Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MŁODZIAN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MŁODZIAN

  1. to nie są duże koszty ja bym wymieniał bo jak załadujesz samochód to całkiem się rozkraczy
  2. znajomy wymieniał w audi 100 i za cały zabieg z wyciągnięciem zapłacił 300 zł.
  3. ja bym poczytał trochę na ten temat jaki olej zalać skoro pisze na nim uniwersalny to ok.....ja pracuje w firmie która składa sprężarki od podstaw czyli włącznie z odlewem i u nas w zależności od modelu a jest ich ok 30 zalewa się 2 rodzaje.więc moim zdaniem jest ważne jaki olej zalać
  4. Nie jest standardowy wiem ze min są 2 rodzaje
  5. Najlepiej nabić ciśnienie azotem i zostawić na cały dzień żeby sprawdzić szczelność klimatyzacji. Jak kolega wcześniej napisał powinno dać do zrozumienia ze jest całkowity brak odczynnika. Ja u siebie dobijalem bo miałem 300g i słabo chłodziła i koleś mi mówił ze jak przyjdą upały to może nie dawać rady po nabiciu podczas chodzenia temp z nawiewów 3sC
  6. Normalne że obroty spadną ale później będą trochę wyższe niż bez klimy bo pracuje pod obciążeniem i w każdym samochodzie jak miałem było odczuwalne ze klima jest załączona
  7. uważaj bo podczas odkręcania tapicerki lubią pękać mocowania
  8. sprawdź czy nie masz wilgoci koło pompki
  9. na pewno się da bo ja kupiłem audi z właśnie oklejoną tą listwą i nie wygląda jak by to było robione na aucie.polecam ci carbon bo na prawde fajnie wygląda
  10. ja mam alpine 111r według mnie gra bardzo dobrze.nie mam porównania co do ori radia ale ma USB i dużo funkcji do rergulacji dodatkowo wyjście na sub
  11. Podobno wirnik od pompki audi 80 pasuje. W dziale warsztat zrob to sam jest o tym wątek. z audi 80 jest wytrzymalszy ale możesz przełożyć z każdej innej nie ma tam dużo roboty w dziale warsztat jest wszystko opisane
  12. MŁODZIAN odpowiedział(a) na armand82 temat w 1.6
    na pewno wszystko jest ok nie ma się co przejmować
  13. MŁODZIAN odpowiedział(a) na mercenariusz temat w 1.6
    nie bądź takim pesymistą nie może być tak źle....wiem coś o tej mocy miałem wcześniej V6 150KM a że ją skasowałem to kupiłem 1.6 i 101KM a skusiłem się tylko bo dobra cena... tylko najgorsze że moc nie przekłada się na spalanie bo poniżej 10l nie schodzi na 100KM
  14. MŁODZIAN odpowiedział(a) na mercenariusz temat w 1.6
    trafiłeś na studnie bez dna ja kupiłem taką z silnikiem 1.6 i przez pół roku tylko termostat i pompka centralnego a tak poza tym sama eksploatacja...ja bym nie brnął bardziej i kupił coś innego. Ale też nie wiesz co trafisz....zależy za ile byś tą sprzedał i za ile byś kupił kolejną..musiałbyś to przekalkulować co bardziej ci się opłaci czy swap czy zmiana...
  15. jak nie masz odczynnika to nie uruchomisz klimy
  16. MŁODZIAN odpowiedział(a) na Jacek78 temat w Audi A4 B5
    ja miałem taki błąd jak uległa uszkodzeniu łopatka w wirniku od centralnego zamka.jak pompka długo pracowała od razu pojawiał się błąd 1366 i 1367-po naprawie pomki wszystko było ok
  17. sprawdź przy otwieraniu/zamykaniu czy pompka długo czasem nie pracuje.masz jakąś nieszczelność lub uszkodzony wirnik w pompce
  18. niestety avanty tak mają.zawala się zamek brudem i nie da rady otworzyć zamka kluczykiem.możesz próbować jakimś wd przeczyścić może się uda.ja u siebie próbowałem ale dałem sobie spokój
  19. MŁODZIAN odpowiedział(a) na patres temat w Audi A4 B5
    ja w b5 mam na klapie napisane wszystko odnośnie klimy
  20. 15mm będzie ok ja mam felgi 8j i et 35 i jest na równo a ty będziesz miał efekt taki sam
  21. napewno jest tak że jak spadnie poniżej jakiejś temp.to klimy nie załączysz więc jak pokazuje -27 to działać nie będzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.