Treść opublikowana przez beny2303
-
Xenon prawy gaśnie po kilku minutach jazdy
beecku Kończy się żarnik i wymieniaj zawsze parami!
-
Realizacje - Zadbaj o Auto
- EGR
- Moje prace
Taką sztukę ogląda się z przyjemnością, a nie z obrzydzeniem Korekta lakieru to pełen szacun- Moje prace
Nooo Czekamy, czekamy- Znalezione w papierach od auta
Pozostaje Tobie w przyszłości jak nadal będzie Twoja ciekawość niezaspokojona sprawdzenie autka na hamowni- Znalezione w papierach od auta
Z tej kartki nic nie wynika, a poza tym to chyba nie po niemiecku?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w A4-klub!- Realizacje - Zadbaj o Auto
No to gościu się nie wypłaci po takiej metamorfozie! Auto nie do poznania, a w szczególności fele!!! Kris dajesz naprawdę czadu!- Realizacje - Zadbaj o Auto
Co auto to coraz gorzej, aż przyprawia o mdłości Chylę czoła, bo trzeba mieć zdrowie, by paprac się w takim gównie! Szacun kris- Klimatyzacja Słabo chłodzi :(:(
Hi, hi Jak clima może chłodzić jak na zewnątrz jest 17 stopni tym bardziej, że układ miałeś sprawdzany i potwierdzony przez ASO, że wszystko jest cool- Odparowywanie szyb.
Nie ważne jaka temperatura wewnątrz auta. Ważne, by climatronik był zawsze włączony to nie będzie efektu parowania szyb, bo właśnie to climatronik odprowadza i jednocześnie osusza powietrze wewnątrz auta. Ja nigdy nie wyłączam climy przed zgaszeniem, bo po co?! Dla osuszenia parownika? A tym bardziej mniej włączoną podczas deszczu i dni o dużej wilgotności!!!- Odparowywanie szyb.
Jeżeli ktoś jest lekkim brudaskiem szyby przedniej i chce zapobiec parowaniu szyby, szyb to proponuje przetarcie jej, ich lekko szmatką nasączoną płynem do naczyń Patent kierowców TAXI! Hi, hi:)- Odparowywanie szyb.
Zawsze tak jest jak auto stoi pod chmurką i zbliża się okres zimowy, a w związku z tym spadki temperatur Po prostu jeździj z włączona klimą i nie oszczędzaj na paliwie tylko daj sprężarce pracować- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj ziomku Również ze Zgorzelca- Xenony "zamiennik"
Też tak sądzę! Poza tym nic nie pisze w tej aukcji, że nie trzeba mieć sprysków i samopoziomu!- Ubywa płynu chłodniczego, nie wiadomo gdzie.
Też tak sądze- B7 Crew
- B7 Crew
- Grzechotka metaliczny odgłos po rozruchu 3.0 TDi
A jak wygląda sytuacja odnośnie wymiany łańcuchów, czy także wymieniałeś? I czy sam kupowałeś kompletny rozrząd?- Grzechotka metaliczny odgłos po rozruchu 3.0 TDi
To jak chcesz sprawdzić? Chyba, że bez wyjmowania silnika bądź skrzyni tylko górne napinacze - oczywiście wizualnie i manualnie luz łańcuchów!- Grzechotka metaliczny odgłos po rozruchu 3.0 TDi
A co chcesz zrobić?- cofajace sie paliwo...2.0 tdi BPW 8v
Odnośnie paliwa to mam dobrą sytuację, bo mieszkam przy granicy i tankuje tylko ON w Niemczech No wiadomo wychodzi trochę drożej niż u nas ale silniczek mruczy nieporównywalnie lepiej- Które fotele wygodniejsze?
Popieram!- Które fotele wygodniejsze?
Mam takie w swojej B7 i są super wygodne Poza tym kolor soul i w mojej s-line prezentują się świetnie Polecam