Treść opublikowana przez spetsnaz
-
[ALL B5] Problem z wymianą łożysk
długosci czy średnicy ???? 20mm długości, gwint tak jak napisałeś m10x1,25. Chodzi mi o śrubę mocującą jarzmo na belce.
-
[ALL B5] Problem z wymianą łożysk
Nie no.. z tego co pisze kolega to zabrali się za wymianę łożysk z tyłu w ośce. Żeby zwalić tarczę muszą odkręcić zacisk i jarzmo przykręcone do belki na dwie śruby. Ta śruba (trzymająca jarzmo), którą mam na myśli ma 20mm. Chyba, że mnie się coś pokićkało..
-
[ALL B5] Problem z wymianą łożysk
Młotek i przecinak tak jak pisze devastation, albo kątówka. Te śruby są dokręcone cholernie dużym momentem. Śruba ma 20mm.
-
[B5 AFN] Problem po wymianie filtra paliwa
przed wymianą filtra było dobrze?
-
[B5 AFN]łożysko piasty tył
do auta z opisu tak. Możesz zakładać SKF lub FAG.
-
[B5 AFN] Problem po wymianie filtra paliwa
Sprawdź czy nie została uszczelka ze starego filtra.
-
[ALL B6] Wyciek oleju z pompy paliwa vacum
pamiętając o konieczności wymiany uszczelki pomiędzy głowicą a pompą
-
[B5 AFN] Problem po wymianie filtra paliwa
Filtr trzeba zalać każdorazowo, jeżeli auto odpali i pociągnie paliwo z baku to ok, jednak jeżeli są problemy nie wolno obciążać pompy. Znacznie łatwiej jest sprężyć ciecz niż powietrze.
-
[B5 AHU] Duże spalanie
Nie zdejmowałeś czasem ostanio przodu (Ty lub mechanik) Ja raz zapomniałem wyjąć szmatę z dolotu, którą zabezpieczyłem rurę, żeby nic się nie dostało do dolotu i dzięki Bogu zatrzymała się ona na intercoolerze.
-
[B5 AFN] Problem po wymianie filtra paliwa
Nie ma reguły, ja się raz na filtrze paliwa MANN`a też przejechałem. Problem pojawił się już przy napełnianiu filtra paliwem.. nie przepuszczał/wciągał paliwa. Sprawdź jeszcze czy nie została stara uszczelka po wykręceniu wkładu filtra.
-
[ALL B5] Wymiana łożyska
Jedź do najbliższego zakładu, który wygląda na taki że mogą mieć prasę hydrauliczną. Jak zawieziesz im zwrotnice i łożyska to będą wiedzieli o co chodzi.. fajny komiks można by z z tego zrobić
-
[B5 AHH] Pompa wtryskowa paliwa
Taka prawda jak ch*j śliwkę zjadł... wszystko na temat pompy 11 jest na forum, wystarczy poszukać.
-
[B5 1Z] Pytanie o wirusa w pomorskim
co za turbinę włożyłeś do 1Z`ta?
-
[B5 AFN] Problem po wymianie filtra paliwa
widocznie wymieniam w samych starych paździochach, lub nie umiem wymieniać.. ale tak.. w większości wypadków muszę luzować przewody ciśnieniowe wtrysków.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cena czy ja pisałem do sprzedania, czy oddania?
-
[B5 AFN] Problem po wymianie filtra paliwa
w 4 na 5 przypadków nie odpali od strzała, to nie PD z dodatkową pompą. Pompa vp nie przepchnie powietrza z przewodów wysokiego ciśnienia, stąd konieczność luzowania przewodów wtrysków.
-
[B6 AKE] Kąt wtrysku
Podaj oporność każdej ze świec żarowych.
-
[B5 AFN] Problem po wymianie filtra paliwa
Wiesiu, wymieniałeś kiedyś filtr paliwa w VP? Musashi dał linka co trzeba zrobić. Klucz 17 w rękę, popuścić wszystkie przewody wysokiego ciśnienia, jedna osoba kręci a druga dokręca każdy kolejno przy pracującym rozruszniku.
-
[INNE] VW Golf ALH Brak mocy
:facepalm: po trzykroć respect za pomysł podłączenia oddzielnego zasilania paliwem
-
[B5 AFN] Osłona górna silnika AFN polift do przedlifta ?
osłona ma być tylko montowana na dwóch nakrętkach 10 i wsuwce przy alternatorze. To że się trzęsie jest normalne. Masz jeszcze gąbkę pod osłoną?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chce ktoś jechać jutro na Monster Jam do Wrocławia? Mam 4 bilety do oddania. Zainteresowani dzwonić.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
damn! zawsze drugi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Obecnie jest już możliwość adoptowania Greka za jedyne 500 Euro . Grek będzie robić za Ciebie wszystko, na co nie masz czasu. Spać za Ciebie do jedenastej. Chodzić za Ciebie na kawę oraz na papierosa. Odbywać poobiednią sjestę, a wieczorem siedzieć za Ciebie w knajpie lub przed telewizorem. Za dodatkową opłatą 50 Euro może też poopierdalać się za Ciebie na Facebooku Ja już adoptowałem i mam luz - mogę pracować od rana do wieczora! P.S. Wpłaty należy przekazywać za pośrednictwem Komisji Europejskiej!
-
To nie zdrada marki, to tylko film :)
pomysł zerżnięty z reklamy golfa