Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. Szybko nie jechałem skoro z Karpacza do Elbląga miałem 640 km i dotarłem po 10 h tak pogoda mi sprzyjała , a w korkach spędziłem 3 godziny dla mnie to duzo bo u mnie w mieście takich niema a ty MRoger widzę mieszkasz w stolicy jak dobrze widzę i to norma stać w korkach u ciebie .Pare postów wczesniej tez pisalem ze na zbiorniku w mieście robiłem 650 km koniec ot
  2. W korkach 5,6 Możesz się śmiać ale było dużo mniej na fisie tylko stałem trochę w korkach ale nie całą drogę
  3. Elegancko tylko radio mi wysiadło grom wie czemu zgasiłem samochód i już nie działało 400 km jechałem bez radia ,a bezpieczniki całe . I jeszcze jedno Karpacz w zimę dziura za***ana DECHAMI i to podwójnie 18godzina i wszystko pozamykane
  4. U mnie trasa Elbląg -Karpacz -Elbląg w sumie zrobiłem 1500 km wyszło 5,6 ale prędkości to max 110 pogoda nie pozwalała i te korki
  5. Siema pany po długiej przerwie . Ale się tu zmieniło fotki
  6. sprawdź swr bo może antena się kończy hustler ma to do siebie że długo nie wytrzymuje
  7. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7474120
  8. :polew: :polew: zaj...
  9. A co za radyjko posiadasz ? Bo może mikrofon szwankuje
  10. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_przerobka_przodu_na_b7-t41475.75.html to mi się bardzie podoba niż ta kaszana [br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 20:15_________________________________________________z linku ładniejsza
  11. Herbiego kupisz używkę chyba się nie mylę a jfk nie miałem do czynienia z nim ale ma więcej bajerów z których pewnie nie skorzystasz
  12. Jakieś ślizganko. Pogoda nam dopisuje
  13. nie było tak źle chyba . Adam wiesz że wyjeżdżam w piątek to jak będziesz chciał kasę to dzwoń albo poczekasz ja dopiero 20 będę w e-g . Zajeb... wyszło
  14. to mnie pocieszyłeś [br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 21:03_________________________________________________ :notworthy:
  15. Co tu pisać pokrowce na siedzeniach fuj , lampy z tylu zmiana na II lift ( ale to tylko twój wybór ) wg.A tak to cacy furka i
  16. ty zawsze cos przegapisz chyba że się wstydzisz swojej zieloniutkiej
  17. Przecież możesz sam, wystarczy zadzwonić. Gajos - 058 551 33 17 Plichta - 058 669 96 83 (Gdynia) Groblewski - 058 511 90 35 (Gdańsk) ok dzięki zamówić sam mogę tylko gorzej z odbiorem ;( ja mam wolne dopiero po 16
  18. Pany ,a mógłby ktoś zamówić mi termostat jak by nie było od reki ja bym odebrał sam ale tylko dopiero mogę wieczorem podjechać do trójmiasta .Jak coś to bym się pojawił na spocie w środę na Matarni . Jak coś to na pw podam nr tel dla wiarygodności
  19. Dzięki pre [br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 19:16_________________________________________________Jeszcze jedno czy będą mieli od ręki
  20. Panowie zwracam się do was z prośbą . Jak ktoś mógłby zapytać w waszym aso ile termostat do ajm-a se cenią byłbym wdzięczny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.