Treść opublikowana przez sebidi
-
Audio
Avant posiada jeszcze głośniki w tylnych drzwiach
-
Zderzak a4 b5 wstawka chrom pod tablica
Kolega miał pewnie na myśli Dolna środkowa kratkę zderzaka z chromem na około co całościowo imituje duży grill [emoji6]
-
[a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras
Na moje to wirnik się rozlecial w pompce Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Android w RNS-D
Można tylko rzadko który android box ma złącze scart ale są wersje trzeba poszukać zasada działania ta sama sterujemy z pilota przerabiasz zasilanie i wyciagasz diodę IR żeby całego tunera na Wierzchu nie wozic Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras
Sama ramka 200 z wysyłką na alledrogo Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras
Radyjko spoko też przeszedłem na stację multi szkoda tylko że za tą ramkę tyle sobie wołają Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Noo przesiadka z 1.6 to teraz jak samolot moc prawie podwójna piękna sztuka Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
S...ebidi line A4
W sedana nic nie idzie zapakować pozatym avant zawsze mi się podobał no a diesel bo ja je uwielbiam można dlubac a srebrna z tym silnikiem od kosiarki to była odskocznia [emoji13] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
S...ebidi line A4
Spoko ja weekendy luźne więc można się spiknąc
-
Pytanie o klimatyzację i termostat
Co do skoków temperatury to jak najbardziej termostat jak wymienisz to Na jakąś firmowke Wahler albo coś w tym stylu a z klima to sprężarka dokonuje żywota i się przybiera i obciąża silnik Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Ramka 2din co myślicie?
Ta ramka to maskownica do 2 din jak dajesz u siebie stacje multimedialna przerabialem różne opcje u siebie także najlepiej kupić kosz że stelażem 2din a konsole idzie łatwo i prosto przerobić a co do owej ramki to spoko wszystko ładnie pasuje plastik ok i odcień pasujący do reszty
-
S...ebidi line A4
Stare Miasto, Swarzędz i komorniki to często i gęsto Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
S...ebidi line A4
Hehe że spokojem najpierw detailing później moce silnik zdrowy więc nie ominie go to :-D Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka Także oficjalnie srebrna pojechała do nowego właściciela Temat można zamknąć oto jej nastepczyni już po paru ulepszenia
-
Brak podświetlenia wskaźnika temperatury silnika i paliwa
- Wymiana konsoli 1din na 2din
Tylko navi i śmiga to nie trzeba instalke dorobić dołożyć 2.przewody do kl_15 i dfa_l dokupić tmc żeby na fisie rds pokazywalo emulator usb żeby coś szło odtworzyć z pena mapy stare 2014 ogólnie archaiczna jednostka jedyne co na plus to wygląd miałem i zmienilem teraz na stację multimedialna Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka- a4 b5 lift dodatkowy moduł domykania szyb
Ja przytrzymasz przycisk w scyzoryku powinien domknąć szyby Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka- [B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Pewnie chłopy z drogówki [emoji23] [emoji23] [emoji6] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka- S...ebidi line A4
Dzięki za link na alle parę złotych kosztuje za te sianko musi robić robotę na lakierze Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka Operacja "sufit z lifta zakończona powodzeniem wszystko skompletowane i na miejscu łącznie z uszczelkami drzwi:-D Na dniach wraca lato :-p Audi dostała na zajaca ładniejszy 3 stop bo ten ori jakoś mnie nie przekonywał Ten też w sumie jest ori ale pochodzi z a8 d3 ☺ Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka Wjechało lato Tak się porobiło że doszła młodsza siostra 1.9tdi afn także zaczniemy zabawę od nowa :-D Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka- Pas przedni do 1.8 t lift
Siemanko będę składał avancika i będę parę gratow musiał kupić min kompletny pas przedni jak to z nimi jest pasują od 1.8 albo 1.9 tdi ??? Będę wdzięczny za info w tej sprawie- Dekory z avant'a do sedana.
Boczki są również takie same niema opcji że są za długie Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka- Problem z wyświetlaczem kilometrów
To ty tam masz żarówki jeszcze w oprawce a nie diody wyciagasz licznik wymienisz żarowe i swieci Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka- RNS-D Navi Plus jak podłączyć AUX podobno spod vaga
Kodowanie nawigacji trzeba zmienić na takie ze zmieniarką i wtedy w emulacji jako któreś cd leci dźwięk fona czy co tam podlaczycie Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka- "fake" Zaślepki na spryski
Ta prawa to chyba z c7 08-11Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka- Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Poboru nie będzie bo klimatronik załącza sprężarke przyciskiem Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka- CARBON na śłupki
Na dole słupka jest zaślepka a pod nią 2 śruby i na bokach pod uszczelkami jeszcze 2 Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka - Wymiana konsoli 1din na 2din