednym jest dobry, w wyskakiwaniu z bolidu
-
F1, Rajdy i Motorsport
No nie wiem, czy to dobra decyzja :thumbdown: Dobra Spojrzmy obiektywnie Kierowca z tak dlugim stazem i bez zadnych osiagniec (doslownie prawie zadnych) Do tego (jesli ufac informacjom prasowym) za kazdym razem emanowal dobrym samopoczuciem, bez wzgledu na to, czy przyjechal 20-ty, czy nie ukonczyl wyscigu (brak samokrytyki) Kierowca przestal byc "rozwojowy" dla teamu, to go usuneli Senna? Nie wiem, czas pokaze. Do tej pory poza nazwiskiem nie pokazal niczego, moze teraz bedzie bardziej zmotywowany do walki
-
F1, Rajdy i Motorsport
No i polecial Nikt Hajtfeld http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Renault-zrezygnowalo-z-Heidfelda,wid,13710546,wiadomosc.html?ticaid=1ce4c&_ticrsn=5
-
pilnie potrzebuje inwerter Dell
zeby to bylo takie proste... do tego modelu ciezko dostac inwerter wlasnie co za szit
-
Strefa Śmiechu
monthy python 1948 ostatni skecz four yorkshiremen lektorPL
-
Ceny paliwa marzec 2026
tez tam tankuje sorry za OT
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
przeób konsole to Ci podaruje :naughty: :naughty: No way!
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ma ktos do shandlowania uzywke COD Black Ops na xbox?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
"Miasto zlodziei" z Benem Affleckiem - petarda
-
F1, Rajdy i Motorsport
data nie ma znaczenia, poczekamy, niech zdrowieje
-
pilnie potrzebuje inwerter Dell
o taki: http://www.lcd-inverter-shop.com/Dell/Dell-Inspiron-1318.html help...
-
Przeniesienie numeru firmowego z Orange
dzieki
-
Przeniesienie numeru firmowego z Orange
Dzieki Pany Gadalem z doradca Play To jest wlasnie to, czego oczekiwalem Przechodze do nich
-
Przeniesienie numeru firmowego z Orange
Hejo. No wlasnie. Przeniesc, ale do jakiej sieci? Pewno juz bylo na ten temat, ale operatorzy wciaz wymyslaja cos nowego i stad pytanie. Zalezy mi na obnizeniu rachunkow. Czy orientuje sie ktos, czy moge obnizyc abonament zmieniajac operatora? Zastanawiam sie nad Play lub T-mobile. Bede wdzieczny za pomoc. Milego dnia
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
:notworthy: :notworthy: tez juz wyrosłem z ril drajwing simulejtor :kox: :kox: Mieczak!
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Mozna?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
jak z fizyka jazdy? daleko do Forzy? przeciez to arcade - ale bardzo fajnie sie mozna pobawic. a to ja mam gdzies arcade
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Wydało się, że nie znam się na ortografii ani gramatyce. I to, że Ty zbytnio się nie znasz na fizyce i matematyce a tak, tu sie zgodze, po prostu jestem wybitnym przedstawicielem z gatunku humanistow Wiesz nie popadajmy w skrajności Ja też nie jestem za startowaniem od swiateł do świateł, ale taka jazda jak Twoja to też imho przesada, ale w druga stronę. Jeśli jazdę na 4 biegu przy 40km/h nie nazywasz męczeniem auta, to sorki, ale co byś tak nazwał? Ruszanie z 4 biegu? :> Mi tam nic do tego, jeździj jak chcesz, ale podając spalanie przy takiej jeździe wprowadzasz innych w bład, bo umówmy się, nie jest to "normalna jazda". to nie jest wprowadzanie w blad ja jezdze wlasnie tak na tvn turbo w akademii eco jazdy skody (chyba tak to sie nazywalo) tak wlasnie uczono zaczalem sie do tego stosowac spalanie spadlo i to tyle
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
jak z fizyka jazdy? daleko do Forzy?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
jesli plynnie zmieniasz biegi to w aucie nic sie nie stanie chodzi o to, zeby nie szarpac i nie meczyc auta na zbyt niskich obrotach troche juz jezdze, wiem kiedy eksploatacja potrafi zaszkodzic niemniej, wyniki spalania w moim aucie sa mocno odczuwalne pamietam, co sie dzialo z moim porfelem, gdy zawsze z krechy startowalem jak wariat a palil mi 11 l, bo jezdzilem dynamicznie i tyle teraz jezdze jakbym wozil panią Daisy [br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 16:07_________________________________________________ Wydało się, że nie znam się na ortografii ani gramatyce. I to, że Ty zbytnio się nie znasz na fizyce i matematyce a tak, tu sie zgodze, po prostu jestem wybitnym przedstawicielem z gatunku humanistow
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Pisze się "od razu", a nie "odrazu" i "wtedy", a nie "w tedy"
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
ale urwal
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
no Frank nieciekawie ale stopy obnizyli wiec az tak zle nie jest . Co za roznica czy zrobisz 5 dolewek po 50zl czy zalejesz raz za 250... oszczedzasz czas (chyba ze masz go nadmiar) , na stanie na stacji , stanie przy kasie itp itd... A takie dolewki i tak nie maja wiekszego sensu bo placisz tyle samo. Nie moge tak jezdzic bo zajezdze dwumasa , i motor jadac na 4 40. Jak sie tocze i nie przyspieszam to sobie jade na 4 60km/h ale jak mam przyspieszyc to odrazu redukacja . Umiem jezdzic ECO i robie to wszedzie gdzie sie da ale jezdze dynamicznie . sprobuje zalozyc fis-a i dam znac
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
w zwiazku z tym, ze mam po drodze kilka stacji benzynowych, podjezdzam od razu, gdy zapala sie rezerwa jest to w jakis tam sposob miarodajne, jesli chodzi o spalanie sprobuj pohamowac silnikiem, przerzucac biegi zgodnie z zasada "delikatnie przyspieszac i plynnie", zmieniajc je: 2 - 20 km/h, 3 - 30 km/h, 4 - 40 km/h itd Ty masz klekota, powinienes przy takiej jezdzie zejsc sporo p.s ja mam kredyt hipoteczny w CHF, a Ty mi mowisz, zebym pod korek zatankowal kilka razy