Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Dzięki. Lewy bix paruje:ranting: W następny poniedziałek wysyłam lampy do Gwertego na montaż oryginalnych obrysów i uszczelnienie lampy.
  2. Philips oferuje żarniki d2s o barwie ~5000k i są to właśnie Colour Match. Odsyłam na stronę producenta: 85122CMS1 Philips Reflektor samochodowy 85122CMS1 D2S 85*V 35*W - Philips Support Większość nowych aut ma żarniki o barwie 5000k.
  3. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Sezon zakończony:naughty:
  4. Świetny zakup:naughty:
  5. Dlaczego? Ludzie zarniki d2s (te po30zl) odsylaja i sprzedawcy wymieniaja na inne. Żarnik to przedmiot jak kazdy inny.
  6. Może tak jak w S3 jest. Czyli calosc plus plastiki w boczkach drzwi. W A3 fajnie to wyglada, tyle ze tam nie ma dekorow w ogole.
  7. Jestem tego samego zdania. Dla laika fake rs4 jest ale ktoś kto się zna od razu pozna, że to grill próbujący udawać ten rs-owy. To nawet nie jest replika:wink:
  8. Wada, mam takie w A3 i świecą ekstra. Tylko kupić oryginały w dobrych pieniądzach jest ciężko:kwasny: W ogóle żarniki Philipsa są podrabiane na potęgę.
  9. Ładna:thumbup1: 2 din w środku:naughty:
  10. michal.m:whistling: ---------- Post dopisany at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ---------- Moment nie wiem czy 15 minut walczyłem:wink: W dwóch miejscach od góry trzeba wciecie zrobić i na dole połowę szerokości wyciąć i siedzi. Jozek mam dorabiany:wink: Taki ulep nie jest zły. Czarny ryj w B6 jest mega:naughty:
  11. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Śmieszne bo to są najtańsze ledowe żarówki - 4 zł za komplet:decayed:
  12. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Dejf, ja po prostu nie jestem przekonany do BigT. W B5 miałem turbo AWX, zmieniłem na BRD - denerwowało mnie czekanie na moc. Fakt, moc była w sumie większa i to było czuć ale nie jechało od samego dołu(logiczne, to większe turbo). Mimo większej mocy miałem wrażenie, że samochód jest słabszy niż na turbo AWX. Zacznę od GTB17, jeśli będzie słabo to wpadnie GTB22. ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ---------- Aaaa, zmieniłem postojówki:decayed:
  13. Jako fan żółtych halogenów :punish:ale jeśli takie wolisz to mi nic do tego:tongue4:
  14. Wiedziałem, że wpadnie na Polish Works:naughty: Gratulacje, lampy są świetne:cool:
  15. Od razu mix na Polish Works:naughty:
  16. Wspaniałe auto:slina:
  17. Polerka Panie, zrób porządną polerkę a nie poznasz auta:whistling: Masz perłowy lakier, warto to wykorzystać
  18. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Może dlatego, że nie każdy potrafi je wystroić. Mamy przykłady na forum:wink: If You know what I mean:wink:
  19. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    I strojenie u Spanky-ego?
  20. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Gość chciał się brać, więc porównanie było. Pisałem, że lepszym wyjściem niż modyfikacje B6 na grube konie jest zmiana turbo na ARL w A3, skoro już teraz do setki jedzie jak 4.2 V8 w C5:wink:
  21. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    V8 literówka:decayed: jedna chwała i tak nie jedzie:decayed:
  22. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    A6 C5 4.2 V8 ma 7 sekund do setki katalogowo. Bez szału. ASZ po chipie jedzie niemal identycznie.
  23. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Ostatnio się ganiałem z 4.2 V8 w budzie A6 C5. Szkoda mi się go zrobiło. Jak pytał jaki silnik to powiedziałem: 1.9 zmodyfkowany bo 1.9+ chip chyba by go zabiło:suicide_anim: Oczywiście go nie objechałem ale nie przykozaczył tak jak chciał Być może V8 było chore, zagazowane albo spuchło i jest ciężkie ale faktów to nie zmienia:wink:
  24. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Żeby jeszcze miała z 250 kuni Szczerze mówiąc, to pójście w moc jest lepsze w A3. B6 w Q to ciężka locha. A A3 ASZ po samym chipie jedzie pięknie, robi takie auta, że czasem mi szkoda ich właścicieli:decayed:Turbo ARL do ASZ-a będzie lepszym rozwiązaniem niż GTB22 tutaj.
  25. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Myślę, że nie jest tak źle

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.