Treść opublikowana przez opti
-
zmiana kompa z chipem
Musisz wyłączyć immo w sterowniku silnika, albo zakodować kluczyk w zegarach i "silniku" posiadając pin...
-
Szumy w kabinie powyże 100km/h
Jaki efekt po wymianie uszczelki ? Którą wybrałeś, podaj namiar
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
To ma dobrze hamować, a wygląd to drugorzędna sprawa (wyglądem nie zahamujesz...), to mnie trochę kolega pioteros zniechęcił do 312mm, szkoda...
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Mówisz, że przy zmianie z 288mm nie zauważę różnicy....?
-
Dobrzy chiptunerzy
Spanky robi. Napisał mi,że nie robi takich....
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Czy przy feldze 16 wejdą 312mm ?, teraz przy 288mm pomiędzy felgę, a zacisk to palec na wcisk wchodzi
-
Dobrzy chiptunerzy
Czyli jak... ? Już nikt z mazowieckiego nie robi starych B5 1.8T
-
Dobrzy chiptunerzy
W mazowieckim od benzyny znajdzie się dobry chiptuner czy tylko sami od tdi... ?
-
Montaż tempomatu A4 B5
Możecie w takim razie napisać nr tych części, które są potrzebne do dołożenia w aeb tempomatu na linkę Sterownik pod deską, vacum pompa (chyba okolice abs), gruszka z cięgnem, czujnik na pedał sprzęgła, manetka coś jeszcze ? (prośba o nr. , może będzie szybciej to kupić )
-
Montaż tempomatu A4 B5
Panowie ktoś coś podpowie? Na pewno ktoś ma z was taki schemat tyle osób i nic? Niestety "przy naszych AEB" mamy mega pod górę.... z montażem, a graty do tego skompletować to już...........
-
Alternatywa dla katalizatora
Czy ktoś kupował taki "zestaw" ? http://allegro.pl/katalizator-tlumik-audi-a4-a6-passat-1-8-20v-anb-i5065785315.html albo ten http://allegro.pl/show_item.php?item=5131733792 Opis ten sam, a dwa różne zdjęcia...
-
Zapowietrzone hamulce?
Może dla potomnych byście opisali co i jak za pomocą vag zrobić, żeby dobrze odpowietrzyć cały układ, czy przy tym zabiegu trzeba ruszać przy sprzęgle również ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jaką macie temperaturę oleju na zegarach? Wstawiłem czujnik po wykręceniu korka/zaślepki w podstawie filtra i dlatego pytam, bo podobno trzeba zrobić jeszcze "odwiert" głębiej ? Aktualnie pokazuje (po rozgrzaniu silnika) na 2 grubszej kresce lub blisko niej przed 120
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czy ta pompka z czujnikiem do avanta pasuje na pewno Czy trzeba szukać innego modelu ?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Nie wiem, tylko coś takiego wyczytałem... wracając do wcześniejszego info apropo ewentualnej zamiany w gnieździe, niestety trafiło mi się jedno ori valeo, drugie jest "inne" nie wiem co to za firma( dekiel z gniazdem, mogę wrzucić foto dla porównania, jakby się komuś przytrafiło) i w nim właśnie jest zmiana w pinologii (krótkie z regulacją silniczka)
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
To przepraszam za zamieszanie;) w takim razie coś chyba mam nie tak u siebie w lampach lift valeo , czy to prawda ?,cytuje " jak miales lampy boscha h7 h7 h1 to odlacz calkiem wypnij z instalacji wlacznik halogenów on robi ci zwarcie w obwodzie stad masz mizerna jakosc światła zarówka działa ci na niższym napieciu teraz (prawdopodobnie ), u mnie było podobnie! "
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ok jeszcze jedna kwestia (kompletuje zestaw do montażu) przy składaniu kostek z przewodami według "Schemat dla przejścia z Bosch na Valeo zespolone" wydaje mi się, że jest mały błąd? Według ori gniazda w lampie valeo na pinie 7 jest światło krótkie (na schemacie pusto), a na pinie 2 jest silnik poziomowania (na schemacie światło krótkie) ? Czy ktoś może to skorygować/potwierdzić/zaprzeczyć ?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Lampy oprócz 2 górnych śrub, mocujecie "jakoś" z tyłu (w liftach jest na to miejsce,w przedliftach niestety nie)jakiś patent/wspornik ? Czy tylko bolec pod lampą i górne ?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Foto "pożyczone" z innego portalu, ale może coś pomoże w ocenie...
-
Pompka centralnego zamka
Ma ktoś może foty kolegi karbonek z przeróbką z audi80 ?
-
Efekt zmiany koloru podświetlenia zegarow z czerwonego na białe ala' polift
Diody
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jak to jest z tymi MS tyle zachwalania w kategorii tych "tańszych", a teraz piszecie, że strach to zakładać i na tym jeździć... (nie każdy może sobie pozwolić na Lema;) niestety, a przemieszczać się trzeba...)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tylko co ? Płyn max (ponad zgrzew zbiorniczka), wtyczka sprawdzona (wypięta/wpięta, przewody nie uszkodzone) według rozpisek odnośnie płynu chłodniczego z tego co widzę nic się nie zmienia, chyba że czujnik w zbiorniczku jest inny w przedlift/.lift....
-
Manetka fis polift
Odkopię temat, ale fotki nie działają, a chciałem podpiąć prawą manetkę z fisem do avanta liftową , wcześniej były przedlifty, czy da radę tą prawą jakoś podpiąć (wycieraczki i fis) ?Czy muszę szukać koniecznie przedlifta ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
zegary, ale mój błąd zapomniałem zgrać ze sterownikiem silnika i dlatego migało już wszystko ok Czy trzeba koniecznie wymienić zbiorniczek płynu chłodzącego, bo piszczy i wywala błąd (chociaż temp. pokazuje ok)