Treść opublikowana przez spetsnaz
-
[B5 AFM] Dymi powyżej 2000 obr/min
w porównaniu z zawieszeniem, nie będzie to kosztowne i zmieńcie proszę ten prefiks na poprawny..
-
[B5 S4] Numer zaślepki spryskiwacza do zderzaka S4
8D0 955 275 strona lewa 8D0 955 276 strona prawa 8D0 955 275 A strona lewa S4 8D0 955 276 A strona prawa S4
-
[ALL B5] Urządzenie do odstraszania kun i łasic
Czy ktoś z Was posiada to cudo?? Prawdziwy kox W którym miejscu jest to montowane?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Do Twojego przebiegu polecam olej MOTUL 6100 SYNERGIE PLUS 10W-40.
-
[ALL B5] Korek spustowy w chłodnicy
Zaworek spustowy w czerwonym kółku
-
[B5 AJM] Regenerowane turbo czy nowe ?
a to jakas tajemnica? Mysle ze taka informacja przyda sie tez innym... http://www.plichta.com.pl/
-
[B5 AJM] Regenerowane turbo czy nowe ?
to w ASO regenerują turbiny ? od kiedy pytalem kiedys w ASO Skody (silnik AWX jest w Superbie). Nowka ok. 7000zl, regenerowana ok 3000-4000zl jak oddasz swoja stara dziwe, wg etki turbina do superba 4500 pln... nowa NOWA oryginalna turbina do AWX`a w ASO to koszt 2800zł brutto, bez konieczności zwrotu starej. Nie wiem skąd Wy bierzecie te ceny gdzie takie ceny turbin mozna dostac prosze o namiary poszło na PW
-
[B5 AJM] Regenerowane turbo czy nowe ?
to w ASO regenerują turbiny ? od kiedy pytalem kiedys w ASO Skody (silnik AWX jest w Superbie). Nowka ok. 7000zl, regenerowana ok 3000-4000zl jak oddasz swoja stara dziwe, wg etki turbina do superba 4500 pln... nowa NOWA oryginalna turbina do AWX`a w ASO to koszt 2800zł brutto, bez konieczności zwrotu starej. Nie wiem skąd Wy bierzecie te ceny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dajcie sobie spokój z Arkadią - pomimo tego, że pracuję kilometr od Arkadii mogę Wam z góry powiedzieć, że w zimę około 19 są duże korki. A z miejscami parkingowymi wcale nie jest tak ciekawie. Ja jestem za FW.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas piedaknij ręką w stół i zarządź
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ze swoim V6 bałbym się pojechać do Skody Stary, teraz to już gadasz jak potłuczony.. myślisz, że mechanik w ASO Skody nie wie jak prawidłowo serwisować silnik 2.5?? Uwierz mi, że mają częściej do czynienia z silnikiem 2.5 (np. Skoda Superb) niż mechanicy w ASO Audi. Druga kwestia, że zarówno w jednym, jak i drugim ASO możesz trafić na partacza, który akurat nie ma dobrego dnia. Wszędzie pracują ludzie! Pamiętaj o tym. nie wiesz co mówisz bracie, dostałem najlepszego mechanika w tym aso skody (kierownik to mój dobry koleś) i tak dokręcili mi napinacz że się urwał po tygodniu, poza tym koleś twierdzi że nie mają materiałów od V6, sam im wysyłałem zrzuty z elsy żeby mieli momenty dokręcania śrub, bo o ile w 1.9 to pewnie nie jest to istotne o tyle w V6 niestety ma to znaczenie druga kwestia, to sam ze swoim laptopikiem musiałem się pofatygować żeby mi ustawili odpowiedni kąt wtrysku. O jakich materiałach mówisz? Wiesz przecież, że dla nich ściągnięcie materiałów to kwestia jednego dnia. Jak już pisałem wcześniej, wszędzie pracują ludzie! popsuć robotę może i pan Kazio w skodzie i pan Henio w VW/Audi. Nie da się ukryć, że przy obecnej sytuacji na rynku pracy, nawet w ASO znajdziesz partacza. Żaden z pracodawców nie zapłaci 2 x więcej mechanikowi, który ma duże doświadczenie i wie jak się zabrać do konkretnego auta. Na zachodzie każdy serwisant jest wysyłany na kilkudniowe szkolenie dotyczące jego obowiązków. U nas wypchną go na BHP i tyle..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ze swoim V6 bałbym się pojechać do Skody Stary, teraz to już gadasz jak potłuczony.. myślisz, że mechanik w ASO Skody nie wie jak prawidłowo serwisować silnik 2.5?? Uwierz mi, że mają częściej do czynienia z silnikiem 2.5 (np. Skoda Superb) niż mechanicy w ASO Audi. Druga kwestia, że zarówno w jednym, jak i drugim ASO możesz trafić na partacza, który akurat nie ma dobrego dnia. Wszędzie pracują ludzie! Pamiętaj o tym.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A w PL serwisy COOO wpisują do (nazwijmy ją tak) bazy ogólnoeuropejskiej? wpis idzie na bazę ogólną. (Europa) To czemu w ASO Audi Szewczyka na Radzymińskiej powiedzieli mi, że wpis przeglądu po zakupie mojej wpiszą tylko do swojej a do europejskiej nie mają dostępu? Mogą odczytać ogólnoeuropejską (akcja: historia auta po VIN) ale nie mogą dopisywać? Szewczyk to dziady? To pytanie już nie do mnie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A w PL serwisy COOO wpisują do (nazwijmy ją tak) bazy ogólnoeuropejskiej? wpis idzie na bazę ogólną. (Europa)
-
[B5 AHU] Rano silnik nie daje się od razu uruchomić - odpala po 3-4 sekundach
W 1Z i AHU średnica przewodów jest taka sama. Możesz zastosować filtr jednoczęściowy, tylko po co?? Dużo prościej jest zmienić wkład filtrujący, który był stosowany zarówno w 1Z jak i w AHU. Nie musisz wtedy zdejmować przewodów paliwowych, przez co wymiana jest dużo łatwiejsza.
-
[B5 1Z] Silnik się dusi na biegu (na jałowym nie) LOGI !!!
Z Twojego opisu to typowy notlauf.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ze Specem mógłbyś iść na liście :> Oooo jeenyy .. Ale by chlastało w okolicy !! :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie leżał pod stołem!! Na bank!! Bo adamoo stół połamał...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nic mi o tym nie wiadomo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wisłostradą
-
[B5 1Z] delikatne drgania kierownicy
jakie poduszki zakładałes??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Andy.. nawet przez myśl mi nie przeszło że to Twoje :gwizdanie: a tak na serio, to jedź do najbliższego marketa i kup specyfik. Jest też w formie jednorazowych ściereczek po około 4pln http://www.allegro.pl/item412891584_sonax_usuwa_zywice_i_organiczne_zabrudzenia_390.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kto Ci kapnął? może to nie żywica tylko jakieś zmazy nocne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sliczne ... ..by było gdyby stało na felgach RS z BBS`a, a nie na tym sziciehttp://webplaza.pt.lu/cpfern/customer_cars/Antti_V8_FIN.jpg Spanky śliczne to jest to.. http://www.garaget.org/?car=98434&image=923040 [br]Dopisany: 11 Sierpień 2008, 12:39 _________________________________________________ bo to grupa VW dokładnie to Audi AG od 1998
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Ja też :>