Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zabiello

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zabiello

  1. Mam dwa takie szybkie pytanka, hak to oryginał westfalia czy jakieś zamiennik zakładałeś, oraz czemu akurat motul x-clean a nie LM?
  2. Wyrzuciłem już swój ale z białego zrobił się mocno siwy, bardzo mocno był zasyfiony i spokojnie można było piasek wysypać z filtra, teraz założyłem "węglowy" ale tylko dlatego że nie chciało mi się szukać i na taki trafiłem odrazu. Więc jaki byś nie kupił to na wstępny filtr będzie ok.
  3. Hej, i jak dalej rozwinęła się sytuacja? Musiałeś ściągać skrzynie by zdemontować tą górną część miski olejowej czy udało się bez tego? U siebie też właśnie zauważyłem delikatne zapocenie na łączeniu skrzyni z silnikiem...
  4. Cześć, potrzebował był do 1.8 TFSI CDHB: -liqui moly synthoil high tech 5w40 5L/ bądź jakiś Motul dobry do tego silnika, -filtr powietrza MANN - wg katalogu C 32 130 -filtr oleju MANN - wg katalogu W 719/45 ewentualnie filtry knecht
  5. A jakąś różnicę w pracy silnika na plus zauważyłeś?
  6. Daj znać jak maska wygląda po umyciu, czy bardzo dużo zostało odprysków i jak z trwałością czy po jednym myciu się nie wypłukuję i podeślij ewentualnie link do oferty gdzie kupowałeś, bo moja maska też słabo wygląda i zastanawiam się nad lakierowaniem.
  7. Kolor naprawdę super, podoba mi się Jeździłeś wcześniej na tych oponach że zdecydowałeś się na całoroczne?
  8. zabiello odpowiedział(a) na xmen86_PL temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Gdzie takie znalazłeś?
  9. zabiello odpowiedział(a) na House temat w 2.0TFSI
    Dotyczy się to silników z B7, czyli poprzedniej generacji 2.0 Turbo FSI 200KM, w passacie i w a6 c6 były też te silniki.
  10. zabiello odpowiedział(a) na A81 temat w 2.0TFSI
    mam nadzieję że nie w Matczynie, bo jeśli tak to faktycznie nie ma powodów do chwalenia.
  11. Ja kupowałem zamienniki, made in taiwan, lewe i prawe asferyczne, grzane i drugą zimę grzanie działało bez problemu, nie odkleiły się od mocowania, jedyna różnica względem ori to to że krawędzie nie są zeszlifowane a wyglądają jak po cięciu.
  12. Pokaż więcej zdjęć. Myślę że się kiedyś spotkamy na drodze
  13. Jeśli można wiedzieć to przy jakim przebiegu dwumas był w takim stanie?
  14. Po wymianie akumulatora na nowy trzeba go zakodować.
  15. Jedyna rzecz która 'wyleci' z pamięci to dane komputera pokładowego, czyli średnie spalanie, czas jazdy itd. Nic innego, radio się nie rozkoduje, żaden sterownik również i nic nie trzeba od nowa kodować po odłączeniu akumulatora (chyba że się wymienia), to nie bmw. Nie trzeba utrudniać sobie życia na siłe.
  16. Ja mam prawie od roku telefon z chin, oukitel k10000 (trochę cegła, ale bateria jest bezkonkurencyjna) telefon nigdy nie miał żadnego, nawet najmniejszego problemu z zasięgiem w plusie 4G (taka różnica że zamiast lte pokazuje się 4G) język w sofcie też ok, myślę że z 99% jest pl. Może i podzespoły nie są porównywalne z 'flagowcami' samsunga itp ale do normalnego użytkowania w 100% wystarczają, tel nie zamula nie zawiesza się, filmy na yt bez problemu w 60fps odtwarza, otg i wiele innych zalet. Po 11 miesiącach użytkowania zakup 'chińskiego' telefonu uważam za udany i kupił bym jeszcze raz. Co do cła są oczywiście pewne sposoby na ominięcie zgodne z prawem, ja kupowałem telefon z sklepu który ma swój magazyn w niemczech, więc na drugi dzień po zakupie przywiózł mi kurier paczkę, żonie kupowałem oukitel k6000 z tym że z 'przesiadką' w NL, więc paczka też została nadana do mnie z UE czyli omineła celny.
  17. Skąd takie ceny? W 2015 części w aso około 1,4-1,5 tys zł. Chyba że to kwota z robocizną. Gdy miałem robić to pisałem maila do aso i dostałem taki wykaz części i ceny na 2015 rok: 1. Łańcuch główny 307 zł brutto i termin realizacji czas realizacji ok 2 dni 2. Ślizg od strony napinacza 63 zł brutto i czas realizacji ok 2 dni 3. Ślizg od strony prawej 41 zł brutto i czas realizacji ok 2 dni 4. Ślizg górny 36 zł brutto i czas realizacji ok 2 dni 5. Napinacz łańcucha 209 zł brutto i czas realizacji ok 2 dni 6. Łańcuch napędu pompy oleju 292 zł brutto i czas realizacji ok 2 dni 7. Ślizg prawy 36 zł brutto i czas realizacji ok 2 dni 8. Ślizg górny 36 zł brutto i czas realizacji ok 2 dni 9. Ślizg lewy 36 zł brutto i czas realizacji ok 2 dni 10. Napinacz łańcucha 209 zł brutto i czas realizacji ok 2 dni 11. Masa uszczelniająca pokrywę rozrządu 297 zł brutto i czas realizacji ok 2 dni Teraz pewnie są inne ceny ale te elementy podają że są do wymiany.
  18. Nowy akumulator trzeba zakodować, na forum jest opis na jakie wartości trzeba zmienić w sterowniku bo inaczej sterownik uważa że dalej jest stary akumulator. To nie bmw że do wymiany aku trzeba podłączać samochód do prądu. Ktoś Cię poprostu wprowadził w błąd że da się tak zrobić.
  19. zabiello odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wymieniał ktoś tuleje/gumy tylnego stabilizatora? Jak mam standardowy stabilizator (ok 19,8-19,9mm) to np ten SWAG 30 93 2625 będzie ok, tylko są podane dwie średnice wewnętrzne 17 i 19 mm, czy SWAG 30 93 2073?
  20. Tak jak kolega Ci wyżej napisał, odma, a konkretniej membrana w odmie. Możesz ostrożnie zdjąć tą okrągłą pokrywkę z zaczepami i sprawdzić. Wymieniając odmę musisz zwrócić uwagę na to czy silnik jest po stage1 bo są odmy z różnymi numerami. Wymiana odmy nie jest skomplikowana.
  21. Świetny ten kolor masz i wogóle fajny egzemplarz. Sam kiedyś szukałem B7 i ciężko było trafić na dobrą sztukę. Jak wygląda kwestia zużycia oleju w BUL?
  22. zabiello odpowiedział(a) na GrzegorzSi temat w Audi A4 B8
    Intensywność oświetlenia nóg w b8 można regulować więc jak się zmniejszy do półowy jest ok a przy otwieraniu drzwi świeci na maxa.
  23. zabiello odpowiedział(a) na GrzegorzSi temat w Audi A4 B8
    Tak. W zestawie jest niby przejściówka z dużej na mała wtyczkę ale nie wiem po co bo w tej lampce są dwa gniazda na duża i mała wtyczkę i działa na obu bo sprawdzałem (w drzwiach w b8 jest duża a w podświetleniu nóg mała-ta trochę ciężko wchodzi). Na pudełku jest sporo modeli wypisanych, ale kto wie czy do wszystkich podejdzie co chińczyk wypisał.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.