Treść opublikowana przez Armi
-
Moje A4 B5 '97
Kozackie kołpaki, w sam raz do wywalenia do kosza tak samo jak chrom wokół okien i ten z grilla i pod nim. Weź to wywal bo to straszna wioska. Takie ładne auto i super kolor lakieru a tak spaskudzony chromem na metry i ledami za 10zł. I te światła jakoś podejrzanie białe, mam nadzieję, że to nie hidy
-
Spoty LRY - odwołane
To tak jak ja ale usłyszałem na cb, że na 75km stoją więc się uspokoiłem.
-
Spoty LRY - odwołane
profil 50 Kurcze tak mnie 17 kuszą ale w tamtym roku po takich lasach się przedzieraliśmy, że sam teraz nie wiem. Spot o 18, prawda?
-
Spoty LRY - odwołane
Na rajd mazowiecki nikt oprócz mnie pewnie się nie wybiera :gwizdanie: ? Tak się zastanawiam czy jechać tam na 15 czy na 17
-
[B5 ADR] Przedstawiam moją Audi
To akurat najmniejszy problem bo jak zdemontujesz reflektor to od razu widać co trzeba wyciąć. Właściwie to trzeba odciąć kawałek blaszki. Rozumiem ale chodzi mi głównie o późniejszą np. korozję w tym miejscu, tego chciałbym uniknąć. Skąd ten pomysł? Wystarczy dobrze przeczyścić, odtłuścić i pomalować czymś odpornym na rdzę. Audi to nie opel
-
Spoty LRY - odwołane
Dawaj pewnie i tak zrobimy wypad na garwolińskie maryny [br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 14:06_________________________________________________Eeee lipa Topor jednak nie ogarnie sie dzisiaj na ziemiach lubelskich Wiec spontan dalej aktualny ale na 100% w Rykach Trochę szkoda to pewnie dlatego, że chciałem mu nakopać za zgarnięcie "mojej" klapy usa A tak na serio to szkoda szkoda szkoda.
-
[B5 ADR] Przedstawiam moją Audi
To akurat najmniejszy problem bo jak zdemontujesz reflektor to od razu widać co trzeba wyciąć. Właściwie to trzeba odciąć kawałek blaszki.
-
[ALL] Kiedy zakładacie letnie opony ?
tu to wygląda lepiej: fotki kiepstie bo telefonem robione Sorry, ale nie wygląda... straszne te fele ale jeśli Tobie się podobają to Potwierdzam, kiepskie
-
Spoty LRY - odwołane
Wracam z pracy i alusy przykręcam jak taki gość ma być Godzina chyba zależy od powrotu Roberta. Ja za 2h godziny kończę pracę, jadę zmienić opony i mogę być w każdej chwili.
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Taki też robi robotę:
-
Spoty LRY - odwołane
Parking przy szkole ale możemy wyjechać po Ciebie np na Orlen przed Rykami. Vag hmm ja mam, janjazda, Kowi chyba tez :gwizdanie:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Nie doradzajcie mu już, bo jeszcze kupi moje ulubione alufelgi
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
czy ja wiem czy usuwanie znaczka z klapy to dobry pomysł pokaż no jaką fote Dobry dobry, też mi się to nie podobało ale teraz uważam, że bez znaczka jest lepiej.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
W ASO auto viva trzeba było parę dni poczekać, dlatego najpierw lepiej zadzwonić i później przyjechać.
-
Spoty Puławskie
Moze następny piatek był by lepszy Też tak myślę ale w razie czego i w ten mogę podjechać. Dobra idę czyścić alufelgi
-
Spoty Puławskie
Jeśli chodzi o wzór to drugie. Coś w stylu bbs ch :gwizdanie:
-
Spoty Puławskie
Nie nie nie, pietnastki na zimę mają być takie jak ma Robert tzn janjazda. Albo czarna stal albo "słoneczka".
-
Spoty Puławskie
Skoro rozmowy ze spotów LRY przeniosły się do LPU. Pragnę poinformować, że nie szukam już klapy USA. Przeczytałem parę wypowiedzi na wątku Dibo, popatrzyłem na zdjęcia i potwierdzam, że wąska i długa rejestracja powoduje optyczne podniesienie tyłu. A ma być nisko i szeroko, w końcu nie po to mam gładką klapę. Zamiast klapy USA kupię chyba 15' na zimę. Takie: Tylko nie mogę znaleźć w przyzwoitej cenie i bez opon. Ale w sumie do zimy jeszcze dużo czasu. Kowi, a Ty gdzie szukasz tych alufelg? Nie rzuciły Ci się w oczy "słoneczka" ze zdjęcia ?[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 14:09_________________________________________________A właśnie może by połączyć wątki spotów LRY I LPU
-
Spoty Puławskie
Jutro mam wolne i jeśli uda mi się naprawić regulację lamp to w piątek przyjadę. Bez tego jazda nocą to męka.
-
[B5 AEB] Skromniutka - ale własna
Całkiem ciekawe plany, podobne do moich na początku. Jak masz już alufelgi to reszta pójdzie z górki. A i warto zdemontować hak.
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Miałem w planach klapę USA (min. tę którą sprzątnął mi sprzed nosa topor) ale po przeczytaniu Waszej rozmowy powoli zmieniam zdanie Mi znaczek OOOO odpadł sam i rzeczywiście zrobiło się szeroko. Jak klapa USA miała by mi to popsuć to dziękuję.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
http://allegro.pl/item959764511_nowe_lampy_audi_a4_98_01_komplet.html Te są depo na 100%. Sam kupowałem u tego sprzedawcy.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
359zł http://www.xenonowe.pl/index.php?MENU=oferta&id=20[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 19:13_________________________________________________Wiosna się zbiża, mody czas zacząć. Moje małe zmiany: 1) ksenony (żarniki Philips, japońskie przetwornice) 2) zerwanie chromu z allegro (co za syf ) 3) czarna ramka grilla 4) Białe postojówki led 5) Żółta folia do halogenów Zdjęcia po montażu w pierwszym poście
-
Pomoc w wyborze
Tylko 3.
-
[ALL B5] Czy te koła warte sa fatygi ?
Według mnie dużo ładniejsze byłby seryjne 15, o takie: Na tym zdjęciu są w kiepskim stanie i bez opon ale generalnie chodzi o wzór.