Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Frekfencja słabiutka: 4 szt.
  2. No koledzy dzisiaj był mini-spot ale był Było zimno ale chwilami śmiesznie. Zabrakło tylko Ojca Prowadzącego
  3. dsz33 nie widać !!! Jest tylko mały czerwony krzyżyk
  4. U mnie się ślini tak i śmigam dalej : http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_leje_pompa_fotki_co_radzicie-t54851.0.html Bez paniki samo uszczelnienie aż tak nie kosztuje
  5. + za spryski na lampy, - za kołpaki. Przydało by się tu troszke obniżyć auto, ładna alusa, lusterka i klamki w kolor i
  6. Ten kto napisał że SWR się nie zmieni po zdemontowaniu anteny z magnesu wprowadza tu wszystkich w błąd!!! Ja u siebie miałem antene na magnesie (oczywiście sam zestroiłem SWR miarką) i niedawno przekładałem antene z magnesu na uchwyt stały i wskazania SWR zmieniły się. Przypominam że zasadą jest to że uchwyt stały w przeciwieństwie do magnesowej podstawy musi być zmasowany z nadwoziem. Każdy kto w tym siedzi powie że przy takim zabiegu strojenie obowiązkowe a nie jeżdrzą później takie szumofony.
  7. Oczywiści cały zabieg przekładki wykonuj na odpiętym aku..
  8. Ojciec ma idento 99r. i na 100% AFN. A tak to furka fajna Fajna kiera i kolorek też :good:
  9. Silnik przechodzi w tryb awaryjny "notlauf" Przyczyn może być wiele. to najlepsza podpowiedź.
  10. grzes1150 odpowiedział(a) na goldi temat w Audi A4 B5
    goldik ... gdzie ty masz głowe ??????? :polew: :polew:
  11. ...a jednak to nie w Polsce są tragiczne drogi
  12. Farciarz pisał że chce... i pewnie je ma.
  13. slaweq czemu sprzedajesz fele 17" Kupiłeś wymażone od RS-a? Pochwal się
  14. A ja u siebie zrobiłem na jedno podświetlenie - czerwone. Kolorystycznie nie różni się od podświetlenia zegarów tylko troszke jaśniej świeci ale mi to nie przeszkadza. Dziś kupiłem kondesatory (4szt.) każdy o pojemności 4700mikroFaratów. Zaczne próbe od jednej szt. i to powinno pomódz w problemie spadów napięcia.[br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 18:18_________________________________________________Temat zwalczony: pomogły dwa kondesatory magazynujące prąd i dwie diody puszczają w jedną strone. Koszt operacji: 4zł. - 2 kondesatory, a diody zdemontowane z układu prostowniczego alternatora
  15. Oni mają tanie rzeczy: http://www.mtuning.pl/
  16. grzes1150 odpowiedział(a) na SoMeS temat w 1.9TDI
    Ja widziałem jakie były skutki jak pasek strzelił przy 160km/h w 2,5 TDS Nawet blok był pęknięty więc można się spodziewać wszystkiego. A tak na marginesie jak u kolegi arsona sprawuje się BMW330d i jak to się ma do A4?????
  17. http://www.mototube.pl/film/177/crash-test-w-wykonaniu-wlasciciela/ ...tekst w adresie mówi sam za siebie
  18. krzyniek poprawisz??? to pochwal się pomysłem w jaki sposób Wiem że masz słupek z trzema zegarami i słupek oklejony
  19. krzyniek a masz wskaźnik z tą tak zwaną "ceremonią otwarcia" ??? czy wskaźnik z tych co wężyk idzie do samego zegara?[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 21:51_________________________________________________Teraz jestem wpięty pod zacisk (śrubke) 15 i tam nie odcina napięcia przy kręceniu ale jest niewielki spadek i zegar głupieje tak jak wyżej opisywałem.[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 21:54_________________________________________________A może jakiś posty układ który "zmagazynuje" i podtrzyma napięcie przez 2 sekundy???
  20. Gdzie w mojej A4 b5 AFN znajde napięcie + po zapłonie ale żeby nie było spadku napięcia przy zapalaniu silnika??? Wiem że troche prymitywne pytanie ale ze 2 godz. siedziałem pod kierownicą i nie znalazłem Potrzeba mi to do wskaźnika doładowania. Teraz mam tak że jak włanczam zapłon to wskazówka przejeżdrza po całej skali i staje w pozycji zero ale przy rozróchu czasami wyłapuje spadek napięcia i jeszcze raz robi ten przejazd wskazówką. Z góry
  21. Koleś masz naprawde niezłą wypasioną amerykańską fure Jedyne co mi się nie podoba to ten granatowy środek. Do wyposażenia dopisz sobie pakiet oświetlenia bo widze że jest. Ja bym jeszcze zapodał ramki w zegary no i jak ktoś lubi to wskaźnik doładowania na słupek.
  22. Kup lewe orginał od anglika i będziesz miał dwa małe. Albo prawe i wtedy masz dwa duże

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.