Treść opublikowana przez Armi
-
[ALL B5] A4 B5 a'la B7 filmik (zjawioskowe)
Dudi, coś takiego? Moim zdaniem
-
[B5 AAH] MOJA PIERWSZA A4:)))))
Lampy rzecz gustu, według mnie ładniejsze będą te ledy:
-
[B5 AAH] MOJA PIERWSZA A4:)))))
Przód trochę do poprawki, kierunki na białe i będzie Ciekawe jak u Ciebie wyglądałałyby takie lampy:
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Też zauważyłem taką tendencję ale to chyba dobrze. W sumie nie ma co się handlarzom dziwić, teraz ludzie są trochę bardziej świadomi i przyjeżdżają z miernikami lakieru, vagami, mechanikami i lakiernikami
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale ja nie mówię, że on jest zdrajcą czy że to on głupot napisał. Tylko o tym co pisała reszta np. że u nas za .eu lecą bany :>
-
[ALL B5] A4 B5 a'la B7 filmik (zjawioskowe)
Przód ok ale tył tak jak myślałem
-
Spoty LRY - odwołane
Bolek, nie mijałem się z Tobą na Stawskiej w DBL jakieś pół godziny temu? Jechałem na Dęblin a Ty na Ryki (Stawy).
-
SPOTY RADOMSKIE
Pewnie dostanę bana na .ełu ale nie mogłem patrzeć na głupoty wypisywane w temacie spotów radomskich. Mosad z eu to kolega Adrian czy ktoś inny? (właściciel b5 z felgami od rsa chyba )
-
Spoty LRY - odwołane
A kto przyjechał 4 avantem? Conti?
-
[ALL B5] A4 B5 a'la B7 filmik (zjawioskowe)
Przód tylko ciekawe jak reszta.
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
Hmm, a ja mam wrażenie, że w czasie hamowania albo przyśpieszania lampa drży i dlatego jest niebieska poświata. Tyle, że ja mam samą soczewkę.
-
[ALL B5] A4 B5 a'la B7 filmik (zjawioskowe)
Ja się nie nabijam, tylko uważam, że lepszym rozwiązaniem jest pójście w stronę delikatnego tunningu. Samochód nie musi mieć nieoryginalnych zderzaków, wielkich spojlerów, ledów etc żeby się za nim ludzie na ulicy oglądali. Np. auto kolegi KANAL, jest tego przykładem. Pisałeś, że szukasz projektów, myślę, że ta strona może być dobrym ich źródłem: http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=2040066 Dyplomatą to ja nie jestem, i czasem zdarzy mi się coś napisać/powiedzieć zbyt niedelikatnie. Miałem skasować mój wcześniejszy post ale denveco zdążył już na niego odpowiedzieć.
-
Spoty LRY - odwołane
Jaki tam remis przecież były 3 Avanty, no przez chwile 4 i jeden Sedan :polew: Nie wiem jak liczyłem ale tak mi właśnie wyszło Zła aura chyba.
-
[ALL B5] A4 B5 a'la B7 filmik (zjawioskowe)
Nie będę z tego powodu płakał. Nie podoba się tunning-laminat rodem z Need for Speed, dlatego moje auto wygląda tak jak wygląda. Nie będę robił sobie z samochodu calibry. Popatrz jakie są opinie użytkowników tego forum na temat projektów, które tu wstawiasz. Jedynie ten ostatni jest całkiem
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Fighting to straszna bajeczka Skojarzyło mi się z trylogią Goal.
-
[ALL B5] A4 B5 a'la B7 filmik (zjawioskowe)
Właśnie zderzak tylny jest najbrzydszym elementem tego auta (na równi z niebieskim podświetlaniem zegarów). _________________________________________________ Chociaż patrząc na auto z Twojego podpisu nie jestem zdziwiony, że Ci się podoba.
-
[B5 AFN] A4 by amokk
To był pakiet sport a nie s-line.
-
[B5 AFN] Dziwny szum podczas przyśpieszania , wewnątrz i na zewnątrz
Robiłem logi,oprócz zacinających się łopatek turbo i niedomagającej regulacji kąta wtrysku nic nie wyszło. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_prosze_o_analize_logow-t95713.0.html Może ktoś coś jeszcze zobaczy.
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
Bierz 5000k Chyba powinieneś przykręcić osłonę. Przynajmniej na zdjęciu wygląda na odkręconą.
-
Spoty LRY - odwołane
Brakuje mojego czarnucha. Byłby remis sedan vs avant i 1:0 dla czarnych
-
[B5 AFN] Dziwny szum podczas przyśpieszania , wewnątrz i na zewnątrz
Zostawiam auto mechanikowi, nie odbiorę dopóki nie znajdzie przyczyny syku Mam pewnie kilka nieszczelności, jedną znalazłem ale na resztę nie mam ani siły ani nerwów.
-
[B5 AFN] Dziwny szum podczas przyśpieszania , wewnątrz i na zewnątrz
Załamka, znów mi syczy. Co prawda trochę ciszej i inaczej bo tak bardziej "pierdzi" w czasie przyśpieszania. Został mi do wymienienia przewód od EGR, mam nadzieję, że to on jest winny. _________________________________________________ Pretor, mi też przestaje syczeć po pewnym czasie. Syczy wtedy jak dodaję gazu.
-
Spoty LRY - odwołane
Ma rejestrację LRY Kxxx??
-
Spoty LRY - odwołane
Znacie to auto?
-
Spotkania na drodze
LRY? To nawet nie wiedziałem, że ktoś w ryckim ma takie auto. Hmm chociaż kiedyś widziałem takie auto u nas, a nie miał rejestracji z szóstkami? Raczej nie jest z klubu.