Treść opublikowana przez rodzyn889
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
co daje przełożenie turbo z commoraila? Lada dzień będe wyciągał moje turbo do regeneracji bo przeładowuje (rok temu regenerowane) i może wrzuce tez ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja o 19 mam zebranie z kierasem (nowa praca nowe wytyczne itp.) nie wiem ile mi zejdzie ale i tak na 22 jade do arkadii po dziewcyzne, więc zajade jeśli jeszcze będziecie.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
PIEKNE!!!!
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam Srebro a4 b7 s-line z tyłu dwururka. Rej WD... przed 10 obok wjazdu na prymasa w waw
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Opony nie wybite, nie wyzombkowane? Jeśli felgi ok, to może przeguby biją? Półosie? Geometria do ustawienia? W sumie u mnie też jest bicie od 120 w zwyż minimalne i zależne od drogi po któej jade, na większych kołach bardziej czuć.
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
To mega wynik. Ja moim 245 chyba i juz nr chciał iść. W sumie nie było już pasa
-
odszkodowanie po kolizji
Jeśli robisz u nich to zazwyczaj za wycenę nie płacisz nic, ponieważ oni już sami sobie wliczają wycenę w "koszty" i odpowiednio traktują sprawce, co najczęściej kończy się wypłatą z OC ... Ja bym nie kombinował, oddał samochód na naprawę w ASO i powiedział kiedy chcesz odebrać i tyle. Aaaa, na czas oddania samochodu do serwisu przysługuje ci samochód zastępczy z OC lub FG, nie pamiętam teraz od kogo, jednak idzie to ze strony SPRAWCY zdarzenia! polisa typu komfort nie obejmuje napraw bezwypadkowy ch wiec tez pytanie jakie to było oc ?
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Na zimowym setupie tak. Drugi kpl czeka Dziękuje forumowiczowi oraz firmie: AUTO COLOR SHIFT z Warszawy, za profesionalną pracę przyciemniania szyb 4h pracy, przód 15stką, tył 35tką jest pięknie zdjęcia troche duże ISO ale nie było warunków póki co :/
-
odszkodowanie po kolizji
Zależy od aso . Jak masz znajomego to friko ci zrobi . U nas w waw około 250zl
-
odszkodowanie po kolizji
no raczej zależy od serwisu.
-
Strefa motocyklistów
To i ja się pochwalę moimi sztukami: Było było, jedna na sezon jak to z sukami bywa Co tu dużo pisać, kolejny sezon kolejne wyzwania szukam czegoś na 2015, był GPZ, GSXR k5 750 - GSXR K8 750 - GSXR K7 1000 - GSXR K9 1000. Obecnie poniżej 1000 nie ma sensu wsiadać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szukałem dla siebie . W pl nie ma raczej . Aso 650 zł około . Niemiecki jebay podobnie
-
Głośna praca silnika....
normalne?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja stoje na wulkanizacji czekam na swoją kolej :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja jadę odstawić moją na pociąg wschodni i będę się wybierał
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Tzn? Twardo? myślisz, że jest duża różnica między 18 a 19" w komforcie? nie wiem jeszcze, bo śnieg przyszedł i moje testy H** strzelił Może jak się ociepli do 10st to wsadze na jeden dzień. Na 19" naprawde czuć wszystko, ale auto jest mega stabilne, na kierownicy czuć że JEST TAM DOBRE KOŁO Kupiłem takie tam repliki RS4 18" ET-35 8j chyba + Falken Azenis FK 453 225/45/18. Działam póki hajs na koncie, w środe szyby - i kolejny dylemat :/ Jak bardzo je ściemnić robie wszystkie więc przód dopuszczalnie, ale tył ile dać?? Dodatkowo od razu polerka reflektorów oraz polerowanie szyby czołowej, jeszcze ori a jest masakra z nią po tylu latach, jak AC bedzie się kończyć to może wymienie W KOŃCU ŚNIEG, PIERWSZE BĄKI ZA PŁOTY MOŻNA POĆWICZYĆ PIERWSZE RAZY NAJGORSZE Z PRZYGODAMI https://www.facebook.com/video.php?v=1026446400704742&set=vb.100000181767643&type=3&theater
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To sreberko to ja chętnie obejrze
-
Jakie zegarki nosicie?
Obecnie jako roboczy: Casio Edifice EQW-M710DB -1A1ER coś takiego jak na foto: Jako dodatkowy: Jacques LeMans F1 (f5007a) jak na foto Wcześniej jakieś inne modele nie ważne moje marzenie to Tissot MotoGp:
-
Spotkania na drodze
RS4 B7 czerwone - rejka WZ, w strone warszawy wisłostradą dzisiaj rano na wysokości Mostu północnego , ktoś stąd?
-
Mapy RNS E 2015 8P0 919 884 CB
Źle wypaliła się płyta . Jak masz rns pl 750 to musisz zmienić notstnikiem w instance tez wersje . Ale masz zła nagrywarkę wiec raczej nie wypali się . Mam 2015 ale jeszcze nie testował em
-
Auto odpala i gaśnie po 2sek.
Zakoduj kluczyk? A jak nie ma mimo to sprawdź centralke. Wyjmij kompa i sprawdź czy jest od tego auta .
-
skrzypienie
czy dzieje się to w każdej temperaturze czy tylko w minus ? Masz skórę w samochodzie ? Czy dobiega to tylko z tyłu czy z bagażnika ? Konserwacja uszczelek na zimę była ?
-
Przymulone A4 B7 1.9 tdi 116km BRB
Podmień przepływke.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raczej nie powinien być w tamtym roku nie był
-
polerowanie lamp
Lampy czy reflektory?