Treść opublikowana przez Armi
-
[ALL B5] 1.9 tdI 110ps avant:)wszystko na 2i3stronie;)
Ok, sam o to prosiłeś. Agro tunning w postaci: s-line w grillu chrom pod lampami esowy znaczek z tyłu listwa chrom tył listwy s-line na bokach chrom pod lampami za mocny xenon :sick3: Poza tym małe kółka i straszliwy allroad. Plus, że xenon w lampie soczewkowej i chrom wokół zegarów Trochę pracy Cię z nią czeka.
-
Gorsze przyśpieszenie?
Zgadzam się z Dibo. Jeżdżę na zimowych 15 i powiem, że wcale nie ma aż tak wielkiego komfortu. Czasem w ogóle zapominam, że jadę na 15' a nie na 17', bo w moim przypadku różnica w komforcie jest niewielka. I wcale nie mam wybitego zawieszenia. Tak czekałem na miękkość i komfort po przesiadce z 17' na 15' a tu lipa
-
[B5 AFN] Szukam orginalnego spojlera
Znalazłem swój przedni hokej do zderzaka przed liftem. Sprzedam po taniości. W razie czego wkleję zdjęcia.
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Nienawidzę brewek ale na Twoim aucie wyglądają świetnie. Tak jak ktoś napisał, samochód wygląda jak naćpany
-
[ALL B7] Jak rozpoznać czy felga S4 jest oryginalna?
Wygląda na to, że tak.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Ja tak samo mam tyle ile mam. Ale prawda jest taka, że 90% to liczniki kręcone.
-
[B5 ADR] Zaniżona wycena szkody ?
Najlepiej stwórz nowy wątek i wklej zdjęcia. Bez zdjęć to można co najwyżej powróżyć.
-
[B5 AFN] Szukam orginalnego spojlera
hmmm o dziwo jest ich kilka na alledrogo :gwizdanie: Nie wszystkie są do diesla, bez wycięcia na hak, całe i nieklejone, bez dziur po parcotronicu itd. Wcale nie jest łatwo znaleźć.
-
[ALL B5] Sprężyny FK04/FKS04HA, ile obniżaja??
Nie tylko, nie pojeździsz sobie za długo ale popodskakujesz jak piłka, przytrzesz spód wiele razy itd. Za duże obniżenie, żeby jeździć na seryjnych amortyzatorach. Wiem z autopsji.
-
[B5 AFN] Szukam orginalnego spojlera
Znam ten ból, szukałem hokeja do tylnego zderzaka. Trwało to chyba z miesiąc
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
Wiem Chodziło mi tylko o wzór.
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
A odnośnie alufelg i rs4, te też są niezłe. Widziałem na żywo, na b5 - pasują http://allegro.pl/item778811604_17_rs4_audi_5x100_germany_rasowe.html
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
Pierwsze to ford puma a drugie calibra
-
Spoty LRY - odwołane
Ranga mi się zmieniła
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
Czekam na zdjęcia w dzień (już z ciemnymi szybami). Wiesz może jaką folią są ściemnione (jak bardzo ciemną)? _________________________________________________ Do Twojego auta pasowałyby takie felgi
-
Spoty LRY - odwołane
Kowi, czy Twój lanos ma ledy? Widziałem takiego ostatnio
-
Gorsze przyśpieszenie?
Zgadzam się, ja po przesiadce z 15' na 17' nie zauważyłem żadnego spadku dynamiki a mam trochę mniej koników.
-
[B5] automat - 1,9 110km czy 90km ?
Tylko, że kolega pytał o silniki 90KM lub 110KM. Bierz 110KM
-
[B5 1Z] Nie świeci mi kontrolka od podgrzewania świec żarowych
Świeciła się ta kontrolka kiedykolwiek? Sprawdź czy masz tam poprowadzoną wiązkę. Ja u siebie nie mam tej kontrolki, nie mam nawet miejsca na żarówkę. Najśmieszniejsze jest że na vagu wyskakuje błąd niezapalającej się kontrolki świec żarowych.
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
Zgodzę się ze Skylinerem, tylko w moim przypadku nie ma problemów z koleinami (przez mój śmieszny profil opon 205/50/17). Ja na wiosnę będę obniżał auto bo delikatna gleba nie dość, że ładnie wygląda to poprawia prowadzenie auta. Gleba ma też swoich przeciwników (zwykle tych, którzy nigdy jej nie mieli albo tych, którzy obniżali zmieniając tylko sprężyny). Jak chcesz obniżać to zmieniasz i sprężyny i amortyzatory (albo kupujesz gwint ).
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
Jesli miala to byc aluzja to nie wiem gdzie Ty tam lexusy widzisz Brakuje im i do lexusow i do innych LEDow sporo To nie żadna aluzja tylko stwierdzenie, że wioską to można lexusy nazwać a nie takie LEDy.
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
Przesadzasz, to są nie wieśniackie lexusy.
-
[ B5] sedan listwy chromowe
PISZ PO POLSKU BO TEGO SIĘ CZYTAĆ NIE DA.
-
Co wyrezać za 1200zł ?
Ładne ale to repliki prawda? Nosb, takie sprzedawał tyle, że bez opon.
-
Co wyrezać za 1200zł ?
Ta lotka jest Plus ładne felgi min. 17' bo na 16' to A6 wyglądają śmiesznie a i jak felgi to gleba.