Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mad_MAX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mad_MAX

  1. Panowie jak cos to mam na Sobote na 21:30 - 24:00 hale na polibudzie krakowskiej na przeciwko AWF na czyzynach. Hala spokojnie mozna grac po 5,6 osob . Koszt: 120zl/h w tym jest sprzet itp Jak pasuje to moge zarezerwowac. Pani powiedziala ze od nastepnego tygodnia bedzie luzniej i w tygodniu bedzie wiecej wolnego miejsca Jak nie pasuje to szukam dalej
  2. Hehehe no popatrz , jak sobie mody wymyslily to nie ma ze boli
  3. zwlaszcza ze wymienialem ostatnio na nowke z ASO , chyba nie wlozyli mi starej ?? :kox:
  4. A ja nie wplacam zaliczki Bo bede ino dzien no chyba ze sie cos wydarzy , to sie kimne w aucie hehehe A co do pilki to cos wykombinuje dzisiaj. SPAMERZY do roboty , bo dzisiaj cos cienko
  5. Tak se KUR*WA wymyslily ****** I teraz nasi nabijacze maja pole do popisu
  6. sprubuj moze ci sie uda :polew: :polew:
  7. No i co tu taka cisza ?? Juz sie nie da nabijac buahahahahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  8. No chyba sie komus tu POJEBAL*O i to zdrowo !!!! Co jest KURW*A do CHU*JA , ZAJEBA*NA mac grane?? Co to KUR*WA za ludzie tu pisza?? Ktos KUR*WA pozwolil ?? Ehhhhh :drunk: :gwizdanie: :drool: :th:
  9. Panowie chcialem sie dowiedziec czy jest mozliwosc zakodowania immo , kluczykow i czego tam jeszcze potrzeba przy wymianie licznika , samemu ?? Co do tego potrzeba i czy to juz wyzsza szkola jazdy??
  10. Mad_MAX odpowiedział(a) na pox temat w Audi A4 B5
    Yyy sory ze sie dolaczam ale czasami u mnie jest to samo , ale tylko na zimnym silniku i doslownie sekunde. Czego to moze byc wina ?
  11. Znajomemy mowi , ze juz mu brakuje mocy i chcialbym czipa walnac :kox:
  12. Miesięczny koszt dojazdów (tylko paliwo): 78zł Miesięczny koszt dojazdów (czas + paliwo): 171zł JAAAAASNNEEEE!!!!!
  13. Mad_MAX odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Jak dobra cena to ja tez sie pisze
  14. Dobra juz wiem o co biega hehehe. No ale to dalej nie ori Cos ala allegro roletki , chociaz wygladaja na lepiej zrobione Ale co ori t ori
  15. Musisz kupic CALY BOCZEK DRZWI Z OTWOREM NA ROLETE i calym stelazem pod rolete!!!! inaczej sie nie da!! No chyba ze sobie kupisz rolete z Allegro na przyssssssafki hehehe Od roku jak mam autko na allegro widzialem do mojej tylko RAZ!!!! takie roletki ale byly w komplecie z tylna roleta , a ja mam ja u siebie iec zrezygnowalem , co bylo bledem bo koles chcial 900zl
  16. Przynajmniej w KRK na fotoradarach , nie wychodzi nic poza rejestracja Wiem bo juz 3 razy mnie zlapali hehehe. Dwa razy na przenosnym i raz na stalym.
  17. A jakies inne "znamiona" ?? bo naklejke mozna zerwac , a tablice pewnie juz inne Bede sie rozgladal w KRK za takim
  18. Ja zakladalem chyba 2 tematy odnosnie diagnostyki PB , jest tam dosyc dobrze opisane ktore kanaly przy dynamice i statycznie trzeba zrobic , poszukaj a na pewno bedzie
  19. hmmm u mnie sie nie da gornej czesci wymienic i w B5 tez sie nie dalo , boczki byly z jednej czesci zlozone a B6 cos sie zmienilo
  20. No to ja sie dolaczam bo u mnie jest to samo Wciskam sprzeglo przy zmianie biegu i obroty rosna ok. 200-300 w gore, nie zawsze tak sie dzieje ale co jakis czas sie przytrafia
  21. Ja sie ze tak powiem palalem zeby zamontowac to u siebie w A6 bo mam rolete na tylnej szybie elektryczna i sprawa ma sie tak: * Zeby zalozyc rolety na boczki drzwi MANUALNE!! musisz kupic cale boczki drzwi!! (tapicerka) , bo tam masz dziure na rolete i mocowania w boczku na rolety. * Zeby zalozyc rolety na boczki drzwi ELEKTRYCZNE! musisz kupic cale boczki drzwi i do tego sterowanie elektryczne , czyli silniczki rolet , przycisk do rozwijania , kable itp. , bo standardowo tego nie ma , jesli nie masz chociaz rolety elektrycznej na tylnej szybie A co do ceny to cos bardzo tanio bo do mnie powiedzieli mi 1830zl za MANUALNE rolety z boczkami!!!
  22. hmmm z tego co mi wiadomo , to moj jest i ciezszy niz twoj i duzo dluzszy
  23. albo TDI Taaa i palilyby 5l/100km
  24. Ja poki co caly czas jezdze na welurze , jakos nie zauwazylem zeby sie nadto brudzily

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.