Treść opublikowana przez Armi
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
Nie wiem chłopie jak Ty tego ulepa sprzedasz. Każdy wie, że samochód po dzwonie, zamiast poduszek twarde zaślepki. Absolutnie nie podoba mi się to co z tym samochodem zrobiłeś. Chociaż podziwiam Twój upór i w ogóle to, że się podjąłeś takiego zadania.
-
[ALL] Świecące listwy progowe - choinka ?
Ładne ale nie wiem czy to Audi pasuje. Na pewno nie do B5.
-
Błąd: Glow Plug Indicator Light (K29)
Dzięki, można zamknąć.
-
[B5 AFN] Jak pomalować obwódkę grilla na czarno
Ścierali chrom. Gdzieś na forum jest przepis tylko teraz nie mogę go znaleźć.
-
[B5 AFN] Jak pomalować obwódkę grilla na czarno
Bzdura. Na forum jest kilka aut z ramką grilla pomalowaną na czarno.
-
Spoty LRY - odwołane
Właśnie Kowi, pokaż wszystkim jakie masz piękne klamki. _________________________________________________ Bolek, dziadu Po Dęblinie się bujasz a na spot nie przyjeżdżasz Widziałem Cię dziś na mieście o 22:20
-
Spoty LRY - odwołane
Pany, jak mnie to syczenie wk$@^$%* Rozkręciłem i obejrzałem wszystkie węże. I nic. Zaślepiłem egr, syczenie delikatnie przycichło ale dalej je słychać. Nie mam już siły :ranting1:
-
[ALL] Pomóżcie rozgryźć rodzaj tych sprężyn.
To "ta" kartka, tam na dole są jakieś ceny ale nie wiem czy o to chodzi. Ja te sprężyny dostałem z samochodem.
-
[ALL] Wgniotek na błotniku.
Dokładnie tak jak kolega napisał. Ja miałem jeszcze świadka ale nie wiem czy ma to jakieś znaczenie.
-
Błąd: Glow Plug Indicator Light (K29)
VAG wykazał taki błąd: 00626 - Glow Plug Indicator Light (K29) 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent Światło indykatora świecy żarowej - tyle wiem ale nic mi to nie mówi. Przeszukałem nasze forum oraz inne WV i nie znalazłem odpowiedzi o co chodzi. Czego mam szukać w tych świecach? Dodam, że świece jakieś 3 miesiące miałem wymieniane na takie z górnej półki.[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 12:47_________________________________________________Chyba wymyśliłem. Może zwyczajnie chodzi o kontrolkę świec żarowych w liczniku. Nadpalona jest albo, że się od czasu do czasu nie zapala.
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Cenowo niewiele drożej. Pomyślę
-
[ALL B5] Wybór bocznych kierunków
co masz na myśli? za mocno migają i widać w kabinie? nie za mocno widac pod obudowa te diody, za mocno sie odznaczaja i mi sie to nie podoba ale to tylko moje zdanie wiec bez cisnień Zgadzam się. Poza tym diody w kierunkowskazach to żaden bajer. Najlepiej będzie jak zamiast swoich pomarańczowych wstawisz takie same (kształt, wygląd) tylko białe.
-
Spoty LRY - odwołane
Robercik, dziękuję bardzo Teraz mam zagadkę co to za błąd: 00626 - Glow Plug Indicator Light (K29) 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent Światło indykatora świecy żarowej, nie mam pojęcia o co chodzi _________________________________________________ Zamówiłem już vaga
-
[ALL B5] Wybór bocznych kierunków
Szczerze, to najlepszym rozwiązaniem są białe kierunki od skody. Ani nie odstają ani nie rzucają się bardzo w oczy.
-
[ALL] Pomóżcie rozgryźć rodzaj tych sprężyn.
Dzięki wielkie! Mam identyczne sprężyny i nikt nie był mi w stanie powiedzieć o ile obniżają. Na takich sprężynach kupiłem auto,dostałem kartkę, z dekry, że obniżają o 30mm ale wydawało mi się, że jest znacznie niżej. To chyba te same sprężyny:
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Pasuje Przedliftowy znaczek pasuje do polifta na 100% Odnośnie reszty, nie wypowiadam się. Chociaż patrząc na zdjęcia można powiedzieć, że do grilla od rs-a znaczek ze zwykłego grilla nie podejdzie
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Podłączę się. Mam do wydania +/- 300zł na zestaw cb. Zdecydowałem się na alana 109+ sirio ml-145 (antena magnesówka będzie na dachu). Jeżdżę głównie po trasie. Dobry zestaw wybrałem? Orientujecie się czy jak kupię zestaw w sklepie to mi go od razu zestroją czy muszę jechać gdzieś na zestrojenie?
-
Spoty LRY - odwołane
18, gdybym nie mógł dotrzeć to i tak Agnieszka z laptopem przyjedzie. Robert, będziesz?
-
Spoty LRY - odwołane
Kurde, malowanie w domu mam Dla mnie im później tym lepiej.
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Pasuje
-
Audi czy VW?
dobre Ludzie tak zazdroszczą audi, że ze swoje parchy próbują do nich upodobnić vide ledy w zderzaku, lampy w stylu tych z b8. A tu proszę, przód b7 w vento.
-
[B6 AWX] 17" zamiast 15" replika felg RS4
Wzór jest Skoro 17' mają być połączenie wyglądu i komfortu to profil minimum 45.
-
[ALL B5] Moja Zielona A4
Ledy w zderzaku to jeszcze nic te postojówki Dawno takiej choinki nie widziałem Oprócz świateł auto prezentuje się bardzo dobrze. A jak wywalisz te "cuda z przodu" to będzie jeszcze lepiej.
-
[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA
Z pokazanych przez Ciebie to tylko BBSy Reszta kiepska, szczególnie te z rantem.
-
[B5] Potrzebuje dekory!!
Przede wszystkim allegro. W wyszukiwarce wpisuj raczej listwy ozdobne a nie dekory. Przykładowy link http://allegro.pl/item737049618_listwy_dekory_drzwi_audi_a4_lift_karbonowe_jasne.html