Treść opublikowana przez fend18
-
[B5 AFN] Po wymianie wahaczy dalej słychać stukanie
mysle ze to bedzie drazek albo listwa, mam to samo wymienilem wszystkie wahacze, gumy stabilizatora koncowki i amortyzatory i dalej stuka wiec pozostala albo przekladnia albo drazki
-
[ALL B5] Demontaż drążka kierowniczego
Panowie, powiedzcie jak sciagnac gumowa oslone od drazka z prawej strony (od pasazera), probowalem dzisiaj na wszelkie sposoby i nie dalem rady, od strony kola nie ma dojscia do zdjecia opaski tym bardziej od spodu.
-
[ALL B6] Prośba o podanie numeru katalogowego filtru kabinowego z ETKI
filtr kabinowy 8E0 819 439 filtr oleju (wklad) 074 115 562 filtr paliwa 1J0 127 401 A lub 3B0 201 148 filtr powietrza 06c 133 843
-
[B5 AFN] Ile bezpiecznie można wyciągnąć z tego silnika w automacie i jak ?
jedni mają suwmiarkę w oku, a inni hamownie w łapie albo klucz dynamometryczny
-
[ALL B5] Generator i nadajnik impulsów
napisz dokladnie o co Ci chodzi, podlaczyles vaga i wyrzucilo bledy? przyczyn nierownych obrotow moze byc pelno, niesprawna przepustnica, uszkodzony zawor wegla aktywnego, uszkodzony przeplywomierz, uszkodzona odma itp itd
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
99% popekane luty, z fisem z tego co wiem nic nie zrobisz jest podobny temat http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_slabo_widoczny_fis-t25876.0.html
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
dzwonilem do MS w tamtym tygodniu i mowili ze od tego maja byc dostepne, trzeba dzwonic i pytac
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ile placilas za komplet jesli to nie tajemnica?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
z norwegii to juz chyba niedaleko na biegun polnocny do mikolaja nie lepiej jak juz to w tej cenie master sport?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
i po tym ze przejchales 15tys stwierdzasz ze febi jest be? moze ktos zle ci je zalozyl skrecil itp itd. wiele osob sie wypowiada ze przejechalo dwa razy wiecej na febi i jezdzi, zreszta wyraziles swoja opinie z ktora ja sie nie zgadzam, takie mamy prawo i od tego jest forum.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
a skad wiesz jakiej jakosci sa wahacze? studiowales materialoznawstwo? pracujesz w jakies firmie ktora wytwarza jakies elementy metalowe? ze tak sie wypowiadasz? czy slyszales ze komus gdzies kiedys zaczal stukac wahacz febi?
-
[B5 AEB] Stukanie z przodu
mam to samo u siebie takie pojedyncze stukniecie przy energicznym ruszaniu kierownica, czy to na wlaczonym silniku czy wylaczonym, ale jakos specjalnie sie tym nie przejmuje, podobno to w przekladni cos sie sypie.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
w sobote zakladam komplet od febi zobaczymy ile wytrzyma, proponowali mi kagera, ale mysle ze na bezpieczenstwie nie mozna oszczedzac, w koncu to tylko pieniadze
-
[B5 ABC] Czy dobry silnik ?
nie w kazdej sie wymienia. mam oryginal ksiazke gdzie jest opisany serwis. w skrzyni 5 biegowej nie wymienia sie oleju przy silniku 2,6. nigdy. sprawdza sie tylko poziom w razie ubytkow. moja ma prawie 200 000 serwis skrzyni napisany przez kogo? kolego zapytaj kazdego szanowanego speca od automatow czy wymienia sie olej czy nie.
-
[ALL B5] Szyberdach nie działa
w razie czego mam silniczek do sprzedania sprawny od szybra
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
99% popekane luty u siebie poprawialem pare dni temu bardzo ciezko dzialy przyciski od zwiekszania sily nadmuchu, redukowania temp. oraz wlaczania klimatyzacji. popraw luty i bedize ok
-
[B5 AEB] Problemy z obrotami biegu jałowego, tryb awaryjny w trakcie obciążenia
A co to konkretnie znaczy? szukalem w necie ale jakos nikt nie napisal co to jest. Najbardziej mnie przerazila wypowiedz ze to objaw PSJ, czyli piz*owaty Styl Jazdy (kierownice sie blokuja od wolnej jazdy) wniosek z wszystkich wypowiedzi byl taki ze moze byc wszystko albo auto tak ma poprostu i ze wystepuje to w dieslach i benzynach. jakie kierownice? w k03 nie ma kierownic, notlauf to przeladowanie i ecu wpada w tryb awaryjny, zrob logi przeplywki, podlacz wskaznik doladowania sprawdz sonde to podstawy zeby cokolwiek wiecej powiedziec bo przyczyn moze byc mnostwo.
-
[B5 AEB] Jakie przewody zapłonowe kupić ?
ja wiem ze sa cewki ale te przewody co od nich ida tez sie z czasem zuzywaja i sa do wymiany a u mnie obroty zaczynaja falowac przy duzej wilgotnosci a jak jest ladna pogoda to wszystko jest ok! przepustnice mam wyczyszczona i zaadoptowana,przeplywomierz wymieniony,swiece wymienione![br]Dopisany: 30 Maj 2009, 00:01_________________________________________________dzisiaj zaobserwowalem ze obroty tez mi falowaly jak padal deszcz ale jak sie silnik rozgrzal i pojezdzilem troche to falowanie ustalo wiec napewno musza to byc te przewody! moglby ktos z was napisac jak one sie dokladnie nazywaja albo jakis numer bo nigdzie ich nie moge dostac?[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 14:03_________________________________________________jeszcze jedno pytanie: czy u was przy kreceniu kierownica na postoju obroty tez spadaja bo u mnie tak sie dzieje? przy kreceniu na postoju to ze troche opadna to normalne ale po ulamku sekundy powinny wrocic do stalego poziomu
-
[B5 AEB] Problem z czujnikiem ciśnienia doładowania
wklej nr bledu i wszystko bedzie jasne, moze chodzilo o N75?
-
[B5 AEB] Problem z czujnikiem ciśnienia doładowania
nie ma sprawy, wiem jak walczylem ze swoim silnikiem jak mulil to przekopalem wszystkie praktycznie czujniki, a cisnienia doladowania nigdize nie znalazlem
-
[B5 AEB] Problem z czujnikiem ciśnienia doładowania
czujnik cisnienia w AEB wystepuje,jak w kazdym silniku z turbosprezarka,nie mozna tylko odczytac wartosci wysylanych przez niego VAGiem i dlatego montuje sie wskaznik doladowania i to jest to,o czym piszesz gdzie taki czujnik sie znajduje?
-
[B5 AEB] Problem z czujnikiem ciśnienia doładowania
wklej ten blad zczytany odnosnie braku czujnika cisnienia doladowania jestem bardzo ciekaw, a tak na powaznie w aeb nie ma czujnika cisnienia doladowania, zaklada go sie samemu wpinajac sie trojnikiem w wezyk podcisnieniowy od kolektora ssacego i ewentualnie zasilanie zeby bylo podswietlenie i inne bajery.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Witam Macie moze zaufanego sprzedawce allegro kompletnego zawieszenia mastersport, od ktorego warto kupic zestaw?
-
Instalacja gazu w 1.8T i "świecąca turbina"
to go wywal, na pewno nie zaszkodzi
-
[B5 ADP] Jaka przepustnica ?
wg mnie nie warto kupowac zamiennika, lepiej uzywke oryginal, ja tak u siebie zrobilem, jak na razie przejechalem 15tys i jest ok.