Treść opublikowana przez Armi
-
Motoryzacja nie tylko dla mężczyzn
Mily, nie da się ukryć, że masz dosyć tradycyjne podejście do kobiet. Odwrotnie niż ja. Mnie dziewczyny w typie księżniczki tylko irytują i odrzucają swoim brakiem zaradności. Btw. smaruję ręce kremem i nie widzę w tym nic złego
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
Lampy są bardzo ładne. Tylko ta tak jakby ich otoczka jest bordowa chyba Są dużo lepsze niż te stare
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Możesz wstawić do działu warsztat :oklaski:
-
[ALL] Prosze o opinie zestawu CB
Przenieś do wątku, jaka antena do cb-radia. Poza tym było
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Może rzeczywiście lepiej bez kołpaków Sprzedałbym te 3, które mam. Pomyślę. Chodzą za mną te LEDy _________________________________________________ Przemyślałem sprawę kołpaków - założyłem zimówki na stalówkach. Kołpaki idą na sprzedaż. Chcę już wiosnę i 17'
-
Spoty LRY - odwołane
Jakby ktoś nie wiedział to zima idzie. Zmiana opon na zimówki, często z kołpakami i takie tam. Teraz zadanie: proszę dobrze się rozglądać czy na jakimś płocie nie wisi albo na parkingu nie leży taki oto kołpak: Za odnalezienie
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
O wiem, pierwszy i ostatni zimowy mod. Kołpak muszę kupić z Niemcowni samochód przyjechał na zimówkach z trzema kołpakami. O taki:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Spoko loko. Byle do wiosny. W końcu marca będzie gleba, później ciemne szyby i grill z polifta.
-
[B5 ADR] Prośba o sugestie z wyceną szkody
Będzie dym. Pierwsza wycena zawsze jest zaniżona ale teraz to przesadzili
-
Motoryzacja nie tylko dla mężczyzn
Myślę, że czujesz się trochę zagrożony Nie bój się faceci zawsze będą kobietom potrzebni.
-
Spoty LRY - odwołane
Na razie to tylko plany ale intensywnie myślę. Generalnie to ledy nie podobają mi się za bardzo. Ale te są ładne.
-
[ALL B5] Szukam zdjęć świateł LED na ciemnym aucie
Światła mcm00-ma widziałem na żywo. Ładne ale chciałbym zobaczyć jak wyglądają te których zdjęcie umieściłem w pierwszym poście. Na zdjęciach z allegro wyglądają świetnie, kosztują 500zł więc nie jest tak źle. Ale muszę je zobaczyć na aucie, zanim kupię.
-
[ALL B5] Szukam zdjęć świateł LED na ciemnym aucie
Jasne, możesz wkleić zdjęcie.
-
Jaką antene wybrać
Uniden 520xl+ sirio ml145 to idealny zestaw. A jak ktoś nie lubi długich anten to florida
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Sam nie wiem Przyzwyczaiłem się w sumie do tego.
-
[A4 B5] Czy pasują zderzaki po drugim lifcie ?
Tylko ślizgi. Mówię o przednim zderzaku.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Z klejeniem bywa różnie. Ułamałem ten bolec, kleiłem na różne sposoby (i ja i później lakiernik/mechanik). Mimo, że bolec jest doklejony, lampa dalej delikatnie się trzęsie A i pewnie przez to przepala mi się ciągle jedna żarówka.
-
Motoryzacja nie tylko dla mężczyzn
Chyba powinnaś poznać moją dziewczynę :gwizdanie: Wie o motoryzacji duuużo więcej niż ja.
-
[ALL B5] Szukam zdjęć świateł LED na ciemnym aucie
Szukałem i nie znalazłem. Chodzi konkretnie o te (żadne inne) światła zamontowane w aucie. Szczególnie mile widziane są zdjęcia w dzień.
-
[B5 ADR] MOJA ZABAWKA!!! AUDI A4
Był tu już taki jeden, któremu napisałem że przynosi wstyd klubowi naklejając na swoje "cudo" naszą naklejkę. Podwinął ogon, skasował zdjęcia i pewnie uciekł na eu. Ciekawe jak będzie tym razem
-
[ALL B5] Prośba o pomoc przy obniżeniu zawieszenia
i co z tym fantem?? :cool1: widze że ucichło....gdzie znalesc pewne dane przód/tył ?? Nie mogę tego znaleźć teraz Ale tych 39 centymetrów jestem pewien. Moje auto ma w miarę nowe seryjne sprężyny, które jeszcze nie siadły. Z przodu i z tyłu jest 39 centymetrów. _________________________________________________ Mam http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t17365.0.html;highlight=dzis+zmierze+jeszcze+odleg%C5%82o%C5%9B%C4%87+od+piasty+do+rantu+b%C5%82otnika+i
-
Spoty LRY - odwołane
Gelo, dzięki Mi chodzi o to żeby te światła dobrze wyglądały w dzień. W nocy wiadomo, że będą wyglądać dobrze
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Też tak słyszałem, w tvn turbo mówili ale nie pamiętam jaki to był program.
-
[B5 ADR] MOJA ZABAWKA!!! AUDI A4
Przód jest lepszy od tyłu bo tył :sick3: Chłopak młody jest, ma jeszcze czas żeby zrozumieć, że to co zrobił z autem to agro - tunning. Tylko naklejki klubowej nie przyklejaj.
-
[ALL B5] Prośba o pomoc przy obniżeniu zawieszenia
Zmierzę też przód. Ja te informacje, że jest 39 znalazłem na naszym forum, już jakiś czas temu. Skopiowałem sobie i zostawiłem bo mam w garażu sprężyny obniżające o nie wiadomo ile. Chciałem je zamontować w aucie i sprawdzić o ile mi siadło.