Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Nie wiem chłopie jak Ty tego ulepa sprzedasz. Każdy wie, że samochód po dzwonie, zamiast poduszek twarde zaślepki. Absolutnie nie podoba mi się to co z tym samochodem zrobiłeś. Chociaż podziwiam Twój upór i w ogóle to, że się podjąłeś takiego zadania.
  2. Ładne ale nie wiem czy to Audi pasuje. Na pewno nie do B5.
  3. Ścierali chrom. Gdzieś na forum jest przepis tylko teraz nie mogę go znaleźć.
  4. Bzdura. Na forum jest kilka aut z ramką grilla pomalowaną na czarno.
  5. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Właśnie Kowi, pokaż wszystkim jakie masz piękne klamki. _________________________________________________ Bolek, dziadu Po Dęblinie się bujasz a na spot nie przyjeżdżasz Widziałem Cię dziś na mieście o 22:20
  6. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Pany, jak mnie to syczenie wk$@^$%* Rozkręciłem i obejrzałem wszystkie węże. I nic. Zaślepiłem egr, syczenie delikatnie przycichło ale dalej je słychać. Nie mam już siły :ranting1:
  7. To "ta" kartka, tam na dole są jakieś ceny ale nie wiem czy o to chodzi. Ja te sprężyny dostałem z samochodem.
  8. Dokładnie tak jak kolega napisał. Ja miałem jeszcze świadka ale nie wiem czy ma to jakieś znaczenie.
  9. VAG wykazał taki błąd: 00626 - Glow Plug Indicator Light (K29) 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent Światło indykatora świecy żarowej - tyle wiem ale nic mi to nie mówi. Przeszukałem nasze forum oraz inne WV i nie znalazłem odpowiedzi o co chodzi. Czego mam szukać w tych świecach? Dodam, że świece jakieś 3 miesiące miałem wymieniane na takie z górnej półki.[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 12:47_________________________________________________Chyba wymyśliłem. Może zwyczajnie chodzi o kontrolkę świec żarowych w liczniku. Nadpalona jest albo, że się od czasu do czasu nie zapala.
  10. Cenowo niewiele drożej. Pomyślę
  11. co masz na myśli? za mocno migają i widać w kabinie? nie za mocno widac pod obudowa te diody, za mocno sie odznaczaja i mi sie to nie podoba ale to tylko moje zdanie wiec bez cisnień Zgadzam się. Poza tym diody w kierunkowskazach to żaden bajer. Najlepiej będzie jak zamiast swoich pomarańczowych wstawisz takie same (kształt, wygląd) tylko białe.
  12. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Robercik, dziękuję bardzo Teraz mam zagadkę co to za błąd: 00626 - Glow Plug Indicator Light (K29) 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent Światło indykatora świecy żarowej, nie mam pojęcia o co chodzi _________________________________________________ Zamówiłem już vaga
  13. Szczerze, to najlepszym rozwiązaniem są białe kierunki od skody. Ani nie odstają ani nie rzucają się bardzo w oczy.
  14. Dzięki wielkie! Mam identyczne sprężyny i nikt nie był mi w stanie powiedzieć o ile obniżają. Na takich sprężynach kupiłem auto,dostałem kartkę, z dekry, że obniżają o 30mm ale wydawało mi się, że jest znacznie niżej. To chyba te same sprężyny:
  15. Pasuje Przedliftowy znaczek pasuje do polifta na 100% Odnośnie reszty, nie wypowiadam się. Chociaż patrząc na zdjęcia można powiedzieć, że do grilla od rs-a znaczek ze zwykłego grilla nie podejdzie
  16. Podłączę się. Mam do wydania +/- 300zł na zestaw cb. Zdecydowałem się na alana 109+ sirio ml-145 (antena magnesówka będzie na dachu). Jeżdżę głównie po trasie. Dobry zestaw wybrałem? Orientujecie się czy jak kupię zestaw w sklepie to mi go od razu zestroją czy muszę jechać gdzieś na zestrojenie?
  17. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    18, gdybym nie mógł dotrzeć to i tak Agnieszka z laptopem przyjedzie. Robert, będziesz?
  18. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Kurde, malowanie w domu mam Dla mnie im później tym lepiej.
  19. dobre Ludzie tak zazdroszczą audi, że ze swoje parchy próbują do nich upodobnić vide ledy w zderzaku, lampy w stylu tych z b8. A tu proszę, przód b7 w vento.
  20. Wzór jest Skoro 17' mają być połączenie wyglądu i komfortu to profil minimum 45.
  21. Ledy w zderzaku to jeszcze nic te postojówki Dawno takiej choinki nie widziałem Oprócz świateł auto prezentuje się bardzo dobrze. A jak wywalisz te "cuda z przodu" to będzie jeszcze lepiej.
  22. Z pokazanych przez Ciebie to tylko BBSy Reszta kiepska, szczególnie te z rantem.
  23. Przede wszystkim allegro. W wyszukiwarce wpisuj raczej listwy ozdobne a nie dekory. Przykładowy link http://allegro.pl/item737049618_listwy_dekory_drzwi_audi_a4_lift_karbonowe_jasne.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.