Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sk8rudex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sk8rudex

  1. Ogólnie same rapsy.. i czasem małe rycie beretu
  2. Jest formularz na stronce. Pytaj. Pewnie tanio nie będzie.. Nie zdziwię się jak za czołową krzykną koło tysiaka. Trzeba wyciąć szybę do pieca i znowu montaż.. Jak kogoś stać nie zastanawiał bym się ani chwili.. Utrzymujemy piękną jasność wewnątrz samochodu, a nie ponurą ćmicę po przyciemnieniu folią.. Edit: http://www.technicolor.pl/szyby-samochodowe/cennik/
  3. Słyszałem coś o przyciemnianiu piecowym i podobno nawet czołową można.. Tutaj coś jest więcej: http://www.technicolor.pl/szyby-samochodowe/aspekty-prawne/
  4. sk8rudex odpowiedział(a) na inf1n1ty temat w Audi A4 B5
    Rozmawiałem z nim aktualnie nic nie ma, jedynie gwint, który mnie nie interesuje.. Już miałem dosyć szukania zawiechy.. Ponad miesiąc szukam.. a szkoda mi zimówek, bo z letnimi 17stkami czekam aż będzie zawias, bo komicznie to będzie wyglądało teraz.. Nie spróbuje to się nie przekonam.. Mam cichą nadzieje, że 2 lata wytrzymają te MTS'y (wiem, że to loteria) a jak bardziej przekonam się do gwintu, to wymienię te MTS'y
  5. sk8rudex odpowiedział(a) na inf1n1ty temat w Audi A4 B5
    Ja zamówiłem teraz nowy KIT MTS -40 i zobaczymy co to będzie.. Wcześniej kupiłem używany KIT KW, ale padaka niemiłosierna się okazała i odesłałem. Sprawdza się stare porzekadło, że tanie mięso to psy jedzą.. Rewelacji na tym MTSie pewnie nie będzie, ale nowy i dwa lata gwary.. Choćby te dwa lata wytrzymał za tą kasę to będę zadowolony, a wtedy może zdecyduje się na gwint na razie dla mnie ważny jest komfort i nie zależy mi na mega glebie..
  6. sk8rudex odpowiedział(a) na inf1n1ty temat w Audi A4 B5
    Gwint MTS jest podobno lepszy od KITU MTS (opinia z tego co wyczytałem, jak szukałem do siebie zawiechy). Chyba najlepszy miękki gwint z budżetowej opcji. Jak chcesz twardo to coś z TA.. Co do -80 niech się wypowiedzą inni, ale myślę, że dasz radę...
  7. sk8rudex odpowiedział(a) na damianw412 temat w Audi A4 B5
    Podepnę się pod temat żeby nowego nie zakładać. Możecie polecić jakieś końcówki do 1.9 TDI, aby ładnie wypełniły całą przestrzeń? Najlepiej ścięte po skosie..
  8. sk8rudex odpowiedział(a) na inf1n1ty temat w Audi A4 B5
    Do - 60 seryjny na pewno będzie za słaby.. Możesz ryzykować i kupować MTS'y z 2 letnią gwarancją lub markowy używany KIT lub same amory H&R, KW, Koni, Weitec.
  9. Moim zdaniem obie marki są porównywalne w komforcie i jakości... Z malutkim plusikiem dla eibacha.. Na 63 od gleby raczej tymi springami nie zejdziesz..
  10. Dystans obowiązkowo przy takim felunku
  11. Trochę odgrzałeś kotlecika..
  12. U mnie jak się zatkało pod akumulatorem to leciało z przodu u pasażera... Ogólnie tak jak koledzy wyżej piszą.. cptolgierd opisał wszystko
  13. Jak znajdziesz dobry w kolorze to przekładka, ale musi być OK, bo zamawiając z neta możesz trafić na gorszy niż masz... Ogólnie to bym ogarnął ten błotnik co masz, nie jest w tragicznym stanie.. w 300zł powinieneś się zmieścić. Pozdrawiam
  14. Tylko przy pełnym FISIE brzeczyk informuje o jeździe na zaciągniętym ręcznym?
  15. ta dokładka jest z Cupry? Ładna furka!
  16. Miazga jest ta fela robi robotę!
  17. ja tego też nie widzę w B5.. Padaka będzie..
  18. Co do radia to u siebie mam alpine ute-72bt. Radio w super cenie, a myślę, że jakość również niezła. U mnie lepiej grają głośniki niż na poprzednim clarionie. Wszystko seria (nie bose). Pobiera książkę adresową, możesz przypisać ulubione numery, wybrać głośniki na których słychać rozmówcę, kategorie połączeń (odebrane, nieodebrane, wybierane). Sporo bajerów.
  19. Ja od siebie mogę polecić "Shiny Garage Back2Black". Bardzo wydajny preparat.
  20. przy samym turbie AWX i IC? Czy jeszcze jakieś graty potrzeba?
  21. Też mam AJM w serii. Po programie 143KM. Ile maksymalnie na tych pompkach idzie wyciągnąć? Też myślę nad turbem AWX oraz IC. Będzie możliwe 170KM?
  22. Ja również polecam Marcinka będę testował końcówki i drążki kierownicze RTS w mojej B5 Bardzo miły kontakt i szybka dostawa!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.