Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Olej leje się zgodny z normą zalecaną przez producenta. W przypadku silników turbodoładowanych są to oleje syntetyczne. Oleje na których jest napisane synthethic niekoniecznie są olejami syntetycznymi. Wystarczy porównać bazę danego oleju by wiedzieć czy jest syntetykiem czy pseudosyntetykiem dumnie reklamowanym jako syntetyk.
  2. Źle spojrzałem - w dziale sprzedam jest avant
  3. A nie lepiej byłoby kupić np. tego sedana z 2.7BiT, który jest w dziale sprzedam? Wyszedłby trochę drożej ale ile czasu zaoszczędzone. W każdym razie gratuluję zapału i chęci
  4. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    BMW też, u siostry w E39 takie coś jest. A insignie mają, kiedyś insignia turbo dostała baty od A3. Gość tak się rozzłościł, że postanowił w ostatniej chwili wyprzedzić ciąg pojazdów, żeby chyba pokazać, że insignia turbo jednak jedzie. Ledwo się przed wjazdem na obwodnicę zmieścił. Myślałem, że się rozwalił i dlatego wrzucił awaryjne, a on tylko tak mocno musiał hamować.
  5. Chodzi o to, że leci się do Chorwacji a nie na Chorwację Ja bym wybrał Tucepi, w ciemno. Ewentualnie kilka adresów i zadzwonić wcześniej, spytać czy miejsca są.
  6. Wiadomo, replika replice nierówna.
  7. i w tym wszystkim jest problem ? moje to przynajmniej or i Lambo i Vosseny znajdziesz ori. Tyle, że drogie. Ja będę szukał ori, i przewiercał na 5x100 bo ori to ori.
  8. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak wychodzi.
  9. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprawdzę u siebie co to za paskudztwo Brink
  10. Niestety, wszystko co ma dawmac jest oklepane. Pamietacie jak bylo z kołem czornego w fake s4? W sezonie było wow, po sezonie wysyp fur na tym kole. Nawet w Lublinie jest bliźniak auta czornego z tymi felgami.
  11. Mnie jara 3 i takie felgi planuję do S3 kupić
  12. B6/B7 zabija duża masa. W B6 mam 190KM + Q = muł. Chociaż dla innych podobno jedzie. A3, ta którą sprzedałem miała 220KM i 1250kg masy z kierowcą (wyrzucone zbędne graty). Człowiek robił co chciał.
  13. Normalnie ubezpieczone ale 2.5 - może po prostu komuś skończył się silnik i zostawił. EOT
  14. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dawaj foty, zryłeś mi banie. Już myślałem, że nie ma fajnych ledów do avanta a tu proszę.
  15. Do Makarskiej niee, Makarska jest fajna po sezonie ale nie w sezonie. Nie wstawiam żadnych zdjęć bo aż mnie ściska, że już byłem a następny wyjazd dopiero za rok
  16. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  17. Ja byłem w tym roku.
  18. Zgadza się Pozdrowię
  19. Ja u Skoczylasa robiłem tarczę. Oddałem nową i byłem zaskoczony bo zerwali okładzinę i założyli obitą kevlarem, dokładnie tak jak Kowi napisał.
  20. Do dupowozu fajna jest 17 bo wstaje jak AWX/AVF a góra jest bardzo mocna. Miałem 17 w A3, wcześniej jeździła właśnie w AVF (był dupowozem). Odezwij się do Spanky-ego może ma coś na stanie.
  21. Do Płocka daleko nie masz, więc polecę Ci naszego forumowicza "juby_p". Piotrek mocno ogarnia temat Albo na południe do Otwocka, do Spanky-ego. Rogal, raczej nie robi już AFN-ów.
  22. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zapomniałem napisać. Chodzi o PZU.
  23. Armi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja już wrzucałem,a le mogę jeszcze zapodać Widzę kawałek mojej ręki i nogi
  24. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    OC+Pomoc w drodze na Europę. Jedyna sensowna opcja z lawetą do 1000km.
  25. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z Chorwacji przywiozłem pomysł na nietypowego klasyka. Gdyby pojawił się właściciel to pewnie bym go zabrał. No i moja zaakceptowała Renault 4 - samochód ratownika górskiego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.