Treść opublikowana przez Armi
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Daleko troche. Pozatym na tym MOP 2 to w połowie drogi od LBN ryk i Puław. Na nasza wioske nie wchodzisz wiec w połowie drogi możesz byc organizatorem równie dobrze jak ja Moge objąć patronat nad imprezą Jestem za:grin: Wreszcie zobaczę Twoje 2.5:naughty:
-
[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!
Świetna jest:naughty:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Nie odkleja się. Naklejasz raz, dobrze dociętą folię do lamp i z odległości większej niż pół metra ciężko jest dojrzeć, że to folia.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Moja od 4 miesięcy:decayed:
-
[ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!
Siema:hi: Tylko nie pij przy tym za dużo (wiesz czego)
-
A4 Diesel
Gleby, ten samochód musi mieć glebę Ogólnie, zapowiada się ciekawie:naughty:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie będzie. Tam czasem nie ma miejsca na jedno auto a co dopiero na spot. ---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ---------- Dla mnie bez różnicy - może być i Lublin. Nie mam limitu km na spot.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Czemu nie:whistling:
-
Brak kompresji, silnik nie działa
Kupuj używkę, to nie są duże koszty w porównaniu do remontu.
-
Dobrzy chiptunerzy
na awx bo jest P&P
-
[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW
Mi też, wybrałbym inny kolor ale zawsze to lepsze niż zwykła czarna stalówka.
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Niestety, muszę się zgodzić podróbka grilla RS wygląda słabo (siatka jest tak jakby zapadnięta). Moim zdaniem, lepszym i tańszym wyjsciem byloby pomalowanie ramki seryjnego, nawet przedliftowego grilla na czarno i "polowanie" na ori grill od esy czy rsa, ktore da sie kupić w podobnej cenie co fake. Ale co kto lubi:wink:
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Ramki zmień
-
[B5 AJM] Czarny Avant by zychu
Najlepsze recaro jakie można mieć w B5. Rewelacja:kox:
-
[B6 AWX] Granat na zapłonie 160KM/398NM RNS-led 320/288mm
Cristoforo:hi: Twoja B5 była świetna i mega zadbana, B6 zapowiada się równie ciekawie:naughty:
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Fajnie piszecie, jak się dba tak się ma. Tylko, że to dbanie nie polega na głaskaniu silnika tylko na $$$, którą się do niego dokłada.
-
[B6 BBK] Moje S4
Gratulacje. Chociaż nie powiem, miałem nadzieję, że może jeszcze ją zobaczę w Radomiu:wink:
-
1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
Dobrze wygląda:naughty:
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Szprychy ładniejsze niż OEM-owe białe:whistling:
-
[ALL B5] Audi S4
Świetnie:banan:, też tak chciałem ale do daily car Ragga odradził.
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
Moc da więcej frajdy:whistling:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Będzie podobnie a nawet lepiej bo ją obniżę
-
B6 by Armi - sesja s.25
Moje BIX-y nie są od Gwertego. Czester je robił. Na razie jestem na etapie - kupię sprężyny a nie gwint ale zobaczymy
-
B6 by Armi - sesja s.25
Gwerty wrzuci obrysy a uszczelnienie przy okazji. 50zł obrysy, 100zł robocina + wysyłka.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Oj brakuje felgi i gleby w sumie też Prawdopodobnie przyszła felga jest widoczna na A6 z lewej strony: Opona 205/40, minimalny naciąg