Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. Mówisz i masz będę około 19:30 Co do tematu koła jednomasowego to również mój 1Z jest 500kkm+, więc potwierdzam że koło dwumasowe to kiepski wynalazek .
  2. ja w zastąpieniu dwumasa nie widzę nic złego. Rozwiązanie z jednomasowym kołem zamachowym jest sprawdzone i spisuje się bardzo dobrze.. autopsja z posiadania 1Z i AFN.
  3. tylko z tego co pisał biały wnioskuję, że nie można się połączyć z ABS.
  4. Warto kupić koło zamachowe jednomasowe z rynku wtórnego i kompletować resztę gratów do sprzęgła.
  5. Pierścień ABS w Quattro powinien mieć 45 zębów.
  6. Kolego, ja w swoim 1Z miałem podobne objawy jak Ty. Trzęsienie przy ruszaniu, nasilające się szczególnie na skręconych kołach. U mnie objawy nasiliły się po wymianie sprzęgła (komplet LUK). Nie dała nic wymiana poduszek pod skrzynią i silnikiem, trzęsienie pozostało. Cały czas byłem przekonany, że jest to wina sprzęgła, ale jakiś czas temu posypała mi się skrzynia i kupiłem inną, na nowej skrzyni trzęsienie nie występuje. Dodam, że sprzęgło nie było ruszane od ostatniej wymiany.
  7. http://otomoto.pl:80/audi-a4-C8670236.html aukcja dla spostrzegawczych
  8. Nie będę oryginalny, tak jak pisał Sztomel na samym początku trzeba sprawdzić N109. Raz już zdarzyło mi się zalecić komuś sprawdzenie N109 w silniku z PD.. prawda Tomek Warto też podłączyć VAG (interfejs diagnostyczny) do auta, jeżeli to 109 to powinien być zapisane błąd w pamięci.
  9. http://www.autokrata.pl/ogien/6267/tam_nie_lubia_audi/
  10. z tego co się orientuję zestaw jest ten sam dla obu zacisków
  11. z którego roku masz auto??
  12. Szukaj zestawu naprawczego do zacisku 38mm. Oznaczenie: AUTOFREN SEINSA D4083 (ten jest razem z gumami prowadnic).
  13. Podaj prawidłowy numer
  14. czyściłeś wtykę do agregatu ABS?
  15. http://www.youtube.com/watch?v=ZPAvBk9qjiU&feature=player_embedded Pieśń kibiców Widzewa Łódź
  16. Radziu, Problem, który opisujesz jest akurat bardzo typowy Tak jak sam przypuszczałeś najprawdopodobniej na jednym z czujników zebrała się spora ilość rdzy. Wyjmij czujnik i wyczyść.
  17. Mylisz pojęcia tarczy wentylowanej z nacinaną/nawiercaną. Tarcze gładkie też są wentylowane. U siebie zmieniłem układ na 288x25mm. Różnica jest niesamowita. Zostały mi sprawne zaciski do 1Z jeżeli będziesz zainteresowany to chętnie odstąpię.
  18. Skrzynia powoli kończy swój żywot... szukaj innej. Jest sporo skrzyń z passatów B5. Ja kupiłem swoją z B5FL z 2004 roku. http://allegro.pl/item608340463_skrzynia_biegow_vw_passat_b5_audi_1_9_tdi_een.html
  19. Trochę się kolego późno obudziłeś. Szkoda, że masz nowe tarcze, bo warto w Twoim przypadku pomyśleć o zmianie układu na wentylowany 288mm. Koszt niski, a skuteczność dużo lepsza.
  20. 6 x śruba imbusowa kołnierzowa M8x14
  21. Gdzie podali Ci taką cenę za ten element?? Koszt tej poduchy do Cabrio z 2003r w ASO to ok 400zł. W Intercars możesz kupić poduszkę z łapą za ok. 250zł Producent: LEMFÖRDER oznaczenie produktu: LMI29985 01 Do skrzyni manualnej 5-cio biegowej możesz też kupić samą poduszkę bez łapy. Koszt ok 160zł. Producent: LEMFÖRDER oznaczenie produktu: LMI31106 01
  22. Najpierw napisz czy udało się wymienić/naprawić czujnik.
  23. W przypadku ośki, można wymienić sam zacisk (jarzmo można zostawić ze starego). Konieczna jest też zmiana gumowych przewodów hamulcowych. W aluminiowych zaciskach jest inne mocowanie i średnica gwintu przewodu. W quattro prawdopodobnie wystąpią podobne problemy. Z tego co się orientuję zaciski w Q mają inne mocowanie linku hamulca ręcznego, nie wiem czy aluminiowe z ośki będą pasowały. Możliwe, że będzie potrzebne małe rezanie tego mocowania na taki układ jaki jest aktualnie.
  24. Przewód kosztuje około 90zł w ASO. Przewód hamulcowy TRW PHD484 (LUC PHD484) kosztuje około 70zł od sztuki. Tak jak pisał kolega (rav) taki sam przewód występuje po obu stronach auta. Długość przewodu 263-280mm.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.