Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MRoger

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MRoger

  1. klocki przebadane .. nówki i nie są luźne .. ale zdaje się że przegub już kończy swój żywot i banan do wymiany.
  2. Jestem zielony w temacie ... a czym się różni - tak dla laika ten 510xl od 520xl ??
  3. Bałem się PD ale kupiłem i nie żałuję jak na razie, kultura pracy, przyspieszenie, podatność na mody to zdecydowanie na plus.
  4. Pod obciążeniem turbinka parska
  5. Na pewno Aku .. u mnie pikało również jak miałem nie dokręcone klemy !!!!!
  6. MRoger odpowiedział(a) na jozek-k temat w 1.9TDI
    Ja osobiście znalazłem już kilka takich rzeczy do niczego
  7. MRoger odpowiedział(a) na DOCENT90 temat w Audi A4 B5
    Jak dla mnie to NIVO
  8. MRoger odpowiedział(a) na Bananek1979 temat w 1.9TDI
    dobry pomysł To może na przykład "Strefa Jedi"
  9. A ja w cenie opon 16 kupiłem nówki 15 + używane stalówki. Zainwestowałem w polskie fabryki Firestone Winterhawk 2 195/65/15 w weekend trestowałem w Lublinie i muszę przyznać że jestem mile zaskoczony. Dobrze się sprawują nie hałasują na asfalcie i bardzo dobrze trzymają na śniegu i na mokrym. Ogólnie polecam :>
  10. Zastanawiałem się i chyba lepszym rozwiązaniem będzie samsung I780 navi jest teraz w promocji z automapą
  11. eeee ... te buty to z boberka
  12. Sorki jeśli coś palnąłem ale byłem święcie przekonany że pompy nie ma
  13. Szukam prezentu i pomyslałem o czymś takim MEDION MD95000 (MIO 168) http://www.allegro.pl/item476725285_medion_95000_gps_mapy_99_sd_2gb_winpl_sirfii_krk.html Chodzi w zasadzie o nawigacje ale przy okazji będzie palm którego nie trzeba odblokowywać itp. żeby coś na nim zainstalować. Może ew. macie jakieś propozycje w podobnej cenie ??
  14. a po co do filtra powietrza doprowadzone jest podciśnienie
  15. w AJM ??? To by sobie kolega poszukał ...
  16. Ja ostatnio też miałem taką zawieszkę ... turbina nowa, rury od dolotu i podciśnienia sprawdzone więc pewnie n75 zaczyna szwankować .... jak myślicie ;(
  17. Już raz tak robiłem ... wymiana drzwi .... drzwi były ze szrotu
  18. No dobra starczy tych żali .. dziękuję wszystkim za wypowiedzi. Może jeszcze tylko ktoś mądry mi powie ile mam czasu na naprawę tego auta w ASO i przedstawienie im faktur.
  19. No jasne ... to jak będę miał szkodę całkowitą poproszą mnie o fakturę za następny samochód kupiony w ASO ew. zaproponują 5000 zł bez faktury Spróbuj odpowiedzieć na moje pytania ... zamiast zabawiać się w psychologa. Realnie straciłem 5000 zł z mojego majątku i tą stratę powinni wyrównać. Wszelkie "dbanie" ubezpieczycieli to mydlenie oczu i oszustwo. Mogę to wydać na co mi się podoba bo jak czepiacie się umów i prawa nigdzie nie jest napisane że muszę to wydać na naprawę ... i mam prawo naprawiać gdzie mi się podoba nie kumam czemu ma to ich zwalniać z wyrównania szkody w pełnym zakresie. Jak naprawiam w ASO to co ... mój samochód jest w gorszym stanie czy jak ? To jak robię w ASO to szkoda w moim samochodzie wynosi 5000. A jak nie robię w ASO to 1800. No i co wy na to ? Z 5 tys. realnie po odjęciu wszystkiego (udział własny itp) zostaje mi ze 2500 wiec gdzie ten zarobek ... a jak nie mam od ręki 2500 żeby to naprawić to dostanę połowę tego ... no rzeczywiście sprawiedliwe jak cholera. Ciekawe jak by było coś poważniejszego .. bo na szczęście samochód jeżdzi ... tylko brać te grosze i zamknąć mordę tak ... chyba już wszyscy w tym kraju się przyzwyczaili do walenia w d*pę na każdym kroku :doh1: Bierz co Ci dają i spier.....
  20. Penie macie rację ale czytałem OWU i tam również jest zapis o przywróceniu stanu auta z przed zdarzenia ... poz tym zapisane jest że naprawa w ASO. Czym w takim razie różni się ichniejsza wycena dla tych z zapisem i tych bez takiego zapisu ... po ch..ja płaciłem wyższą składkę. Nigdzie w wycenie nie jest uwzględniony spadek wartości auta. Ceny za części - zamienniki. Nijak się to ma do warunków umowy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.