Treść opublikowana przez A4b6quattro
-
Wzmacniacz antenowy A4 B6
Proszę⤵️ FZV OUT-- antena komfortu AM FM /OUT - kabel antenowy do radia IF IN - Divessity AM IN/ FM1 IN/ FZV IN - szyba boczna FM2 IN/ - szyba boczne TS OUT - wejście antenowe webasto
-
Odbojniki
Cześć. Coś tam jest? poniżej zobacz link⤵️ allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Jaki olej polecacie wlać do 1.9 TDI ?
Ja od dłuższego czasu używam Motul 5w40 8100 X-Clean. Poniżej masz obszerny temat o olejach, na pewno coś dobierzesz⤵️
-
Podłączenie radia Pioneer(przód tył)
A tu masz opis tych kostek⤵️ kostka B B - Złącze wielostykowe, 12-stykowe (T12n), niebieskie 2 - Masa CD do wzmieniacza płyt CD -R41- 3 - Sygnał prędkości 4 - Stały plus do wzmieniacza płyt CD -R41- 5 - Diagnoza L 6 - CD-Data out do zmieniacza płyt CD -R41- 7 - BOSE-kodowanie do masy (tylko w przypadku systemu BOSE) 8 - Lewy sygnał ze wzmieniacza płyt CD -R41- 9 - Prawy sygnał ze wzmieniacza płyt CD -R41- 10 - Plus przyłączony do wzmieniacza płyt CD -R41- 11 - CD-Data in od wzmieniacza płyt CD -R41- 12 - CD-CLK od wzmieniacza płyt CD -R41- kostka C C - Złącze wielostykowe, 12-stykowe (T12m), zielone 1 - Wejście mikrofonu (-) od mikrofonu telefonu - R38- (od modelu roku 06) 2 - Sygnał z przełącznika świateł cofania -F4- (nieużywany) 3 - Przedni lewy sygnał do wzmacniacza -R12- (tylko w przypadku BOSE 4 - Wyjście mikrofonu (-) do urządzenia nadawczo odbiorczego telefonu -R36- (od modelu roku 06) 5 - Tylny lewy sygnał do wzmacniacza -R12- 6 - Sygnał o niskiej częstotliwości (-) z urządzenia nadawczo-odbiorczego telefonu -R36- / instalacji do telefonu komórkowego 7 - Wejście mikrofonu (+) od mikrofonu telefonu - R38- (od modelu roku 06) 8 - Sygnał masy do wzmacniacza -R12- 9 - Przedni prawy sygnał do wzmacniacza -R12- (tylko w przypadku BOSE) 10 - Wyjście mikrofonu (+) do urządzenia nadawczo-odbiorczego telefonu -R36- (od modelu roku 06) 11 - Tylny prawy sygnał do wzmacniacza -R12- 12 - Sygnał o niskiej częstotliwości (+) z urządzenia nadawczo-odbiorczego telefonu -R36- / instalacji do telefonu komórkowego
-
Moje Quattro
Ta nakładka na ręczny, i ten mieszek ,to jest chodliwy towar Ja na Forum, to tu kupowałem U siebie, mam już ze cztery lata ,albo i lepiej Ładnie to ogarnołeś ,te amory to jeszcze dobre? sprawdż te bałwanki ,czy całe nie popękane
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Jak tylko kierownice zmieniasz bez multi , to tylko montaż. Jak kupujesz kierownice 3 ramienną, to poducha z Twojej nie pasuje .Lepiej kupować w komplecie ,bo ja sie przejechałem, i kupiłem kiere, tylko że multi i poducha nie pasowała.W końcu dopasowałem z Cabrio b7.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Tak możesz?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Przy zakupie w 2012 miała 248650 tyś. Na dzień dzisiejszy 336807 tyś. Czyli przez jedenaście lat, zrobiłem nią 88157tyś?
-
Mechanizm otwierania szyby
Cześć .Ja założyłem taki jak widzisz na zdjęciu,działa do dziś ,juz ponad cztery lata.Poszukaj coś podobnego,bo to jest z mojego archiwum zdjęcie. Edit.Aktualna oferta tego⤵️ https://allegro.pl/oferta/mechanizm-szyby-przod-lewy-audi-a4-b6-b7-exeo-7415925296
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No ogarnąć trzy mody, w takim czasie to sukces?. Ja przeważnie, roboty rozkładam sobie na etapy. Ten Vfiz to jednak jest mega?
-
Stuki w okolicy prawego koła
Coś dużo chcą za wymianę. Może popytaj sie u kogoś innego.Ja w zeszłym roku, zmieniałem cały przód i za robote zapłaciłem 400zł plus zbierzność 80zł. Podjedz na stacje diagnostyczną na szarpaki, i sprawdz sobie całe zawieszenie.Jesli to tylko jeden wahacz to nie ma sensu całego kompletu zmieniać.Za te 1300zł to chyba, jakieś z tańszych chcieli ci dać.
-
Radio CD nie czyta płyt
Co masz za radio? Płyty oryginał ,czy wypalane. Może trzeba przeczyścić laser.
-
Kodowanie pilota kluczyka po rozpięciu Akumulatora, ustawianie daty i godziny zegarka
Wystarczy wiązkę sobie ukręcić, zarobić kostkę od licznika, i od modułu zegarka .Sam sobie takie coś zrobiłem, nie ciągnołem instalacji do tyłu do zderzaka , tylko dałem ten moduł pod kierownice. Tu masz temat o tym ,wszystko jest na pierwszej stronie⤵️
-
Kodowanie pilota kluczyka po rozpięciu Akumulatora, ustawianie daty i godziny zegarka
W moim przypadku jest tak, że jak odłącze aku. ''jak jadę do roboty na 1mc'' i ponownie podłącze aku , otwieram drzwi kluczykiem , wyzwala się alarm . Kluczyk wkładam w stacyjkę , i odrazu pilot mi się koduje.
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Ładnie tam Adam nadłubałeś? Pamiętasz może, jaka to była folia ,na lampy co robiłeś? Ja miałem lakierowane ,ale troczę za czarne wyszły?
-
Audi A4 B6 cabrio 2.4v6 blue by egon47
Gratulacje zakupu Ładnie się prezentuje ,w tym niebieskim kolorze ,wewnątrz również .Kiere dał byś multi ,radyjko 2din i było by idealnie .Koło robi robote.
-
B6 wariujace kontrolki
Sprawdz jeszcze czujnik uderzeniowy prawy, w słupku B za pasażerem , bo jak stała tam woda, to może być też zalany, zaśniedziały. To tak na marginesie, bo może przez to, masz błąd też air bag. Jak byś miał tu błędy wklejone, było by prościej obadać sprawe?
-
B6 wariujace kontrolki
Oczywiście że może to być wina, Mce .Pod kierownicą zdejmij tą czarną osłonę ,odepni kostki wykręć dwie śrubki i zobacz co tam się dzieje.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
U mnie tez coś szwankuje Pojawi się, na dwa trzy dni antenka ,potem prze tydzień ,dwa nie ma, i tak w kółko .Tylko że ja mam ten moduł teraz ,pod osłoną kierownicy założony .Może za blisko instalacji i zakłóca
-
Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka
Dobrze wyszło? Dekory u siebie dałem w biel, i jest teraz fajny kontrast . Akurat mam u siebie ,alcantare?Widzę, że siedzenia masz takie jak u mnie, full.ele. Elegancko
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Tu masz zdjecia jak ,oklejałem też słupki. Teraz już ich nie mam ,bo zmieniłem na ori.czarne.Ale materiał jest dobry ,bo poddaje się .Tak chce pokazać, jak mozna to ogarnać?
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Ogólnie sobie podsufitke pikowaną zrobiłem ?Znajde zdjęcie to zapodam?
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Klej bodajże ten sam ,ale lukne potem na historię zakupu, a materiał też muszę zobaczyć od kogo brałem ,czy ten sam.Tak jak pisałem na rolce jeszcze go mam ,pamiętam że na piance szarej był?
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Spoko w Niedzielę napiszę ,co i jak,bo mnie teraz w domu niema?
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Materiał brałem z Aledrogo,mam jeszcze na rolce,to potem mogę zdjęcie zapodać .Klej brałem w sprayu ,jest bardzo dobry ,też zobaczę od kogo kupowałem, to Tobie napiszę.Dwie puszki kleju wychodziły,na sufit.