Treść opublikowana przez beny2303
-
Polecane opony letnie
Właśnie się ogarniam i dzięki za info.
-
Polecane opony letnie
Chłopaki piszemy tylko o letnich, a sezon już za nami Zbliża się zima i trzeba przygotować ogumienie zimowe. Co polecacie dla przeciętnego Polaka
-
Na jakich stacjach tankujecie
Zawsze tylko w DE Oczywiście Total i Shell
-
Gigantyczne bicie
Czyli u mnie ta sama sytuacja. Wcześniej żadnego bicia, a po kilku trasach i hamowaniu w DE z dużej prędkości, przy hamowaniach pokazuje się bicie i wniosek ten sam. Tarcze, a nie koła.
-
Moje prace
Wyszło Wam jak zawsze perfekcyjnie
-
jak sprawdzić stan wtrysków ?
Ja w historii mam wpisane, że czyszczono cały układ paliwowy łącznie z wymianą pompy paliwowej, a wtryskiwacze siedziały od nowości z końcówką Q. Podjedź do ASO i będziesz wszystko wiedział. Powinni mieć
-
jak sprawdzić stan wtrysków ?
Rozumiem Ja też przed wymianą szukałem alternatywy, bo może się uda bez kupna nowych Pochwal się jakie kupiłeś i jakie koszta
-
Przycinanie przy odpaleniu BKN
No i jak mlody10 akcja rozrusznik przyniosła zamierzone efekty?
-
jak sprawdzić stan wtrysków ?
A ile masz teraz na liczniku km?
-
jak sprawdzić stan wtrysków ?
Przecież myjka tylko myje, a nie regeneruje ( naprawia) jak sama nazwa na to wskazuje!
-
Aktualizacja map nawigacji , zrobi ktos ?
Napisz do H4mm3R lub wrclaguna Nie są z Wrocka ale pomogą!
-
Cena Części Pierwszy zakup
- Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Chyba że!- Cena Części Pierwszy zakup
Rada! Nie napalaj się, bo popłyniesz z kosztami. Jedź z kimś kto już miał bądź ma do czynienia z 3.0TDI!!! Dokładnie obejrzyj i powoli myśl A tak poza tym to mega redocha z 3.0 TDI i jeszcze w quattro Jak masz linka do aukcji to zapodaj na Zakup kontrolowany. Zawsze coś się zobaczy i podpowie!- Cena Części Pierwszy zakup
Cena zestawu zależna od miejsca kupna. Wacha się średnio 3000 - 5000tys. plus wyjęcie silnika bądź skrzyni, tzn. cena robocizny. Co do wtryskiwaczy to jedyny wiarygodny pomiar na stole probierczym. Cena wtryskiwacza to średnio 1050 szt. Przy tym przebiegu, jeżeli wiarygodny to może są już po wymianie. Warto sprawdzić jakie mają oznaczenie.- Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Jak to możliwe przy tipie i quattro? Jaka średnia prędkość Tobie wyszła?- Laptop do programu VAG
Masz rację +1- Laptop do programu VAG
Kup sobie lapka max. do 300zł używanego byś mógł go mieć zawsze przy sobie i w miare z dobrą baterią. Do VAG-a niepotrzeba mega wypasu. Ja tak właśnie mam i zawsze jest ze mną. Ja zadowolony i maja AUDI również:-)- Spoty wrocławskie
Też mi wpadli w oko:-) Czy oni współpracują z Dynosoft Katowice?- Spoty wrocławskie
Dzieki wielkie Maćku!- Spoty wrocławskie
Chłopaki! Który zakład tuningowy we Wrocku polecacie do wyłączenia programowo EGR-a i klap kolektorów: S performers czy bmgtuning?- jak sprawdzić stan wtrysków ?
Polecam najnowsze: 059130277BD, 0445115078 BOSCH, 0445115079 BOSCH.- Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
Pogratulować Siedzą idealnie- Fotele s line pólskóry el. regulacja
Potwierdzam Elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego kręgosłupa!- Polecane opony letnie
Kup sobie z oznaczeniem XL i będzie super. Mają wzmocnione boki. - Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO